„Och, a jeżeli coś się stanie, ach, a co pomyślą inni?” –  niestety, wiele osób wciąż bardzo się martwi tym, co mówią o nich inni. Jednak przedstawiciele tych trzech znaków zodiaku cierpią z tego powodu najwięcej. Dowiedzmy się wiec, które znaki zodiaku boją się cokolwiek robić, ponieważ za bardzo przejmują się opinia innych.

Lew

Tak, mowa o tym uroczym i zawsze pewnym siebie Lewie. Niektórzy myślą, że Lew jest niesamowitym egoistą i go wcale nie obchodzi to, co ktoś o nim pomyśli lub powie. Natomiast Lew zawsze musi być w centrum uwagi (w końcu ten ognisty znak jest naprawdę czarujący) i ciągle potrzebuje aprobaty innych. Patronujące Lewowi słońce jest przyzwyczajone do powszechnego podziwu – wiec ognisty Lew również chce być ciągle chwalony, wychwalany i obsypywany komplementami. Cóż, jeśli ktoś jednak znajdzie u Lewa jakieś wady, ten znak na pewno weźmie to sobie do serca.

Koziorożec

Koziorożec nie na próżno okazał się na drugim miejscu na naszej liście – on zawsze działa w taki sposób, aby pozostać niezauważalnym, przynajmniej przez jakiś czas. On nie zrobi ani jednego kroku bez aprobaty innych. Saturn, który obdarzył Koziorożca wieloma talentami, nie zapomniał nagrodzić go również samokrytyką. Lecz tam, gdzie jest samokrytyka, jest też niska samoocena. Starając się zadowolić wszystkich na świecie, Koziorożec po prostu gubi się –  szkoda, bo ten ziemski znak tak naprawdę jest wspaniałym człowiekiem.

„Przez całe życie byłem perfekcjonista z niską samooceną. Z tego powodu szaleńczo boję się zrobić nawet najmniejszy błąd, bo przecież wtedy ktoś może źle o mnie pomyśleć. To naprawdę bardzo przeszkadza w życiu”. Koziorożec, 25 lat.

Ryby

Chwała jest dla Ryb najlepsza motywacja. Natomiast jeśli Ryby są karcone lub krytykowane, oni natychmiast odpływają w „otchłań rozpaczy”. Potrafią dostosować się do każdych okoliczności i ludzi. Natomiast pewnego dnia, próbując zadowolić innych, Ryby mogą po prostu zapomnieć o własnych pragnieniach i potrzebach. Zwierzęta Neptuna martwią się o wszystko, co im się powie –  brak poczucia bezpieczeństwa i niska samoocena uniemożliwiają Rybom osiągnięcie celów, a bez pochwały oni po prostu więdną.

Popularne wiadomości teraz

Tuja - do samotności, wiśnia - do bogactwa. Jakich drzew nie warto sadzić w pobliżu domu?

Pokochała bezdomnego mężczyznę, nie wiedziała, że jej życie wywróci się do góry nogami

Barbara Kurdej-Szatan pochwaliła się synkiem. Henio ma już 4 miesiące

Horoskop miłosny na 2021 rok. Który ze znaków ma szanse znaleźć swoja miłość?

Tak różne, ale jednocześnie tak podobne – ich wszystkich łączy strach przed tym, ze ktoś może ich nie lubić. Natomiast zdanie obcej im osoby może okazać się błędne –  zwykle akurat tak i jest. Wiec kiedy Lwy, Koziorożce i Ryby to zrozumieją, ich życie pełne zmartwień wreszcie zmieni się na lepsze. Wszystkich krytyków, szukających wad innych ludzi trzeba po prostu ignorować –  niech idą z Bogiem, ponieważ nikt nie pytał o ich zdanie.

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

1. Szczegółowy horoskop dla każdego znaku zodiaku na rok 2021. Nowy rok, nowe wyzwania

2. Te sławne kobiety są z o wiele młodszymi od nich partnerami. Rekordowa różnica to 32 lata

3.  Zenek Martyniuk stracił nadzieję.Przekazał smutną wiadomość

4.  Kasia Skrzynecka pokazuje rodzinne zdjęcie. Fani zwrócili uwagę na ważny szczegół

5.  Pamiętacie ojca filmowego Kevina?Mało kto o tym wie, że aktor zmarł w bardzo dziwnych okolicznościach