W oczach przyjaciele a za plecami skurwiele... Niestety, każdy z nas ma zarówno pozytywne, jak I negatywne cechy charakteru. Dowiedzmy się wiec, które znaki zodiaku potrafią najlepiej ukrywać swoje najgorsze cechy charakteru.

Bliźnięta

Urocze Bliźnięta zawsze są w centrum uwagi. Maja tak szczery uśmiech, że chce się natychmiast odwzajemnić i odkryć im wszystkie swoje sekrety. Możecie oczywiście to zrobić, ale potem nie warto się obrażać na nich –  Bliźnięta zdradzą wszystkie wasze sekrety i nawet się nie drgną. Ponadto, wytłumaczą to w taki sposób, że to wy będziecie musieli szukać wymówek i przez długi czas czuć się oszustami. Natomiast najbardziej nieprzyjemna rzecz w tej historii polega na tym, ze juz następnego dnia Bliźnięta uśmiechną się do was i przyjaźnie poklepią was po ramieniu. Może naprawdę nic się nie stało?

Panna

Panna jest zawsze zadbana, punktualna, niemalże idealna – cóż, świetny wzorzec do naśladowania. Natomiast okazuje się, ze „idealna” Panna gardzi innymi i uważa siebie za najmądrzejszą i najlepszą we wszystkim. 

Photo by bruce mars on Unsplash

Panny starają się zawsze wyglądać idealnie, aby nikt nawet nie pomyślał o tym, że oni mają jakiś podstępny plan. Panna z uśmiechem podają ci rękę, a już następnego dnia będzie oczerniać was i wymyśli jakąś obrzydliwą historię o was. Dlatego plotki są skuteczne –  nawet jeśli są wymyślone, zawsze zostawiają nieprzyjemny "posmak". Mówiąc prościej, Panna zawsze potrafi “spaść na cztery lapy”, a wszyscy inni ... cóż, chyba wiecie, o co chodzi.

Popularne wiadomości teraz

Tuja - do samotności, wiśnia - do bogactwa. Jakich drzew nie warto sadzić w pobliżu domu?

Pokochała bezdomnego mężczyznę, nie wiedziała, że jej życie wywróci się do góry nogami

Podczas imprezy z okazji 4 urodzin mojego wnuka synowa zasugerowała, żebym przepisała swoje mieszkanie na niego, jako jedynego spadkobiercę

Horoskop słabości: jakie nałogi ma każdy ze znaków zodiaku?

Skorpion

Ci mistrzowie manipulacji rzadko mówią prawdy. Schowają się, przeczekają i dopiero wtedy uderzą – może nawet wbija nóż w plecy, nigdy nie można wiedzieć tego na pewno. Jednak Skorpiony nigdy nie przyznają się do winy, przecież są doskonałe, a inni ludzie – nikim. Nawet jeśli zostaliście ofiarami ich działań, nadal będziecie podziwiać Skorpiony –  och, jak wspaniale oni wyglądają, och, jakie są cudowne.

"Nie wierzyłem w horoskopy, dopóki nie zacząłem spotykać się ze Skorpionem. To jest prawdziwe piekło! Wszystko, co o nich jest napisane, jest prawdą: manipulatorzy, egoiści, bezwstydni!!" Karolina, 24 lata

Lepiej po prostu nie dotykać Skorpiona, wtedy on cię nie ugryzie. 

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

1. Szczegółowy horoskop dla każdego znaku zodiaku na rok 2021. Nowy rok, nowe wyzwania

2. Te sławne kobiety są z o wiele młodszymi od nich partnerami. Rekordowa różnica to 32 lata

3.  Zenek Martyniuk stracił nadzieję.Przekazał smutną wiadomość

4.  Kasia Skrzynecka pokazuje rodzinne zdjęcie. Fani zwrócili uwagę na ważny szczegół

5.  Pamiętacie ojca filmowego Kevina?Mało kto o tym wie, że aktor zmarł w bardzo dziwnych okolicznościach