Jest mało prawdopodobne, aby mężczyźni sprawdzali horoskopy, szukając swojej drugiej połówki. Natomiast kobiety zdecydowanie częściej zaglądają do horoskopów. I nie na próżno. Dlatego stworzyliśmy ranking kobiet według znaków zodiaku! Radzimy uważnie zapoznać się z nim!

Waga

To wspaniały znak – Waga będzie idealną żoną i przyjaciółką. Jest tylko jeden niuans – wahania nastroju. Wychyla się w lewo –  wszystko będzie dobrze, w prawo –  będzie skandal. Na szczęście wystarczy po prostu przytulić tę dziwną kobietę – i życie natychmiast się polepszy. Do następnej zmiany nastroju.

Ryby

W zasadzie Ryby mogą być paradoksalnie wspaniałym, a jednocześnie problematycznym partnerem. Chodzi głównie o to, czego potrzebuje jej mężczyzna. Jeśli mężczyznę pociągają niepraktyczni i nadmiernie emocjonalni ludzie, znajdą to, czego szukali. Jednak Ryby to dobre żony, które są zawsze gotowe wspierać swoich mężów, ponadto one na pewno zadbają o komfort w domu.

Byk

Kobiety spod tego znaku zodiaku są idealnymi żonami. Wiedzą, jak wpływać na mężczyzn i „podnosić” ich, zmieniając w odnoszących sukcesy biznesmenów. Z nimi zawsze jest fajnie, choć czasami życie z nimi jest podobne do kolejki górskiej.

Wodnik

Tak, kobiety-Wodniki mogą być posłuszne, łagodne, wyrozumiałe oraz bezwarunkowo kochać. Natomiast jeśli jej mąż ją zignoruje, ona zamieni się w ścierwo. Zwłaszcza jeśli ona jest tylko dziewczyna, a nie żona. Jednak która z kobiet w ogóle potrafi zaakceptować obojętność mężczyzny?

Popularne wiadomości teraz

Agnieszka Kaczorowska chwali się ciążowym brzuszkiem na plaży. Aktorka wyjechała na urlop do oceanu

Anna Wendzikowska podczas tańca na rurze odsłoniła zbyt dużo. Odważny kadr dziennikarki rozpowszechnił się w sieci

Ewa Błaszczyk dumna z córki. Dawno nie była tak szczęśliwa

Cały świat obserwuje te bliźniaki od ich narodzin

Strzelec

Ta kobieta zawsze gdzieś pędzi i ciągnie za sobą męża – do sklepu, który za pięć minut już się zamknie, na spotkanie z psychologiem rodzinnym. Mężczyzna obok niej czuje się jak syn szalonej matki. To jest już kwestia gustu. Jako dziewczyna – tak, może być, ale nie na długo. Ona potrafi wykończyć każdego.

Bliźnięta

Głównym zagrożeniem jest ich nieostrożność i wietrzność. Nawet jeśli ona nie pozwoli sobie oszukiwać partnera, nadal będzie flirtować na boku, co oczywiście będzie bardzo wkurzać jej męża.

Rak

To jest typ kobiet, które żyją w dwóch trybach – serca i umysłu. Te tryby zmieniają się zawsze bardzo nieoczekiwanie i czasami mają katastrofalne konsekwencje dla wszystkich. Rak nie ma żadnych ograniczeń, poza tymi, które sam sobie stawia. Rak powie po prostu „będę twoją zoną” lub „jestem tobą zmęczona” i będzie to równie szczere.

Ranking kobiet według znaków zodiaku
Ranking kobiet według znaków zodiaku

Lew

Z tym znakiem zawsze jest trudno. Na początku wydaje się, że Lwica jest bardzo głośna i ekspresywna. W rzeczywistości ta ekspresywność, jeśli ona w ogóle istnieje, nie jest niczym poparta. Lwy mogą stale żądać czegoś, ale nie zawsze chcą dać coś w zamian. Są przekonani, że każdy jest im coś winien, a to nie jest najlepsza cecha dla kobiet czy dziewczyn.

Panna

O wszystkim decyduje sama, ale będąc mądrą kobietą, sprawia, że ​​mężczyzna uważa siebie za głowę rodziny. Mądrość mężczyzny, który jest obok Panny, polega na tym, aby bawić się z nią w jej grę. Niech myśli, że o wszystkim decyduje. Brzmi skomplikowanie? Tak. Ale również ekscytująco. Zwłaszcza jeśli jesteście dopiero na początku budowania związku.

Baran

Baran jest dość otwartą osobą i nie ma skłonności do kłamstwa. Ale jednocześnie te panie są bardzo silne i nie mają nic przeciwko podporządkowaniu swojego ukochanego. Niewielu mężczyzn sobie z tym poradzi. A jednak kobieta-Baran jest często niezadowolona ze wszystkiego i nie wstydzi się tego publicznie o tym mówić.

Koziorożec

Kobieta-Koziorożec jest zazwyczaj bardzo urocza i przyjacielska. Niebezpieczeństwo polega na tym, że rzadko przywiązuje się do ludzi emocjonalnie i nudzi się pracami domowymi. Jej żywioł to podróże, imprezy, kluby nocne oraz imprezy.

Ranking kobiet według znaków zodiaku
Ranking kobiet według znaków zodiaku

Skorpion

Najwyższy stopień zagrożenia! Te syreny wabią mężczyzn do swoich sieci swoim czarującym urokiem. A kiedy złapią, będą starać się kontrolować ich na każdym kroku. Jeśli przypadkowo obrazicie kobietę-Skorpiona, możecie nie mieć żadnych wątpliwości, ze jej zemsta będzie wyrafinowana i naprawdę straszna!

Czy rozpoznałeś siebie?

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

1. Justyna Żyła mówi o krzywdzie, jaką wyrządził jej były mąż. Tego jeszcze nie było

2.  Oto najseksowniejsza przyszła mama na świecie. Modelka o polskich korzeniach zachwyca wszystkich

3.  Barbara Kurdej-Szatan pochwaliła się synkiem.Henio ma już 4 miesiące

4.  Ile ważą i mierzą polskie gwiazdy? W niektóre liczby aż trudno uwierzyć

5.  Joanna Krupa pokazała nowe zdjęcie Ashy. Jej córeczka bardzo się zmieniła