Oto jest bardzo prosty test na romantyczność: spójrz na zdjęcia poniżej i wybierz jedno z czterech zwierząt, które wpadło ci w oko: kurczak, kotek, szczeniak lub koza. Musisz po prostu wybrać zwierzaka, który najbardziej Ci sie podoba.

Test
Test

Wyniki

Koziołek

Jesteś osobą dość romantyczną i nie tolerujesz wulgarności. Czasami możesz wydawać się zimna i nieprzystępna, ponieważ nie jesteś osobą „dla wszystkich”. Nigdy nie będziesz ujawniać swój wewnętrzny świat osobom, które nie budzą zaufania.

Szczeniak

Najprawdopodobniej jesteś bardzo zazdrosną osobą, chociaż nie tolerujesz zazdrości wobec siebie -- dla Ciebie jest bardzo ważne, aby Twoj związek „kipiał” namiętnościami, był gorący, a nie zimny. Lubisz też komplementy i nie będziesz tolerować, jeśli mężczyzna pochwali inną dziewczynę, a Cię „nie zauważy”.

Kotek

Jesteś bardzo wrażliwą osobą, lecz czasami warto zapomnieć o wszystkich smutkach i zmartwieniach i otworzyć swoje serce komuś, kto szczerze cię kocha! Twój partner z pewnością będzie szczęśliwy, ponieważ jesteś w jego życiu. Natomoast jeśli obecnie nie masz partnera, w niedalekiej przyszłości to na pewno się zmieni.

Popularne wiadomości teraz

Partnerka Piotra Żyły pozuje w samej bieliźnie. Marcelina Ziętek zaprezentowała swoją piękną figurę

Niewiarygodna historia kobiety, która zaadoptowała dziecko, które urodziło się uzależnione

Ewa Minge całkowicie przefarbowała włosy! Od rudego koloru nie pozostało i śladu

Najbardziej nieprzystępne znaki zodiaku

Kurczak

Jesteś bardzo otwartą i uczciwą osobą, chociaż możesz nie być szczególnie romantyczna. Determinacja i pewność siebie to główne cechy twojej osobowości. Ponadto, jesteś osobą bardzo wytrwałą, która uporczywie pędzi do swojego celu – chodzi nie tylko o sprawność fizyczną, ale także o rozwój duchowy.

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

1. Justyna Żyła mówi o krzywdzie, jaką wyrządził jej były mąż. Tego jeszcze nie było

2.  Oto najseksowniejsza przyszła mama na świecie. Modelka o polskich korzeniach zachwyca wszystkich

3.  Barbara Kurdej-Szatan pochwaliła się synkiem.Henio ma już 4 miesiące

4.  Ile ważą i mierzą polskie gwiazdy? W niektóre liczby aż trudno uwierzyć

5.  Joanna Krupa pokazała nowe zdjęcie Ashy. Jej córeczka bardzo się zmieniła