Jednak w kontekście relacji rodzinnych nierzadko spotykamy się z pojęciem „zimnej matki”. Nie można powiedzieć, że jest to zdecydowanie złe. Zimna matka to nie ta, która nie kocha swojego dziecka, ale taka, która jest w stanie obejść się bez uczucia z dzieckiem lub je zminimalizować.

Czy możliwe jest uprawianie sadzonek bez gleby

Manifestacja czułości bez powodu - nie w jej przyzwyczajeniach. Może być wymagająca i uczciwa, obojętna, oderwana, ale daje pożyteczną lekcję młodszemu pokoleniu. W tej recenzji przyjrzymy się wpływowi, jakie znaki zodiaku mogą sprawić, że obraz matki będzie chłodniejszy.

Koziorożec

Cechy Koziorożca są naturalnym przeciwieństwem obrazu matki, który ucieleśnia znak Raka na drugim końcu osi (Rak-Koziorożec). Atmosfera macierzyństwa to miękkość, płaczliwość, zmysłowość, wygoda, troska, empatia i dobroć - którymi najczęściej posługuje się większość Raków.

Popularne wiadomości teraz

Ogromny apel Ewy Krawczyk do Mariana Lichtmana

Po pożegnalnej ceremonii książę Harry rozmawia z Williamem i Kate Middleton

Uwaga! Złe koty! Zabawne zdjęcia kociaków w gniewie

Nie do poznania: jak potoczył się los dziewczyny, która urodziła się z ogromnym naczyniakiem jamy nosowej (ZDJĘCIA)

Atmosfera Koziorożca ma zupełnie inne cechy - dyscyplinę, powściągliwość, zimno, suchość, ograniczenia, ascetyzm, wymaganie. Koziorożec kojarzy się ze ścisłą hierarchią i porządkiem wojskowym, ciężką pracą i wytrwałością. Wyrażanie tego nie jest naturalne.

Taka matka może wymagać od dziecka wykonywania surowych obowiązków, które jest w stanie sporządzić całą listę - od szkoły po mycie podłogi w domu. Jej wychowanie hartuje dziecko, czyni je niezależnymi i przystosowanymi do życia.

Największa rodzina na świecie mieszka w Indiach

Jednak wymagania Koziorożca muszą być w granicach rozsądku - próbując dopasować się do swojego systemu wszystkich i wszystkiego, Koziorożec ryzykuje odepchnięcie swoich bliskich i pozostanie w spokoju.

Panna

Dla Panny przejaw miłości w działaniu jest ważniejszy niż jej emocjonalna manifestacja. Znak ten charakteryzuje organizacja, przyzwoitość, inteligencja, kategoryczność, skłonność do postrzegania przez umysł, a nie wnętrze. Na zawsze coś ocenia i koryguje wszystko.

Jednak Panna, w przeciwieństwie do Koziorożca, jest bardziej elastyczna i potrafi zaakceptować okoliczności, aby się do nich dostosować. Koziorożec jest pod tym względem trudniejszy, świat musi się pod nim ugiąć, a nie odwrotnie.

Będąc odpowiedzialnym, czasem nawet zbyt dużym, Panna wkłada całą swoją energię w zostanie perfekcyjnym wykonawcą. Jej miłość i troska przejawiają się w służbie swoim bliskim. A czasami całkowicie zapomina, że ​​jej relaksacja, ciepło i wrażliwość emocjonalna mogą być znacznie bardziej pożądane.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Kurdej-Szatan przeżywa trudny czas:„Zostałam sama z dwójką dzieci. To dla mnie nowość”
  2. Paulina Młynarska pokazała swoje ciało po mastektomii. Dziennikarka opublikowała odważne foto w sieci

  3. Modlitwa w sprawach beznadziejnych. Te słowa warto znać

  4. Znak zodiaku – Baran. Jakie naprawdę są osoby urodzone między 21.03 a 21.04?

  5. Co się dzieje z Waldusiem ze „Świata według Kiepskich”? Fani są wstrząśnięci jego stanem