Byk

Byk - to ambicja, pragnienie i wiara w siebie. Ten „koktajl” pozytywnych cech robi ich zwycięzcami w życiu. Są również niezwykle przebiegli i podejrzani.

Dała im morze szczęścia i lepszego życia

Mają dar z góry: czują, co należy zrobić, aby przynieść korzyści finansowe. Te same cechy pomagają im w miłości. Dla wielu są to pożądani towarzysze.

Panna

Popularne wiadomości teraz

Córka Kowalewskiego jest w ciąży! Aktorka ogłosiła radosną nowinę, publikując romantyczne zdjęcia z mężem

Kożuchowska, Ohme, Narożna: polskie gwiazdy, które zrezygnowali z kosmetyków. Naturalność ponad wszystko!

15-letnia córka Natalii Kukulskiej podbija internet swoją urodą. Anna Dąbrówka ma wielkie podobieństwo ze swoją mamą

Majestatyczna Kösem Sultan: jak naprawdę wyglądała słynna żona sułtana Ahmeda I

Panna wyróżnia się umiejętnością czekania i wiary. Wkładają swój wysiłek w pewne sprawy i zadania, ale nie spieszą się z otrzymaniem dywidendy.

Wygrywają, ale najczęściej wtedy, gdy się tego nie spodziewają. Nie można ich nazwać ulubieńcami losu, ponieważ szczęście często przychodzi do nich, gdy wszystko spada w przepaść.

Strzelec

Wygrywają kosztem niezwykle pożytecznego prezentu - umiejętności przewodzenia ludziom, bycia liderem. Wiedzą, jak czytać ludzi, manipulować nimi.

Strzelec ma talent, o którym wielu marzy. Chodzi o umiejętność wywarcia najlepszego wrażenia na wszystkich wokół Ciebie. Wydają się czuć, że ktoś chce w nich widzieć i słyszeć. To daje im ogromną przewagę w miłości i biznesie.

Te kobiety są zawsze podziwiane przez mężczyzn za inteligencję

Koziorożec

Koziorożce osiągają wszystko same. Natura obdarzyła ich cierpliwością, ciężką pracą i wytrwałością. Tam, gdzie przeciętny człowiek poddaje się i mówi: „Nie mogę już tego znieść”, Koziorożce po prostu zaczynają zacierać ręce i się rozgrzewać. Są wytrwali w swojej pracy. Mają mniej szczęścia w miłości.

Wodnik

Wodnik - jeden z najbardziej twórczo rozwiniętych ludzi. Kreatywne myślenie rozwija się w nich prawie tak samo jak w Rybach, Wadze i Bliźniętach, ale w przeciwieństwie do nich Wodnik ma również ciężką pracę i niesamowitą chęć poznania. S

tale się rozwijają - w pracy, w domu, w komunikacji z ciekawymi ludźmi. Przedstawiciele tego znaku nie widzą życia bez poszerzania swoich horyzontów. Oprócz tego, że urodziłeś się, by wygrywać, bardzo interesujące jest również prowadzenie z nimi dialogu.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com


Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

1. Justyna Żyła mówi o krzywdzie, jaką wyrządził jej były mąż. Tego jeszcze nie było

2.  Oto najseksowniejsza przyszła mama na świecie. Modelka o polskich korzeniach zachwyca wszystkich

3.  Barbara Kurdej-Szatan pochwaliła się synkiem.Henio ma już 4 miesiące

4.  Ile ważą i mierzą polskie gwiazdy? W niektóre liczby aż trudno uwierzyć

5.  Joanna Krupa pokazała nowe zdjęcie Ashy. Jej córeczka bardzo się zmieniła