Jednak nie jest łatwo wyznaczyć granicę między tymi dwoma definicjami. 

Znaki zodiaku z silną intuicją: Skorpiony nie ufają swoim uczuciom, a Ryby ignorują głos rozsądku

Ryby nie pożyczają pieniędzy, a Raki nawet oszczędzają na sobie.

Najbardziej przytulne w zodiaku są znaki ziemi: Panna, Koziorożec i Byk. Nie pożyczają pieniędzy i nie wydają ich na to, co uważają za nieważne.

Ryba

Popularne wiadomości teraz

Po pożegnalnej ceremonii książę Harry rozmawia z Williamem i Kate Middleton

Najmodniejsze fryzury na lato, które odświeżą Wasz wygląd (zdjęcia)

Znaki zodiaku, którym absolutnie nie można ufać

Joanna Koroniewska pokazała trzyletnią córkę Helenę. Fani: "Cudne oczka"

W rzeczywistości Ryby nie są chciwe, po prostu nie mają nic. Pieniądze są dla nich jak woda, ale nie w tym sensie, że Ryby kąpią się w pieniądzach, ale w tym, że pieniądze nie pozostają z nimi na długo. Więc proszenie Ryb o pożyczkę przed wypłatą lub o prezenty nie jest tego warte. Ale same Ryby proszą o pożyczkę z godną pozazdroszczenia regularnością.

Skorpion

W rankingu zachłannych znaków Scorpion wypadł przypadkowo. Nie jest chciwy, tylko jedną z głównych cech tego znaku zodiaku jest władczość, dlatego zazdrośnie strzeże swojej własności i nikomu nic z niej nie da.

Waga

Z jednej strony nie są chciwi. Z drugiej strony Wagi bardzo lubią rzeczy piękne i modne, a do tego są drogie. Okazuje się więc, że przeciętny Waga musi oszczędzać na swoim otoczeniu, aby później mógł kupić sobie nowe rzeczy, kupić najnowszy model smartfona.

Rak

Raków nie można nazwać chciwymi, tylko jedną z głównych cech tego znaku zodiaku jest oszczędność. Rak nigdy nie wyda pieniędzy na kogoś spoza swojego „klanu” i wolałby raczej wydać pieniądze na nowe zasłony lub dziesiąty robot kuchenny niż pożyczyć koledze lub zabrać się na Bora Bora.

Byk

Byk znalazł się na trzecim miejscu, bo nie dociera do pierwszego i drugiego, ale nie jest im łatwo pożegnać się z pieniędzmi. Są szlachetnymi zrzędami w zodiaku, więc za każdą pożyczoną złotówkę żądają dwóch (jeśli nie dziesięciu). Ale Byk nie wie, jak walczyć z żebrakami o różnych paskach, z powodu których bardzo cierpią.

Koziorożec

Klasyczny Koziorożec jest uzbrojony w kalkulator i jest śmiertelny. Nigdy nie będzie dawać datków na cele charytatywne ani płacić cudzych rachunków. Nawet jeśli Koziorożec jakimś cudem postanowił zafundować Ci filiżankę kawy, wiedz, że godzina rozrachunku nie jest odległa. Koziorożec nigdy czegoś takiego nie robi i zawsze zwraca to, co wydał na kogoś z zainteresowaniem. 

Znając znak zodiaku, łatwo jest określić mocne i słabe strony osoby

Panna

Panna otrzymuje złoty medal i honorowy dyplom jako najbardziej swojski znak zodiaku. Ale żeby usprawiedliwić Pannę, mówimy, że oszczędza nie tylko na innych, ale także na sobie. Więc nie trzeba tam mówić, że Panna nic nie daje i nie daje pieniędzy - nie pozwala sobie na to, kochanie, ale dlaczego miałbyś?

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

 

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Kurdej-Szatan przeżywa trudny czas:„Zostałam sama z dwójką dzieci. To dla mnie nowość”
  2. Paulina Młynarska pokazała swoje ciało po mastektomii. Dziennikarka opublikowała odważne foto w sieci

  3. Modlitwa w sprawach beznadziejnych. Te słowa warto znać

  4. Znak zodiaku – Baran. Jakie naprawdę są osoby urodzone między 21.03 a 21.04?

  5. Co się dzieje z Waldusiem ze „Świata według Kiepskich”? Fani są wstrząśnięci jego stanem