Lew

Niewielu mężczyzn jest w stanie oprzeć się urokowi kobiety Lwa. Ale te kobiety są zbyt zimnokrwiste i zrównoważone, by bezmyślnie poddawać się namiętności z każdym, kogo spotkają.

Uwaga tych kobiet jest bardzo trudna do zdobycia. Kim są te niedostępne kobiety

Nawet w przypływie emocji pozostają praktyczni i wymagający. W związku z tą kobietą wiele zależy od jej partnera. Jeśli uda im się dotrzeć do sznurków tej wymagającej lwicy, może doprowadzić każdego do szaleństwa w łóżku.

I pamiętaj, że jeśli jest wyjątkowo dobra i zrelaksowana, będzie chciała usłyszeć kilka komplementów w swoim przemówieniu. W przeciwnym razie możesz nie mieć drugiej szansy, aby cieszyć się jej towarzystwem.

Popularne wiadomości teraz

Partnerka Piotra Żyły pozuje w samej bieliźnie. Marcelina Ziętek zaprezentowała swoją piękną figurę

Niewiarygodna historia kobiety, która zaadoptowała dziecko, które urodziło się uzależnione

Zdjęcie tych bezdomnych, którzy wzięli ślub 24 lata później, wzrusza do łez

Najbardziej nieprzystępne znaki zodiaku

Skorpion

Zarówno mężczyźni, jak i kobiety tego znaku mają duży potencjał seksualny. Wszystkie manewry, które zwykle poprzedzają samą intymność, są dla nich rodzajem ekscytującego hobby.

Skorpiony są potrzebne do procesu, a nie do wyniku. Tak, są zdecydowanie nienasyceni i energiczni, ale ostry, szybki seks nie jest tym, czego chcieliby. Po prostu cieszą się każdą chwilą intymności.

Kto jest główną czarodziejką zodiaku?

Jeśli marzysz o wyzwolonym seksualnie, gorącym, zmysłowym i niestrudzonym partnerze, kobieta Scorpion jest Twoim marzeniem. Kochają seks tak bardzo, że staje się on integralną częścią ich życia.

Baran

Baran jest bardzo aktywny seksualnie. I bez względu na to, jak jest gorąco, nigdy nie zapominają o sobie, własnej satysfakcji i przyjemności. W ich życiu jest o wiele więcej związków fizycznych niż emocjonalnych.

Jeśli chodzi o seks, rzadko są bezinteresowni i najpierw dbają o własne potrzeby. Jednocześnie kobiety Barana zawsze starają się, aby ich związek z partnerem był jak najbardziej zbliżony do ideału, nawet jeśli jest na to tylko jedna noc.

Rak

Tym kobietom udaje się połączyć erotyzm z nieśmiałością. Ich zachowanie w łóżku często zależy od partnerów. Jeśli partner jest zbyt niegrzeczny, oboje raczej nie będą pamiętać swojej płci jako czegoś wyjątkowego.

Jednak z uważnym i zmysłowym partnerem całkowicie się otwierają i są gotowi spełnić każdą fantazję. Pamiętaj tylko, że musisz uzbroić się w cierpliwość.

Byk

Dla Byka seks jest jednym ze sposobów autoafirmacji. Jeśli nie radzą sobie dobrze w innych dziedzinach życia, wykorzystają seks, aby zrekompensować poczucie niepewności. Ale to nie wpływa negatywnie na jakość seksu z nią. 

Nie mają nic przeciwko spełnianiu twoich fantazji. W rzeczywistości zasugerują nawet własny scenariusz i eksperymentują z radością. Podchodzą do seksu z otwartym umysłem i sercem, zawsze oczekując, że czas spędzony razem będzie absolutnie fantastyczny.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

1. Justyna Żyła mówi o krzywdzie, jaką wyrządził jej były mąż. Tego jeszcze nie było

2.  Oto najseksowniejsza przyszła mama na świecie. Modelka o polskich korzeniach zachwyca wszystkich

3.  Barbara Kurdej-Szatan pochwaliła się synkiem.Henio ma już 4 miesiące

4.  Ile ważą i mierzą polskie gwiazdy? W niektóre liczby aż trudno uwierzyć

5.  Joanna Krupa pokazała nowe zdjęcie Ashy. Jej córeczka bardzo się zmieniła