Okazuje się, że wśród znaków zodiaku są tacy, którzy w większości przypadków mają dobre zdrowie, pozytywne nastawienie do życia i są prawdziwymi szczęściarzami. Natomiast wśród wszystkich znaków jest takich tylko trzech. Przeczytaj materiał, aby sprawdzić, czy jesteś jednym z tych szczęściarzy.

Waga

Ten znak zawsze wygrywa ze względu na swój spokojny i zrównoważony charakter. Waga doskonale wie, jak zachować równowagę, co chroni je przed niepotrzebnymi zmartwieniami i nerwowością. Ponadto wśród przedstawicieli tego znaku jest bardzo mało osób z nadwagą, a wszystko dlatego, że zawsze wiedzą, kiedy powiedzieć sobie stop.

Skorpion

To są bardzo mądre i wnikliwe znaki. Oni dokładnie wiedzą, kiedy warto ciężko popracować, a kiedy – odpocząć. Z wiekiem Skorpiony robią się jeszcze mądrzejsze. Ponadto nawet na emeryturze oni prowadzą tak samo aktywny tryb życia, jak i w młodym wieku.

Panna

Panny zawsze starannie dbają o siebie. Starają się kontrolować nie tylko stan zdrowia, ale także stan zdrowia psychicznego. Panny starają się traktować życie w sposób filozoficzny i unikać negatywnych emocji. Na starość Panny bardzo rzadko skarżą się na choroby i, oprócz tego, starzeją się później niż ktokolwiek inny.

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

Popularne wiadomości teraz

Zdjęcie tych bezdomnych, którzy wzięli ślub 24 lata później, wzrusza do łez

Dorosłe córki Katarzyny Figury. Jak teraz wyglądają Kaszmir i Koko?

Najbardziej nieprzystępne znaki zodiaku

Kobiety spod tych znaków zodiaku nie wiedzą, czym jest zazdrość

1. Justyna Żyła mówi o krzywdzie, jaką wyrządził jej były mąż. Tego jeszcze nie było

2.  Oto najseksowniejsza przyszła mama na świecie. Modelka o polskich korzeniach zachwyca wszystkich

3.  Barbara Kurdej-Szatan pochwaliła się synkiem.Henio ma już 4 miesiące

4.  Ile ważą i mierzą polskie gwiazdy? W niektóre liczby aż trudno uwierzyć

5.  Joanna Krupa pokazała nowe zdjęcie Ashy. Jej córeczka bardzo się zmieniła