Taka jest nasza natura –  zawsze mamy jakieś wady lub słabości. Nie koniecznie jesteśmy świadomi swojego uzależnienia, ponieważ każdy znak zodiaku ma mniej więcej ten sam zasięg. Na przykład znaki żywiołu Ziemi najczęściej mają zależność raczej materialna niż duchowa. Natomiast jeśli te nawyki nie powodują dyskomfortu dla was i waszych bliskich, nie ma sensu z nimi walczyć. Jeśli chodzi o opinię innych na ten temat, jest to kwestia drugorzędna, bez względu na to, jak egoistycznie może to zabrzmieć.

Baran

U Barana bardzo często „rozładowuje się bateria” – chodzi nie tylko o stan emocjonalny, ale także fizyczny. Problem polega na tym, że przedstawiciele tego znaku nie potrafią być pragmatycznym oraz adekwatnie ocenić swoje możliwości. Baran nieustannie pędzi do przodu, pokonując wszystkie przeszkody oraz niszcząc wszystko, co stanie mu na drodze. Takie życie wymaga pełnego poświęcenia i nerwów ze stali. Baran często cierpi na uzależnienie od alkoholu oraz kofeiny, dlatego piją dużo kawy lub napojów energetyzujących. Najczęściej są przeciwnikami narkotyków. Baran jest również uzależniony od poczucia wolności, dlatego uwielbia podróże, wędrówki oraz koncerty.

Byk

Byki uwielbiają intymność fizyczną i pragną jej bardziej niż ktokolwiek, nawet jeśli sami nie zdają sobie z tego sprawy. Tacy ludzie uwielbiają pyszne jedzenie – to jest dla nich przyjemność, która zostanie w ich pamięci na długi czas. Byki są uzależnione od rozrywki dowolnej skali i typu. Mogą to być zarówno gry komputerowe, jak i hazardowe. Byki muszą zawsze i wszędzie być pierwsze. Zależą od pochwał i poczucia wyższości, więc są silnymi konkurentami w dowolnej grze. Byki lubią się stawiać na cos i są zależne od swojego „legowiska”. Uwielbiają spędzać czas w domu i nic nie robić.

Horoskop słabości
Horoskop słabości

Bliźnięta

Bliźnięta są bardzo często uzależnieni od alkoholu lub nawet twardych narkotyków. Oczywiście odsetek takich ludzi jest niewiarygodnie mały, ale jeśli porównać udział w procentach innych znaków, Bliźnięta będą gdzieś niedaleko Ryb. Ci ludzie bardzo lubią eksperymenty i zmianę scenerii. Tylko wybrani potrafią zrozumieć Bliźnięta, więc czasami nie ma sensu nawet próbować. Bliźnięta lubią być na bieżąco ze wszystkim, co dzieje się na świecie, więc mają bardzo nowoczesne i powszechne uzależnienie – od Internetu i sieci społecznościowych. Potrzebują telefonu z całodobowym dostępem do sieci, Internetu w domu, w pracy, w samochodzie, nowych gadżetów, urządzeń i tak dalej. Palą też więcej niż inni.

Popularne wiadomości teraz

Barbara Kurdej-Szatan: zdjęcie 5 miesięcy po porodzie. Aktorka opublikowała kadr bez makijażu i w domowym ubraniu

Marcin Prokop zostanie ojcem po raz drugi. Prezenter opublikował zmysłowe zdjęcie (FOTO)

Partnerka Piotra Żyły pozuje w samej bieliźnie. Marcelina Ziętek zaprezentowała swoją piękną figurę

Bohaterowie serialu "Daleko od szosy" po latach

Rak

Najgorszym nałogiem Raków najczęściej jest uzależnienie od alkoholu. Jeśli chodzi o bardziej poważne nałogi, osoby te mają jeszcze jedną słabość – oni bardzo boją się samotności, nawet jeżeli są w związku. Rozstaniem jest dla Raka końcem świata, zwłaszcza jeśli inicjatorem tego był nie on, a jego partner. Te znaki w ogóle mają poważne trudności z jakimikolwiek stratami. Dosłownie zalezą od miłości, poczucia ciepła, bliskości ukochanej osoby. Oprócz tego Raki zależą od swoich priorytetów życiowych. Nie zrezygnują ani zmienia je za nic, nawet jeśli to zrani bliską osobę. Ich zachowanie wygląda na paradoksalną grę. Jest z nimi bardzo trudno, bo oni bardzo rzadko walczą ze swoimi nałogami, być może nawet rzadziej niż pozostałe znaki.

Lew

Wiele Lwów nadużywa tytoniu i alkoholu bez żadnych wyrzutów sumienia i strachu przed negatywnymi konsekwencjami. Jedyna rzecz, która może przebić to uzależnienie, to zakupy. Lwy zależą od swojego statusu i samozadowolenia. Chcą być najlepsi – to ich główny narkotyk, z którego oni już nigdy nie zrezygnują. Ponadto Lwy mają poważną zależność finansową. Ci ludzie potrafią dosłownie kochać swoje pieniądze, liczyć je każdego dnia, a nawet rozmawiać z nimi. Bardziej niż pieniądze oni lubią tylko wydawać je.

