Audrey Hepburn i Mel Ferrer - Byk i Panna

Przez trzynaście lat byli najbardziej znanymi zakochanymi ze świata filmu. Natomiast w 1967 roku, jakiś czas po rozwodzie, Audrey Hepburn niespodziewanie przestała grać w filmach, aby uratować swoje drugie małżeństwo. W roli Natashy Rostowej („Wojna i pokój”, 1956) aktorka doskonale wykorzystała swoją uwodzicielskość charakterystyczną dla kobiet Byków.

Elvis Presley i Priscilla Presley - Koziorożec i Bliźnięta

Romantyka w ich związku transformowała się w prawdziwą tragedię. Elvis poznał Priscillę Beaulieu w 1958 roku podczas służby wojskowej w Niemczech. Pobrali się oni dopiero dziewięć lat później. Natomiast małżeństwo nie przyniosło im szczęścia, a rozwód silnie zranił króla rock and rolla. Elvis był w ciężkiej depresji, co skutkowało nadmiernym spożyciem słodyczy. 16 sierpnia 1977 roku, u szczytu sławy, jego życie przerwał zawał serca. Priscilla natomiast została gwiazdą telewizyjną.

Carlo Ponti i Sophia Loren - Strzelec i Waga

Przez długi czas żyli w związku partnerskim. Po raz pierwszy sformalizowali swój związek w Meksyku w 1957 roku, ponieważ Ponti był żonaty, a we Włoszech nie było jeszcze prawa rozwodowego. W Watykanie ich małżeństwo nie zostało uznane, a Carlo Ponti został oskarżony o bigamię. Aby legalizować miłość, Sophia Loren i Carlo Ponti przyjęli obywatelstwo francuskie i ponownie pobrali się w 1966 roku. W tym czasie nagrodzona Oscarem aktorka Sophia Loren była już znana na całym świecie, a wielu najbardziej znanych reżyserów dosłownie marzyło o tym, żeby aktorka wzięła udział w ich filmach. Jednak Sophie wybrała rodzinę, odkładając na bok błyskotliwą karierę. Dla ukochanego męża i dwóch synów ona była gotowa całkowicie porzucić karierę, gdyby nie Ponti, który zdecydowanie się temu sprzeciwił. To on wymyślił i przygotował do publikacji autobiograficzną książkę Sophii Loren, która stała się sensacją na całym świecie.

Johnny Depp i Kate Moss - Bliźnięta i Koziorożec

Tego połączenia znaków zodiaku zdecydowanie nie można nazwać korzystnym dla małżeństwa. Przykładem tego jest nieudany związek Johnny'ego Deppa i Kate Moss, najbardziej miniaturowej modelki na światowym wybiegu (jej waga sięgała zaledwie 45 kg). Ich romans trwał cztery lata, ale wkrótce do ich związku wkradł się chłód. Oboje uważali siebie za zbyt niezależnych i prowadzili „wolny” styl życia – ponadto Kate dużo piła i paliła. Kochliwy Johnny najwyraźniej jako pierwszy zrobił krok w kierunku rozstania, ponieważ zakochał się we francuskiej aktorce Vanessie Paradis.

Bill Clinton i Hillary Clinton - Lew i Skorpion

Hillary pnie się po szczeblach kariery politycznej, a były prezydent Bill Clinton przechodzi przez trudny okres w swojej karierze politycznej. Ta para jest doskonałym przykładem wielu nowoczesnych związków. Miłość setek tysięcy nieznajomych im ludzi jest ważniejsza niż najbliższa osoba oraz związek, z którego łatwo można zrezygnować na rzecz wspanialej kariery.

Popularne wiadomości teraz

Jak wyglądała najbardziej utytułowana księżna świata w młodości (ZDJĘCIA)

Pojawiło się pierwsze zdjęcie córeczki Dawida Kubackiego. Zuzanna jest urocza

Syn wyremontował zaniedbane mieszkanie z czasów PRL-u dla swojej matki. Zdjęcia przed i po

Teściowa powiedziała, że nie czuje pokrewieństwa z wnuczką. Nie pozwoliliśmy jej ani mieszkać z nami, ani pomagać z wychowaniem dziecka.

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

1. Szczegółowy horoskop dla każdego znaku zodiaku na rok 2021. Nowy rok, nowe wyzwania

2. Te sławne kobiety są z o wiele młodszymi od nich partnerami. Rekordowa różnica to 32 lata

3.  Zenek Martyniuk stracił nadzieję.Przekazał smutną wiadomość

4.  Kasia Skrzynecka pokazuje rodzinne zdjęcie. Fani zwrócili uwagę na ważny szczegół

5.  Pamiętacie ojca filmowego Kevina?Mało kto o tym wie, że aktor zmarł w bardzo dziwnych okolicznościach