Człowiek z natury jest istotą społeczną. Potrzebuje przyjaciół, rodzinny. Otacza się bliskimi. Wielu z nas panicznie boi się samotności. Są ludzie z tzw. wilczym charakterem. Pomogą rannym, ale np. nie wybaczają zdrady. Społeczeństwo to dla nich "wataha wilków i aby przetrwać, musisz być zawsze gotowy do walki i oderwać swój największy kawałek ciasta".To ludzie uczciwi wobec siebie i innych, nie boją się mówić prawdy i bezwzględnie rozprawiają się z wrogami. Porafią doskonale wyczuć zbiliżające się niebezpieczeństwo.

Zobacz, które znaki zodiaku są samotnikami i mają wilcze charaktery:

Baran nigdy nie stara się wyglądać lepiej niż z natury. Jest szczery i potrafi prosto w twarz powiedzieć co sądzi, jeśli w drugiej osobie zauważa jakiś podstęp. Typowy drapieżnik. Sam podchodzi do walki, nie boi się jej i szybko się z niej otrząsa. Barana nie interesuje opinia publiczna. Żyje według swoich zasad i zgodnie ze swoją logiką. Ten znak zodiaku nigdy nie wybacza zdrady . Usuwa zdrajców ze swojego życia. Jednak baran kocha bardzo swoją rodzinę . Jest w stanie poświęcić dla niej wszystko. Chroni przed niebezpieczeństwem.

Kolejne zmiany w przepisach ruchu drogowego

Popularne wiadomości teraz

10 nieoczekiwanych powodów, dla których warto mieć psa

Córka Moniki Zamachowskiej pozuje do zdjęcia z nowym braciszkiem. Dziennikarka zachwycona

Czułam się zbyt stara i zbyt zmęczona, żeby mieć kolejne dziecko. Ponadto bardzo się bałam, że mogę urodzić chorego maluszka

Jedno serce na dwóch: w Indiach urodziły się niezwykłe bliźniaki syjamskie (ZDJĘCIA)

Panna mimo, że z pozoru cicha i raczej nikt nie spodziewa się z jej strony niebezpieczeństwa , potrafi zaskawkiwać. Ten znak jest niezrównanym strategiem i oblicza swoje działania o wiele ruchów do przodu. Wilczy instykt umożliwia jej zagłębić się w świadomość człowieka i kalkulować jego działania . Nigdy nie wiadomo kiedy panna zada swój cios. Dom jest dla niej najważniejszy a za swoją rodzinę potafi oddać życie. Ma niewielu pprzyjaciół z powodu braku ufności. Panna musi naprawdę poznać kogoś bardzo dobrze by wpuścić do swojego życia. Jednak jest osobą bardzo uczciwą i lojalną.

Poznali się w przedszkolu. Po 20 latach pobrali się

Wodnik to typowy samotny wilk. W społeczeństwie istnieje niezależnie od innych. NIe chce i nie potrafi żyć w łańcuchach. Chroni przede wszystkim swoją wolność. Jego wilczy instynkt pozwala mu na szybkie zauważenie nadchodzącego niebezpieczeństwa. Kiedy pojawiają się kłopoty zostaje zakłócony jego spokój. Staje się wtedy coraz bardziej czujny. Często to pomaga uniknąć mu problemów. Wodnika nie da się oszukać. Doskonale potafi wyczuć nieszczerość. Ten znak bardzo dpbrze rozumie duszę ludzką. Wodnik bardzo ufa swojemu zwierzęcemu instynktowi.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

1. Justyna Żyła mówi o krzywdzie, jaką wyrządził jej były mąż. Tego jeszcze nie było

2.  Oto najseksowniejsza przyszła mama na świecie. Modelka o polskich korzeniach zachwyca wszystkich

3.  Barbara Kurdej-Szatan pochwaliła się synkiem.Henio ma już 4 miesiące

4.  Ile ważą i mierzą polskie gwiazdy? W niektóre liczby aż trudno uwierzyć

5.  Joanna Krupa pokazała nowe zdjęcie Ashy. Jej córeczka bardzo się zmieniła