Spójrz na tych czterech mężczyzn. Który z nich twoim zdaniem jest najbardziej atrakcyjny? Przejdź ten test, aby dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy na temat swojej postaci.

Test psychologiczny
Test psychologiczny

Pierwszy mężczyzna

Jesteś praktyczną i przyziemną damą. Nie podobają ci się przystojni i histeryczni mężczyźni. Lubisz ludzi konkretnych, szczerych i prostych. Jesteś zrównoważoną i dokładną kobietą, kochasz wszystko, co jest wysokiej jakości i drogie. Dużo pracujesz, więc i dobrze wypoczywasz. Jeśli coś ci się nie podoba, nie boisz się rzucić wszystko i zacząć od nowa. Łatwo dostosowujesz się do każdej sytuacji, dzięki czemu nigdy nie przegapiasz nowych możliwości. Jesteś raczej kobieta biznesu niż matka dużej rodziny.

Drugi mężczyzna

Jesteś kobietą kreatywną i artystyczną. Nie pociągają cię mężczyźni, których interesuje tylko telewizja i jedzenie. Potrzebujesz utalentowanego rozmówcy, osoby o otwartej i życzliwej duszy. Przyjaźń z partnerem jest dla ciebie ważniejsza niż pasja. Zawsze będzie czuła i młoda, ponieważ jesteś taka z natury. Inni ludzie robią się poważni z wiekiem, ale nie ty. Będziesz tak samo uroczym i szczęśliwym dzieckiem nawet na emeryturze. Jesteś wyrafinowaną i ekscentryczną kobietą.

Trzeci mężczyzna

Jesteś bardzo odważną kobietą. Nie zawsze tak było. Należysz do tych rzadkich kobiet, które przez lata robią się coraz lepsze we wszystkim. W końcu stałeś się mądrzejsza, i co więcej – rozkwitłaś. Już nie jesteś nieśmiałym dzieckiem, lecz osobą samowystarczalną, która dokładnie wie, co i dlaczego robi. Twoim głównym skarbem jest twój umysł. Masz własne podejście do wszystkiego. Jeśli posłuchasz siebie, możesz odnieść sukces w każdej dziedzinie. Czas działa na twoją korzyść, więc zawsze jesteś na plusie.

Popularne wiadomości teraz

Córka Kowalewskiego jest w ciąży! Aktorka ogłosiła radosną nowinę, publikując romantyczne zdjęcia z mężem

Agnieszka Kaczorowska chwali się ciążowym brzuszkiem na plaży. Aktorka wyjechała na urlop do oceanu

Ewa Błaszczyk dumna z córki. Dawno nie była tak szczęśliwa

Cały świat obserwuje te bliźniaki od ich narodzin

Czwarty mężczyzna

Jesteś czarującą kobietą. Takie serce to prawdziwa rzadkość. Jesteś osobą, która daje od siebie wszystko. Tracisz dużo energii życiowej, aby dodać ja ludziom wokół ciebie. Twoja siła i moc tworzy niesamowitą atmosferę w pracy i w domu. Wiesz, jak inspirować ludzi, uspokajać ich, zarządzać nimi. To prawdziwy talent, którego większości ludzi brakuje. Intuicja to kolejne narzędzie, którym obdarzyła się przyroda. Płyniesz z prądem, zręcznie manewrując między rafami. Zawsze słuchaj siebie, i wtedy wszystko będzie dobrze.

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

1. Justyna Żyła mówi o krzywdzie, jaką wyrządził jej były mąż. Tego jeszcze nie było

2.  Oto najseksowniejsza przyszła mama na świecie. Modelka o polskich korzeniach zachwyca wszystkich

3.  Barbara Kurdej-Szatan pochwaliła się synkiem.Henio ma już 4 miesiące

4.  Ile ważą i mierzą polskie gwiazdy? W niektóre liczby aż trudno uwierzyć

5.  Joanna Krupa pokazała nowe zdjęcie Ashy. Jej córeczka bardzo się zmieniła