WODNIK

Okazuje się, że na przydomek najbardziej buntowniczych zasługują osoby urodzone między 21 stycznia a 19 lutego. Niezłe z nich bowiem uparciuchy! To osoby, które są przekonane o tym, że wiedzą zawsze najlepiej i za nic w świecie, chociażby mając najlepsze argumenty - nie przekonamy ich do zmiany zdania.

Pierwszy raz o nadwrażliwości Wodnika przekonali się jego rodzice. Powiedzenie mu, że czegoś "nie wolno" zawsze się bowiem wiązało z płaczem i złością. Skutek był tego taki, że to rodzice dopasowywali się do swojego dziecka, a nie dziecko do rodziców.

Co nas spotka w 2021 roku? Dla trzech znaków zodiaków będzie to przełomowy rok

Uczeń Wodnik to kolejne wyzwanie, tym razem dla wychowawców. Uczniowie go kochali, ale dyrektor niekoniecznie - za często go bowiem widywał. Dzienniczek uwag był zapełniony przez częste konflikty z nauczycielami. Wagarowanie, konflikty z nauczycielami to była norma. Jednak warto uwzględnić też to, że Wodniki to też bardzo inteligentne osoby. Nie miały one problemu z nauką, ale właśnie z zachowaniem. Co więcej, dzięki swojej brawurze Wodniki to pierwsze osoby, które obronią wyśmiewaną osobę w grupie.

Najlepiej Wodniki radzą sobie w życiu dorosłym wykonując tak zwany wolny zawód, kiedy nie jest się uzależnionym od nikogo. Nie dla niego praca w korporacji. Zwyczajne, proste życie osób spod tego znaku zodiaku nudzi. To nie dla nich. One chcą odkrywać, walczyć, zdobywać i ryzykować.

Popularne wiadomości teraz

Dramatyczne wyznanie brata Magdy Gessler. Potrzebuje pomocy

Marcelina Zawadzka zamieściła kadr prosto z łóżka! Fani: "Najpiękniejsza Polka"

Podczas imprezy z okazji 4 urodzin mojego wnuka synowa zasugerowała, żebym przepisała swoje mieszkanie na niego, jako jedynego spadkobiercę

Zapomnij o piekarniku: prosty przepis na przepyszne domowe ciasto z 3 składników

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

1. Justyna Żyła mówi o krzywdzie, jaką wyrządził jej były mąż. Tego jeszcze nie było

2.  Oto najseksowniejsza przyszła mama na świecie. Modelka o polskich korzeniach zachwyca wszystkich

3.  Barbara Kurdej-Szatan pochwaliła się synkiem.Henio ma już 4 miesiące

4.  Ile ważą i mierzą polskie gwiazdy? W niektóre liczby aż trudno uwierzyć

5.  Joanna Krupa pokazała nowe zdjęcie Ashy. Jej córeczka bardzo się zmieniła