Księżyc „ubywa”, ludzie cierpią. Ktoś ma załamania nerwowe, ktoś bardzo się stresuje – życie jak życie. Natomiast są 2 znaki zodiaku, na które ubywający księżyc ma większy wpływ niż na inne. Kim są te biedaczyska i jak wyglądają ich „księżycowe cierpienia”?

Rak

Naczynia są rozbite, rzeczy zepsute, sąsiedzi schowali się w bunkrze. Nie, to nie jest apokalipsa, po prostu Raki mają dzisiaj zły humor. To wcale nie ich wina – to wszystko przez Księżyc, który z jakiegoś powodu zaczął „ubywać”. Przedstawiciele tego znaku niby nie należą do siebie w takie dni. Jeszcze minutę temu Raki śmiali się bez powodu, a teraz rozglądają się wokół z myślą o tym, kogo tu pobić. Widzicie Raka w takim stanie? Nie zazdrościmy wam –  po prostu uciekajcie, zanim będzie za późno.

"Raz w miesiącu moja dziewczyna zachowuje się bardzo dziwnie. Ma przerażające wahania nastroju, napady złości bez powodu. Lecz na pewno nie jest to ZNP. Przeczytałem w Internecie, że Raki są podatni na wpływ faz księżycowych i rzeczywiście tak jest – teraz już wiem, o co chodzi". Karol, 21 lat

Ponadto, w okresach ubywającego księżyca Raki mogą także wpaść w straszną depresję. Siedzą w domu i na nic nie reagują. Zachowania Raków nie da się przewidzieć –  lepiej nie dotykać ich i przeczekać, aż ich planeta-patron przestanie „ubywać”.

Ryby

Ryby...to takie Ryby. Jeśli przed Rakami można się ukryć, to przed Rybami – nigdy, ponieważ oni mają niesamowicie rozwiniętą intuicję. Kiedy Księżyc „ubywa”, Ryby zamieniają się w prawdziwych jasnowidzów. Nawet nie próbuj umawiać się do nich na wizytę w nadziei, że dowiesz się czegoś nowego o swojej przyszłości –  Ryby sporządza prawdziwą, ale bardzo ponurą prognozę dla was – na tyle, ze wy zapomnicie nawet swoje imie. Cóż, co tu dużo gadać –  Ryby popadł w apatię i chcą, żeby inni tez tam wpadli.

Popularne wiadomości teraz

Córka Moniki Zamachowskiej pozuje do zdjęcia z nowym braciszkiem. Dziennikarka zachwycona

Barbara Kurdej-Szatan pochwaliła się synkiem. Henio ma już 4 miesiące

Horoskop słabości: jakie nałogi ma każdy ze znaków zodiaku?

Jedno serce na dwóch: w Indiach urodziły się niezwykłe bliźniaki syjamskie (ZDJĘCIA)

Cóż, Ryby nawet e zwykłe dni mylą rzeczywistość z fikcją, a przy ubywającym księżycu dosłownie ulegają iluzjom. Jeśli widziałeś kiedyś osobę stojącą na środku ulicy z pogubionym spojrzeniem, nie wątp – to Rybka weszła na płaszczyznę astralną i unosi się gdzieś w księżycowych przestrzeniach. Istnieje jeszcze jedna skrajność – przedstawiciele żywiołu wody mogą nagle stać się niesamowicie radośni. I niech to wygląda na histerię – księżyc „ubywa”, wiec to nie potrzebuje żadnego wytłumaczenia.

Ponadto Rakom i Rybom nie zaleca się przebywać razem podczas ubywającego księżyca. W końcu, jeśli te wodne znaki razem zanurzą się w tym dziwnym stanie, to może skończyć się złe dla wszystkich wokół. 

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

1. Szczegółowy horoskop dla każdego znaku zodiaku na rok 2021. Nowy rok, nowe wyzwania

2. Te sławne kobiety są z o wiele młodszymi od nich partnerami. Rekordowa różnica to 32 lata

3.  Zenek Martyniuk stracił nadzieję.Przekazał smutną wiadomość

4.  Kasia Skrzynecka pokazuje rodzinne zdjęcie. Fani zwrócili uwagę na ważny szczegół

5.  Pamiętacie ojca filmowego Kevina?Mało kto o tym wie, że aktor zmarł w bardzo dziwnych okolicznościach