Tak brzmi pradawna historia stworzenia znaków zodiaku: „Stało się to o świcie. Bóg objął każde ze swoich dwunastu dzieci i wyszeptał każdemu z nich jedną bardzo ważną tajemnicę życia. Każde dziecko zwracało się do niego, aby odebrać przydzielony mu PREZENT

TY, Baranie

Masz obowiązek być liderem, przewodzić innym i rozpalać ogień w ich sercach! Podążaj za swoim marzeniem niestrudzenie, aby zainspirować innych! Wielu będzie karcić twój upór, ale pamiętaj, że bez uporu nigdy nie osiągniesz swojego celu! 

TY, Byku

Daję Ci bardzo nietypowy prezent. Możesz łatwo pomnożyć bogactwo materialne w swoim życiu, jeśli ogień miłości płonie w twoim sercu. Najważniejsze, żeby nie mieszać miłości i pieniędzy. Miłość do ciebie powinna być pierwsza, potem druga, trzecia i dziesiąta.

TY, Bliźnięta

Daję Ci możliwość pomagania ludziom w zrozumieniu siebie. Najpierw jednak musisz osiągnąć harmonię ze sobą i otaczającym Cię światem. Jeśli ci się uda, świat będzie miał jednego z najlepszych polityków, dyplomatów, psychologów w całej historii ludzkości. 

TY, Raku

Daję Ci niezwykłą wrażliwość i emanującą z niej mądrość. Ale proszę, nie zostań pustelnikiem, ponieważ świat wokół ciebie tak bardzo potrzebuje twojej mądrości! 

Popularne wiadomości teraz

Joanna Krupa zamieściła kadr prosto z łóżka. Odważne zdjęcie modelki zachwyciło fanów

Doberman uratował życie 17 miesięcznej dziewczynce

Anna Lewandowska pokazała swój wyrzeźbiony brzuch. Po niedawnym porodzie figura trenerki wygląda zjawiskowo!

Joanna Krupa pokazała nowe zdjęcie Ashy. Jej córeczka bardzo się zmieniła

TY, Lwie

Tobie też, podobnie jak Baranowi, daję możliwość kierowania ludźmi. Wielu będzie karcić twój egoizm, tak jak wielu beszta nawet najmądrzejszych królów, ale do kogo przychodzą prosić o pomoc w swoich pytaniach? Tak, oczywiście, do ciebie. Daję ci dar hojności, abyś pomógł każdemu, kto cię prosi! 

TY, Panno

Zlecam, abyś została odkrywcą pięknego świata, który stworzyłem. Podążaj za swoim zainteresowaniem, eksploruj z darem skrupulatności i rozsiewaj wokół siebie aurę spokoju i przywiązania. 

TY, Wago

Daję Ci możliwość zobaczenia piękna w najzwyklejszych rzeczach. Podziwiaj i śpiewaj o wszystkim, co widzisz. Możesz sam wybrać metodę - możesz śpiewać, pisać, malować lub wymyślić coś innego, masz wystarczająco dużo talentów, aby wyrazić piękno! 

TY, Skorpionie

Daję Ci bardzo ciężki prezent ... Ale nie obrażaj się na mnie, moje dziecko. Daję ci możliwość przejrzenia dusz innych ludzi na wskroś i oczywiście przyniesie ci to wiele cierpienia ... Ale gdy tylko pogodzisz się ze zwierzęciem w sobie i w innych ludziach i zaakceptujesz ten świat takim, jakim jest... Dostaniesz wszystko, co zechcesz. 

TY, Strzelcu

Daję Ci możliwość zadowolenia innych ludzi i rozpalenia w nich światła ich marzeń. Każdy, kto cię spotyka, jest jak dotknięcie czegoś najlepszego w sobie.

TY, Koziorożcu

Daję Ci dar ciężkiej pracy. Nauczysz ludzi ciężkiej pracy, aby osiągnąć wszystko, czego chcą. Kto lepiej niż ty wie, że najlepsze nie jest łatwe!

TY, Wodniku

Oskarżam cię, abyś był wolny i szczęśliwy, żebym mógł przez ciebie mówić ... Abyś mógł przypominać ludziom o mnie. Będziesz w tym najlepszy, jeśli będziesz naprawdę szczęśliwy, więc pamiętaj, aby zadowolić siebie! 

TY, Ryby

Moje najmłodsze dziecko również dostanie bardzo trudny prezent. Poczujesz przyszłość, naprawdę będziesz bardzo, bardzo wrażliwy na wszystko na świecie, aby zauważyć mnie we wszystkim ... Ale ten świat cię skrzywdzi, ponieważ jest tyle cierpienia. Nie martw się o to, bo w najtrudniejszej sytuacji zawsze przyjdę z pomocą. 

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

1. Szczegółowy horoskop dla każdego znaku zodiaku na rok 2021. Nowy rok, nowe wyzwania

2. Te sławne kobiety są z o wiele młodszymi od nich partnerami. Rekordowa różnica to 32 lata

3.  Zenek Martyniuk stracił nadzieję.Przekazał smutną wiadomość

4.  Kasia Skrzynecka pokazuje rodzinne zdjęcie. Fani zwrócili uwagę na ważny szczegół

5.  Pamiętacie ojca filmowego Kevina?Mało kto o tym wie, że aktor zmarł w bardzo dziwnych okolicznościach