Czasem śnią nam się rzeczy straszne, czasem zupełnie irracjonalne. Do dziś funkcję snów nie da się naukowo wyjaśnić, jednak onirolodzy uważają, że to o czym śnimy ma znaczenie, czasem nawet ostrzegawcze.

MOTYW DZIECKA

Pojawienie się we śnie dziecka to z reguły dobry znak. Śnisz, że masz dziecko? Przygotuj się – niedługo w twoim życiu pojawią się nowe możliwości. Jeśli we śnie widzisz poród, czeka cię powodzenie w interesach. Widok bawiącego się dziecka we śnie zwiastuje rychłą radość.

Nie zawsze jednak sen o dziecku oznacza powodzenie i szczęście. Wprost przeciwne znaczenie mają sny, w których dzieci są chore, upadają lub krzyczą – takie marzenia senne to zwiastun niepowodzenia planów. Z kolei pojawienie się we śnie chudego dziecka to zapowiedź nadejścia w twoim życiu złych czasów.

Ten znak zodiaku to największy indywidualista. Nie ma większego buntownika niż on

MOTYW ŚMIERCI

Śmierć we śnie wbrew pozorom nie musi oznaczać, że w twoim życiu nadchodzą przykre wydarzenia. Kiedy śni ci się twoja śmierć, oznacza to, że zachodzi w tobie pewna zmiana, odrodzenie. Sen o śmierci osoby, która na jawie już nie żyje, mówi o waszej nierozerwalnej więzi.

Jeśli zaś we śnie umiera ktoś, kto na jawie żyje, a kogo znasz, może to zapowiadać, że wasze relacje się pogorszą.
Sen o śmierci inaczej interpretuje się w zależności od stanu cywilnego osoby śniącej. Dla osób w związkach takie marzenie senne może zwiastować rozstanie, jednak dla osób wolnych wprost przeciwnie – nowy, poważny związek na horyzoncie.

MOTYW ŚLUBU

Ślub to radosne wydarzenie w życiu, ale w śnie nie zawsze jest zwiastunem dobrego. Twój własny ślub widziany we śnie może zapowiadać zmiany w życiu, ale wiąże się też z nadchodzącymi kłopotami, którymi jednak nie powinieneś zbyt się przejmować, bo miną. Jeśli we śnie jesteś świadkiem, spodziewaj się rychłych zysków!

Pecha zapowiada sen, w którym twój ślub jest przerwany. Prawdopodobnie czeka cię jakieś nieszczęście. Kiedy śni ci się ślub twojego rodzeństwa, przyjrzyj się swoim relacjom. Zapewne czujesz się mało ważny i niedoceniany.

Jeśli w rzeczywistości planujesz ślub i motyw ten pojawia się w twoim śnie, zwykle jest to wyraz stresów z tym związanych.

Popularne wiadomości teraz

Jak mieszka Maryla Rodowicz? Jej dom wykonany w nietypowym stylu

Joanna Koroniewska pokazała córkę Janinę. Dziewczynka ma podobne rudy włosy, jak i jej znana babcia

Anna Lewandowska pokazała, jak bawi się ze swoimi córkami: "Weszły mi na głowę"

Znaki zodiaku, którym absolutnie nie można ufać

Wskaż, co widzisz na obrazku. Odpowiedź zdradzi jaką jesteś osobą

MOTYW CIĄŻY

Śnisz o ciąży? Przygotuj się na zmiany w życiu! Jeśli we śnie to ty jesteś w ciąży, niebawem spełnią się twoje marzenia – i to wcale nie te związane z poczęciem. Spodziewaj się po prostu powodzenia w życiu. Jeśli jednak we śnie twoja ciąża przebiega z komplikacjami, oznacza to, że masz jakiś problem, z którym nie umiesz sobie poradzić sama.

Czyjaś ciąża we śnie zwiastuje z kolei stabilizację finansową i brak zmartwień o pieniądze. Jeśli we śnie w ciąży jest twoja koleżanka, przygotuj się na miłosne rozczarowanie albo… przestań porównywać się z innymi. Kiedy zaś śni ci się ciężarna siostra lub kuzynka, zwiastuje to rodzinne kłótnie.

We śnie może zdarzyć się wszystko, nawet ciąża u mężczyzny – takie marzenie senne to dla ciebie sygnał, byś w końcu zamknął jakiś etap w swoim życiu. Jeśli zaś śni ci się ciąża twojej partnerki, zdradza to twój lęk przed odpowiedzialnością.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Kurdej-Szatan przeżywa trudny czas:„Zostałam sama z dwójką dzieci. To dla mnie nowość”
  2. Paulina Młynarska pokazała swoje ciało po mastektomii. Dziennikarka opublikowała odważne foto w sieci

  3. Modlitwa w sprawach beznadziejnych. Te słowa warto znać

  4. Znak zodiaku – Baran. Jakie naprawdę są osoby urodzone między 21.03 a 21.04?

  5. Co się dzieje z Waldusiem ze „Świata według Kiepskich”? Fani są wstrząśnięci jego stanem