A kobiety są delikatnymi i wrażliwymi stworzeniami i obrażają się, jeśli nie mają szansy na rehabilitację - ale co, każdy może się potknąć.

Znaki zodiaku mężczyzn, którzy najczęściej zdradzają

Gwiazdy dowiedziały się, którzy mężczyźni ze znaków zodiaku nie będą torturować kobiet i będą protekcjonalni wobec ich słabości - to znaczy dadzą drugą szansę. 

Byk

Byk jest dumnym znakiem zodiaku, a po jego wyglądzie nie można nawet powiedzieć, że wybaczył swojej pani serca i jest gotowy do kontynuowania związku.

Popularne wiadomości teraz

Dorosłe córki Katarzyny Figury. Jak teraz wyglądają Kaszmir i Koko?

Niesamowite, jak wyglądają dzieci znanych hollywoodzkich aktorek

Julia Kamińska zamieściła namiętny kadr prosto z łazienki. Fani: "O matko jaka boska!"

Kożuchowska, Ohme, Narożna: polskie gwiazdy, które zrezygnowali z kosmetyków. Naturalność ponad wszystko!

Ale kto mówi o przebaczeniu - Byk nie miał zapomnieć o przewinieniu kobiety i będzie musiała zadośćuczynić przez wiele lat.

Ale Byk, pomimo zazdrości i nawyków właściciela, odpowiednio postrzega sytuację i rozumie, że życie nie może składać się tylko z czarno-białych tonów. Potknąłeś się? Wstań, otrzep się i idź dalej - niech tak będzie, Byk znów zaufa. Tylko kobieta powinna zrozumieć - druga próba będzie ostatnia.

Wodnik

Kochający wolność Wodnik może wybaczyć kobiecie i dać jej drugą szansę. Pytanie brzmi - jak bardzo podopieczny Urana chce utrzymać związek? A jeśli przedstawiciel elementu powietrza kocha kobietę, zrobi wszystko, aby trzymać ją blisko siebie.

Babcia nie mogła uwierzyć własnym oczom

I oczywiście Wodnik nie będzie przeszkadzał ukochanej i przypominał jej o grzechach z przeszłości. Wodnik pozwoli kobiecie usprawiedliwić się i poprawić sytuację. Rozumie, że kobieta jest słabym stworzeniem i uważa, że ​​ten błąd był przypadkowy.

Ale jeśli dama zdecydowała, że ​​Wodnik wybaczy jej bez końca, to przeliczyła się - Wodnik jest miły, ale nie naiwny. I raczej nie uwierzy w kolejne historie o niefortunnych okolicznościach.

„Nie jestem winna, on przyszedł sam” - to ulubiona „wymówka” kobiet, które się potknęły. Ale Byk i Wodnik przyjmą tę śmieszną wymówkę.

Po prostu nie trzeba mówić o naiwności mężczyzn, a tym bardziej nie ma potrzeby śmiać się  z faworytów Wenus i Urana - chłopaki po prostu okazali szlachetność, poza tym sami nie są świętymi. Cóż, kto jest bez grzechu, niech rzuci w niego kamieniem.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com

 
 


Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

1. Justyna Żyła mówi o krzywdzie, jaką wyrządził jej były mąż. Tego jeszcze nie było

2.  Oto najseksowniejsza przyszła mama na świecie. Modelka o polskich korzeniach zachwyca wszystkich

3.  Barbara Kurdej-Szatan pochwaliła się synkiem.Henio ma już 4 miesiące

4.  Ile ważą i mierzą polskie gwiazdy? W niektóre liczby aż trudno uwierzyć

5.  Joanna Krupa pokazała nowe zdjęcie Ashy. Jej córeczka bardzo się zmieniła