Panna

Panny mają bardzo złożone uzależnienia: palenie, obżarstwo, własna obojętność, pójście na skróty. Być może najgorszym uzależnieniem Panny jest chęć bezproblemowego życia. Panna potrafi żyć w apatii, w oderwaniu od świata i czerpać z tego przyjemność. Ma to we krwi. Tego nałogu bardzo trudno się pozbyć, więc Panny cierpią z powodu nagłych zmian w pracy, w domu, w życiu osobistym. Panny są uzależnione od swoich rzeczy, z którymi nie chcą się rozstać w żadnych okolicznościach. Zależą również od porządku. W ich domu wszystko musi leżeć na swoich miejscach, w przeciwnym razie można dostać za to ochrzan.

Waga

Waga uwielbia palić i pić alkohol, jeśli w ich życiu wszystko jest lub bardzo dobrze, lub bardzo złe. Ponadto oni wspierają swoje uzależnienie od miłości w każdy możliwy sposób, nie tylko duchowo, ale także fizycznie. Waga rzadko zdradza swojego partnera, ponieważ bardzo przywiązuje do osoby, która im we wszystkim odpowiada. Wydaje się, że mają wewnętrzny mechanizm, który podpowiada im, ze jakaś konkretna osoba jest ich prawdziwą miłością. Waga jest również uzależniona od swojego hobby. To prawdopodobnie jedyny pozytywny nałóg wśród wszystkich znaków zodiaku.

Horoskop słabości
Horoskop słabości

Skorpion

Skorpiony są zależni od swojej niezależności. Choć może to zabrzmieć dość dziwnie, w rzeczywistości tak jest. Oni po prostu nie znoszą, gdy ktoś nad nimi stoi i kontroluje ich. Na szczęście dla nich istnieje wiele sposobów na wyeliminowanie bossów i nadzorców ze swojego życia. Spośród szkodliwych nałogów należy wyróżnić tylko alkohol, ale Skorpiony wiedzą, jak sobie z tym poradzić, gdy jest taka potrzeba. Ci ludzie bardzo kochają seks. Nie chodzi o to, ze inni go nie lubią, po prostu Skorpiony mają duże oczekiwania od intymności fizycznej i starannie dobierają sobie partnerów. Dla nich to za każdym razem wielkie wydarzenie i święto.

Strzelec

Strzelcy często są uzależnieni od alkoholu i dużo palą. Uwielbiają też gry hazardowe i pragną być zawsze pierwszymi. Duch rywalizacji sprawia, że ​​oni czują się naprawdę silni. Zależą od ambitnych celów, które sobie nieustannie stawiają i które, nawiasem mówiąc, potrafią osiągać. Strzelcy kochają pieniądze, ale nie pod względem ilości i akumulacji, ale pod względem zarobków. Pracoholicy-Strzelcy to dość powszechne zjawisko. Lubią pracować i dążyć do określonych celów.

Koziorożec

Koziorożce bardzo starannie wybierają sobie słabości i wady. Bardzo dobrze kontrolują wszystkie swoje nałogi. Wszyscy oprócz jednego –  status społeczny. Cenią sobie miejsce, w którym są teraz, ale zawsze dążą „wyżej” i są gotowi oddać za to prawie wszystko, co mają. To jeden z najbardziej chciwych znaków zodiaku, lecz zapewniamy was, ze wy nigdy nie zobaczycie Koziorożca, który zabiera ostatnie cukierki dziecku lub nie pożycza niewielkiej kwoty ukochanej osobie. Chciwość Koziorożca polega na uzależnieniu od dochodów. Nie będą pracować ani przez sekundę, jeśli nie zostaną za to wynagrodzeni. Koziorożce rzadko cierpią na uzależnienie od narkotyków lub alkoholu.

Wodnik

Internet i gry komputerowe –  najgorsze wrogowie Wodnika. Osoby te potrafią nie wychodzić z domu przez całą dobę, a nawet kilka tygodni. Grając w gry komputerowe, Wodniki przenoszą się do świata, w którym mogą stać się silniejsi i lepsi. Przedstawiciele tego znaku są uzależnieni od emocji, dlatego niebezpieczne sporty i sporty ekstremalne to ich żywioł. Z jakiegoś nieznanego powodu wśród Wodników często można spotkać również palacze. W zasadzie ci ludzie mają bardzo niewiele poważnych nałogów.

Ryby

Wśród Ryb często można spotkać narkomanów i alkoholików. Nie jest do końca jasne dlaczego, ale tego typu nałogi są bardzo popularne wśród przedstawicieli tego znaku. Cenią wolność i ludzi, którzy pomagają im ją odczuwać, więc zalezą także od swoich drugich połówek i przyjaciół. Rozstanie, tak samo jak dla Raków, jest dla nich prawdziwa tragedia. Nie potrafią także żyć bez swoich rzeczy, podobnie jak znaki żywiołu ziemi. Szczerze mówiąc, Ryby prawdopodobnie mają najwięcej nałogów różnych odmian i gatunków. Potrafią sobie z nimi poradzić, ale często nie mają na to ochoty.

Z podręczników nie da się dowiedzieć o tym, jak stać się szczęśliwym, ale nie oznacza to, że szczęście jest nieosiągalne. Nigdy nie pozwalajcie swoim nałogom kierować waszym życiem, I wtedy wszystko będzie tak, jak wy tego chcecie.

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

Partnerka Piotra Żyły pozuje w samej bieliźnie. Marcelina Ziętek zaprezentowała swoją piękną figurę

Zdjęcia zwierząt przed i po kilku latach

Kaczorowska, Nowakowska, Włodarczyk: gwiazdy, które urodzą w 2021 roku

Krystyna Pawłowicz na zdjęciu sprzed 40 lat! Internet huczy

Nie żyje gwiazda kultowej „Dynastii”. To wielki szok dla fanów serialu