Księżyc „ubywa”, ludzie cierpią. Ktoś ma załamania nerwowe, ktoś bardzo się stresuje – życie jak życie. Natomiast są 2 znaki zodiaku, na które ubywający księżyc ma większy wpływ niż na inne. Kim są te biedaczyska i jak wyglądają ich „księżycowe cierpienia”?

Rak

Naczynia są rozbite, rzeczy zepsute, sąsiedzi schowali się w bunkrze. Nie, to nie jest apokalipsa, po prostu Raki mają dzisiaj zły humor. To wcale nie ich wina – to wszystko przez Księżyc, który z jakiegoś powodu zaczął „ubywać”. Przedstawiciele tego znaku niby nie należą do siebie w takie dni. Jeszcze minutę temu Raki śmiali się bez powodu, a teraz rozglądają się wokół z myślą o tym, kogo tu pobić. Widzicie Raka w takim stanie? Nie zazdrościmy wam –  po prostu uciekajcie, zanim będzie za późno.

"Raz w miesiącu moja dziewczyna zachowuje się bardzo dziwnie. Ma przerażające wahania nastroju, napady złości bez powodu. Lecz na pewno nie jest to ZNP. Przeczytałem w Internecie, że Raki są podatni na wpływ faz księżycowych i rzeczywiście tak jest – teraz już wiem, o co chodzi". Karol, 21 lat

Ponadto, w okresach ubywającego księżyca Raki mogą także wpaść w straszną depresję. Siedzą w domu i na nic nie reagują. Zachowania Raków nie da się przewidzieć –  lepiej nie dotykać ich i przeczekać, aż ich planeta-patron przestanie „ubywać”.

Ryby

Ryby...to takie Ryby. Jeśli przed Rakami można się ukryć, to przed Rybami – nigdy, ponieważ oni mają niesamowicie rozwiniętą intuicję. Kiedy Księżyc „ubywa”, Ryby zamieniają się w prawdziwych jasnowidzów. Nawet nie próbuj umawiać się do nich na wizytę w nadziei, że dowiesz się czegoś nowego o swojej przyszłości –  Ryby sporządza prawdziwą, ale bardzo ponurą prognozę dla was – na tyle, ze wy zapomnicie nawet swoje imie. Cóż, co tu dużo gadać –  Ryby popadł w apatię i chcą, żeby inni tez tam wpadli.

Popularne wiadomości teraz

Nie do poznania: jak potoczył się los dziewczyny, która urodziła się z ogromnym naczyniakiem jamy nosowej (ZDJĘCIA)

Wnuczka umalowała 80-letnią babcię, a teraz babcia jest gwiazdą internetu

Miłość nie ma wieku: oto polskie pary z największą różnicą w wieku!

Sekret został ujawniony! Kim jest ta dziewczynka obok Ewy Krawczyk

Cóż, Ryby nawet e zwykłe dni mylą rzeczywistość z fikcją, a przy ubywającym księżycu dosłownie ulegają iluzjom. Jeśli widziałeś kiedyś osobę stojącą na środku ulicy z pogubionym spojrzeniem, nie wątp – to Rybka weszła na płaszczyznę astralną i unosi się gdzieś w księżycowych przestrzeniach. Istnieje jeszcze jedna skrajność – przedstawiciele żywiołu wody mogą nagle stać się niesamowicie radośni. I niech to wygląda na histerię – księżyc „ubywa”, wiec to nie potrzebuje żadnego wytłumaczenia.

Ponadto Rakom i Rybom nie zaleca się przebywać razem podczas ubywającego księżyca. W końcu, jeśli te wodne znaki razem zanurzą się w tym dziwnym stanie, to może skończyć się złe dla wszystkich wokół. 

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Kurdej-Szatan przeżywa trudny czas:„Zostałam sama z dwójką dzieci. To dla mnie nowość”
  2. Paulina Młynarska pokazała swoje ciało po mastektomii. Dziennikarka opublikowała odważne foto w sieci

  3. Modlitwa w sprawach beznadziejnych. Te słowa warto znać

  4. Znak zodiaku – Baran. Jakie naprawdę są osoby urodzone między 21.03 a 21.04?

  5. Co się dzieje z Waldusiem ze „Świata według Kiepskich”? Fani są wstrząśnięci jego stanem