W dzisiejszych czsach nie wszystkich stac na szczerość i prawdziwość. Okazuje się jednak, że nasze podejście do kłamstwa czy prawdomówności zdeterminowane jest pzrez gwiazdy.

Agnieszka Kotońska w ciąży? Gwiazda Gogglebox zdradza tajemnicę

To spod jakiego znaku jesteśmy wpływa na nasze zachowania uczciwości wobec innych ludzi. Okazuje się, że na miano najbardziej prawdomównych znaków, które brzydzą się kłamstwem zasługują trzy znaki.

Ryby

Mają serce na dłoni i nie potrafiłyby nikogo skrzywdzić, oszukać ani okłamać. Są do bólu uczciwe i można im zaufać. Delikatne i wrażliwe Ryby doskonale rozumieją, jak łatwo kogoś zranić i zrobią wszystko, żeby do tego nie doszło. Wiedzą, że gdyby postąpiły wobec kogoś niewłaściwie, miałyby ogromne wyrzuty sumienia. To jeden z najbardziej empatycznych znaków zodiaku.

Lew

Jest silny, pewny siebie i nie musi uciekać się do kłamstw ani oszustw, aby osiągnąć sukces. Lwy brzydzą się takimi zagraniami. Szczycą się tym, że do wszystkiego doszły samodzielnie, ciężką i uczciwą pracą. Osoby spod tego znaku zodiaku nie boją się mówić prawdy. Doskonale wiedzą, że nie zawsze wszystko w życiu jest miłe i przyjemne. Problemy czy trudne momenty traktują jako nieodłączny jego element. Coś, z czym trzeba się zmierzyć i już.

Popularne wiadomości teraz

Robert Lewandowski na słodkim zdjęciu z córką Klarą. Ania uchwyciła niesamowity moment

Dorosłe córki Katarzyny Figury. Jak teraz wyglądają Kaszmir i Koko?

Esmeralda Godlewska bardzo przytyła. Teraz bierze się za siebie

Kożuchowska, Ohme, Narożna: polskie gwiazdy, które zrezygnowali z kosmetyków. Naturalność ponad wszystko!

Panna

Osoby spod tego znaku zodiaku są bardzo zasadnicze i zawsze trzymają się reguł. W życiu kierują się rozumem i postępują tak, jak należy. Mają bardzo mocny kręgosłup moralny, z którego są niebywale dumne. Nie są zbyt emocjonalne ani wrażliwe, więc bez większych trudności przychodzi im mówienie prawdy prosto w oczy. Nawet jeżeli miałaby to być najgorsza prawda. Zodiakalna Panna nie będzie się przejmować, że może komuś sprawić przykrość. Uczciwość i szczerość jest dla niej największą wartością.

A Ty wierzysz w moc znaków zodiaku?

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

1. Justyna Żyła mówi o krzywdzie, jaką wyrządził jej były mąż. Tego jeszcze nie było

2.  Oto najseksowniejsza przyszła mama na świecie. Modelka o polskich korzeniach zachwyca wszystkich

3.  Barbara Kurdej-Szatan pochwaliła się synkiem.Henio ma już 4 miesiące

4.  Ile ważą i mierzą polskie gwiazdy? W niektóre liczby aż trudno uwierzyć

5.  Joanna Krupa pokazała nowe zdjęcie Ashy. Jej córeczka bardzo się zmieniła