KOZIOROŻEC

Twój partner od jakiegoś czasu nie wywiązuje się z domowych obowiązków. Cały dom i zajmowanie się dziećmi są na Twojej głowie. Zrób coś z tym! Jeśli będziesz potulnie wszystko robić nie będzie już odwrotu, Ty będziesz wciąż zapracowana, a on wyluzowany. Nie pozwól robić się w balona.

WODNIK

Coraz mniej ze sobą rozmawiacie. Jesteście zapracowani i tylko się mijacie, a gdy macie dla siebie trochę czasu, spędzacie go wpatrzeni w ekran telewizora albo smartfona. Czas z tym skończyć. Urządźcie dla siebie randkę w domu, spędźcie trochę czasu tylko we dwoje. Inaczej Wasze drogi mogą się zupełnie rozejść.

RYBY

Poprzedni rok był dla Was mocno stresujący. Nie ma co ukrywać, że los dał Wam w kość. Na szczęście to, co było niezmienne to Wasza miłośc i wspólne wspieranie się. Za ten trud gwiazdy Wam wynagrodzą bardzo udaną końcówką roku 2021. Szykuje się wielka zmiana na lepsze w Waszym życiu!

Dziewczyna z Rosji ma 23 lata i 11 dzieci! Jak to możliwe?

BARAN

Ty jesteś uparta, a i on lubi postawić na soim. To sprawia, że gdy macie podjąć ważną życiową dla Was decyzję, w domu latają talerze, a pies chowa się pod stół. Generalnie panuje wtedy chaos. Niestety, nie wygląda to dobrze. Tak mocne charaktery mogą ze sobą nie wytrzymać zbyt długo. Zatrzymajcie się na chwilę i pomyślcie, czy naprawdę jesteście razem szczęśliwi. Może to dobra pora by się rozstać?

Popularne wiadomości teraz

15-letnia córka Natalii Kukulskiej podbija internet swoją urodą. Anna Dąbrówka ma wielkie podobieństwo ze swoją mamą

Agnieszka Kaczorowska chwali się ciążowym brzuszkiem na plaży. Aktorka wyjechała na urlop do oceanu

Jak dziewczyna minimalnym kosztem zamieniła nędzny pokój w hostelu w przytulne gniazdo

Ewa Błaszczyk dumna z córki. Dawno nie była tak szczęśliwa

BYK

Zmiana pracy przez Twojego partnera sprawiła, że Wasz związek nagle rozkwitł. Oby dwoje jesteście dla siebie milsi, łagodniejsi. Nagle minął stres i zmartwienia, a to sprawiło, że Wasza relacja w łóżku jeszcze nigdy nie była tak wspaniała. Gwiazdy mówią, że jeszcze długo się to nie zmieni. Szykuje się udany rok!

BLIŹNIĘTA

Twój partner coraz bardziej się od Ciebie oddala. Czy nie zauważyłaś przypadkiem, że jest on ostatnio bardziej przygnębiony? Przyjżyj się temu uważnie, być mąże Twój ukochany potrzebuje pomocy eksperta. Trwaj przy nim i pomóż mu. To czas, w którym jak nigdy dotąd Twój mężczyzna Cię potrzebuje.

RAK

Długo już czekasz na wymarzony pierścionek od Twojego ukochanego. Jest Wam dobrze, ale on wciąż zwleka, jakby bał się poważnych decyzji. Nie martw się, gwiazdy mówią, że w wakacje możesz spodziewać się zaręczyn. Nie będą one jak z bajki, ale pierścionek po takim czasie oczekiwania Ci wystarczy.

LEW

W Waszym życiu szykuje się przeprowadzka, która może bardzo wpłynąć na Waszą relację. Będzie Wam trudno odnaleźć się w nowym miejscu i sytuacji. Pierwsze tygodnie będą bardzo trudne, ale potem wszystko się ułoży. Musicie byc bardzo cierpliwi i wyrozumiali. Wtedy dacie radę.

PANNA 

Wieczny brak gotówki doprowadza Was do ogromnej frustacji. Oboje jesteście zapracowani, a wciąż brakuje Wam na wakacje i remont. Niepowodzenie w finansach może Was doprowadzić do zdrady, by zaspokoić swoje ego. Być może nawet zrobicie to oboje. Czy Wasz związek to przetrwa? To zależy tylko od Was.

Pies gra na pianinie, a mała dziewczynka tańczy. Ten filmik jest hitem w sieci

WAGA

Masz wrażenie, że Twój partner ostatnio bardzo się zmienił i nie jest już tym samym uroczym facetem, w którym się zakochałaś. Jest za to bardziej oschły. Nie pamiętasz już nawet, kiedy się ostatnio kochaliście. To alarm! Porozmawiaj ze swoim mężczyzną, albo postaw na działanie i rozpal jego zmysły na przykład seksowną bielizną, jeśli chcesz jeszcze zaznać w życiu fizycznej przyjemności jak za dawnych lat.

SKORPION

Twój związek postarzał się w ostatnim czasie o jakieś 30 lat. Jest Wam razem dobrze, ale brakuje iskry, którą mieliście dawniej. Może to przez pandemię, może przez zapracowanie, ale jedno jest pewne - musicie coś z tym zrobić, by najzwyczajniej w świecie się sobą nie znudzić. 

STRZELEC

Dzieci są ważne, ale przyznaj sama, że nie powinny one rywalizować o Twoją uwagę z mężem, bo prostu facet nie ma z nimi szans! Wiemy, że relacja dzieci z matką jest wyjątkowa i ważna, ale jeśli całą swoją miłość i energię będziesz przekuwać na nie, Twój ukochany nie będzie zadowolony. Będzie szukał pocieszenia w czymś lub w kimś.. Może więc czas odciąć pępowinę i spędzić weekend poza domem tylko z mężem?

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

1. Justyna Żyła mówi o krzywdzie, jaką wyrządził jej były mąż. Tego jeszcze nie było

2.  Oto najseksowniejsza przyszła mama na świecie. Modelka o polskich korzeniach zachwyca wszystkich

3.  Barbara Kurdej-Szatan pochwaliła się synkiem.Henio ma już 4 miesiące

4.  Ile ważą i mierzą polskie gwiazdy? W niektóre liczby aż trudno uwierzyć

5.  Joanna Krupa pokazała nowe zdjęcie Ashy. Jej córeczka bardzo się zmieniła