Baran

W roku Bawołu przedstawiciele tego znaku będą musieli nauczyć się cierpliwości, chociaż oni będą uparcie opierać się temu ze wszystkich sił. Kiedy się uspokoją, zobaczą, że to, co było rezultatem ich upartej walki, spadło im z nieba. Bawół lubi cierpliwych i pracowitych ludzi, więc jeśli Baranowi uda się poradzić sobie z własną impulsywnością, to pod koniec 2021 roku oni będą mogli powiedzieć, że to był wspaniały rok.

Byk

Bawół i Byk są jak bracia bliźniacy, dlatego w 2021 roku przedstawiciele tego znaku będą mieli ogromne szczęście. Skrupulatność, umiejętność zrozumienia innych i przedsiębiorczość przedstawicieli tego znaku zostanie wsparta pomocą symbolu roku i przyniesie mu dobre dywidendy zarówno duchowe, jak i materialne. W tym roku Byka czekają również nowe znajomości, które bardzo zmienią ich życie. W tym celu Bykom warto otworzyć się na nowe znajomości oraz możliwości.

Rak

Przedstawiciele tego znaku nieustannie martwią się o wszystko, ale w 2021 roku im warto przywiązywać mniejszą wagę do przelotnych rzeczy oraz skupić się na tym, co jest naprawdę ważne. Rak musi przygotować się na silne rozczarowanie miłosne, ale to powinno się wydarzyć, aby w jego co życiu pojawiło się coś nowego, co będzie należeć tylko do nich. Nie warto się martwić, lepiej odpuścić sytuację i pozwolić Wszechświatowi samemu o wszystkim zadecydować.

Sześć najbardziej podstępnych znaków zodiaku
Sześć najbardziej podstępnych znaków zodiaku

Lew

Chociaż Bawół nie lubi ryzykownych i porywczych działań, on jednak nie będzie osądzać za to przedstawiciele tego znaku. Dlatego Lew może zaryzykować i kusić fortunę. Biznes przedstawicieli tego znaku w 2021 roku może utknąć w martwym punkcie, wiec tylko odwaga, asertywność i mega wysiłek pozwolą im wejść na „nowy poziom”. Lwy muszą pogodzić się z faktem, że życie to nie tylko święto 24/7, ale także powtarzające się szare dni.

Popularne wiadomości teraz

Marzena Rogalska ma nową pracę! Czym się zajmuje dziennikarka po odejściu z TVP?

Anna Mucha na odważnym zdjęciu prosto z wanny. "Bogini" zachwycają się fani

Julia Kamińska zamieściła namiętny kadr prosto z łazienki. Fani: "O matko jaka boska!"

Ewa Błaszczyk dumna z córki. Dawno nie była tak szczęśliwa

Waga

W tym roku Waga będzie musiała nauczyć się produktywnej kontemplacji: z przyjemnością obserwować życie i w odpowiednim momencie znachodzić źródło osiągnięć w pracy. Przedstawiciele tego znaku będą mieli chwile, kiedy oni będą musieli pokazać siebie z najlepszej strony –  dywidendy będą naprawdę imponujące.

Strzelec

Przedstawiciele tego znaku nagle zdają sobie sprawę, że podstawą szczęścia jest rodzina, którą trzeba postawić na pierwszym miejscu zamiast pracy i innych spraw. Ważne jest, aby zachować ciepło w relacjach z partnerem oraz poświęcać wystarczająco czasu na wychowywanie dzieci. U Strzelca na pewno wszystko będzie w porządku, ponieważ on wreszcie przestanie ciągle się spieszyć. Należy jednak uważać na zachowanie swoich partnerów biznesowych – nieograniczone zaufanie do nich może skończyć się dla Strzelca porażką.

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

1. Justyna Żyła mówi o krzywdzie, jaką wyrządził jej były mąż. Tego jeszcze nie było

2.  Oto najseksowniejsza przyszła mama na świecie. Modelka o polskich korzeniach zachwyca wszystkich

3.  Barbara Kurdej-Szatan pochwaliła się synkiem.Henio ma już 4 miesiące

4.  Ile ważą i mierzą polskie gwiazdy? W niektóre liczby aż trudno uwierzyć

5.  Joanna Krupa pokazała nowe zdjęcie Ashy. Jej córeczka bardzo się zmieniła