W oczach przyjaciele a za plecami skurwiele... Niestety, każdy z nas ma zarówno pozytywne, jak I negatywne cechy charakteru. Dowiedzmy się wiec, które znaki zodiaku potrafią najlepiej ukrywać swoje najgorsze cechy charakteru.

Bliźnięta

Urocze Bliźnięta zawsze są w centrum uwagi. Maja tak szczery uśmiech, że chce się natychmiast odwzajemnić i odkryć im wszystkie swoje sekrety. Możecie oczywiście to zrobić, ale potem nie warto się obrażać na nich –  Bliźnięta zdradzą wszystkie wasze sekrety i nawet się nie drgną. Ponadto, wytłumaczą to w taki sposób, że to wy będziecie musieli szukać wymówek i przez długi czas czuć się oszustami. Natomiast najbardziej nieprzyjemna rzecz w tej historii polega na tym, ze juz następnego dnia Bliźnięta uśmiechną się do was i przyjaźnie poklepią was po ramieniu. Może naprawdę nic się nie stało?

Panna

Panna jest zawsze zadbana, punktualna, niemalże idealna – cóż, świetny wzorzec do naśladowania. Natomiast okazuje się, ze „idealna” Panna gardzi innymi i uważa siebie za najmądrzejszą i najlepszą we wszystkim. 

Photo by bruce mars on Unsplash

Panny starają się zawsze wyglądać idealnie, aby nikt nawet nie pomyślał o tym, że oni mają jakiś podstępny plan. Panna z uśmiechem podają ci rękę, a już następnego dnia będzie oczerniać was i wymyśli jakąś obrzydliwą historię o was. Dlatego plotki są skuteczne –  nawet jeśli są wymyślone, zawsze zostawiają nieprzyjemny "posmak". Mówiąc prościej, Panna zawsze potrafi “spaść na cztery lapy”, a wszyscy inni ... cóż, chyba wiecie, o co chodzi.

Popularne wiadomości teraz

Maja Bohosiewicz pokazała jak wygląda bez doczepianych włosów. Różnica jest spora

Nie do poznania: jak potoczył się los dziewczyny, która urodziła się z ogromnym naczyniakiem jamy nosowej (ZDJĘCIA)

Wnuczka umalowała 80-letnią babcię, a teraz babcia jest gwiazdą internetu

Miłość nie ma wieku: oto polskie pary z największą różnicą w wieku!

Skorpion

Ci mistrzowie manipulacji rzadko mówią prawdy. Schowają się, przeczekają i dopiero wtedy uderzą – może nawet wbija nóż w plecy, nigdy nie można wiedzieć tego na pewno. Jednak Skorpiony nigdy nie przyznają się do winy, przecież są doskonałe, a inni ludzie – nikim. Nawet jeśli zostaliście ofiarami ich działań, nadal będziecie podziwiać Skorpiony –  och, jak wspaniale oni wyglądają, och, jakie są cudowne.

"Nie wierzyłem w horoskopy, dopóki nie zacząłem spotykać się ze Skorpionem. To jest prawdziwe piekło! Wszystko, co o nich jest napisane, jest prawdą: manipulatorzy, egoiści, bezwstydni!!" Karolina, 24 lata

Lepiej po prostu nie dotykać Skorpiona, wtedy on cię nie ugryzie. 

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Kurdej-Szatan przeżywa trudny czas:„Zostałam sama z dwójką dzieci. To dla mnie nowość”
  2. Paulina Młynarska pokazała swoje ciało po mastektomii. Dziennikarka opublikowała odważne foto w sieci

  3. Modlitwa w sprawach beznadziejnych. Te słowa warto znać

  4. Znak zodiaku – Baran. Jakie naprawdę są osoby urodzone między 21.03 a 21.04?

  5. Co się dzieje z Waldusiem ze „Świata według Kiepskich”? Fani są wstrząśnięci jego stanem