Koziorożce – wzruszające muzy. Kochają twardych mężczyzn o silnej woli i inspirują ich. Jeśli mężczyzna nie będzie się z nimi kłócić, mogą nawet schować swoje pazurki i mruczeć niczym kotka. Natomiast taki przywilej dotyczy jedynie wybranych.

Wysportowana, zdrowa i piękna – tak się mówi o Wodniku. Kobiecość Wodnika jest zmienna, podobnie jak I reszta zalet tego znaku. Tylko jedna rzecz jest w ich życiu stabilna – Wodniki mają wyjątkowo wybuchowy temperament. Wiec każdy, kto zdecyduje się budować z nimi związek, będzie po prostu marzyc o spokoju.

Kobieta-Ryby to naprawdę wspaniała aktorka. Ich motto życiowe to „Kobieta powinna być kobieca!” Natomiast warto pamiętać o tym, że za jaskrawo pomalowanymi ustami taka kobieta ma zęby rekina, których chętnie używa, gdy jest taka potrzeba.

Baran to kobieta-wojownik. Dlatego tak zwanym pasożytom nie warto nawet zbliżać się do niej. Jest nie tylko urodzoną amazonką, ale także bardzo emocjonalną damą. Potrafi bez żadnych wahań rozpocząć wojnę i tylko potem spojrzeć, kto tym razem stanął jej w drodze.

Byk jest prawdziwą Boginią. Jest twórczynią cudów – budynków, samochodów, akcesoriów. Ta dama konieczne potrzebuje wyrzeczeń ze strony innych, inaczej ona się obrazi i zastosuje zaklęcie, aby udowodnić swoim poddanym, kto jest prawdziwą Boginią.

Popularne wiadomości teraz

Dzieciak urodził się z wielkim guzkiem na nosie. Ale teraz po prostu nie można go rozpoznać

Joanna Koroniewska pokazała trzyletnią córkę Helenę. Fani: "Cudne oczka"

Maja Bohosiewicz pokazała jak wygląda bez doczepianych włosów. Różnica jest spora

Majowy ślub to miłości grób: dlaczego nie warto brać ślubu w maju?

Bliźnięta to wieczna nastolatka. Wydaje się, że ta kobieta przez całe życie przebywa w okresie dojrzewania. Seks i rock and roll. Cóż, przynajmniej bez narkotyków, ponieważ ta kobieta nie potrzebuje żadnych dopingów, i ma nawet więcej niż wystarczająco energii życiowej.

Rak jest matką. Wszystkich bliskich stara się otoczyć prawdziwą macierzyńską troską, ale na jej opiekę mogą liczyć także ci ludzie, których ona wcale nie uważa za bliskich.

Photo by Brooke Cagle on Unsplash

Lwica jest królową. Kobiecość Lwicy jest królewska, ponieważ tam, gdzie ona się pojawia, wszystkie inne kobiety natychmiast przestają istnieć. To znaczy, że Lwica tak uważa i odpowiednio się zachowuje. Chociaż Lwice mają wiele zalet, więc warto chwalić je częściej i one będą tym zachwycone.

Panna to bardzo mądra kobieta. Ta mądra kobieta, którą wszyscy chcą zostać, ale nikomu się to nie udaje. Ma niemalże betonową logikę, analityczne myślenie, niesamowita spostrzegawczość i fenomenalną pamięć.

Waga to prawdziwa dama. Delikatne i czule stworzenie. W istocie dama-Waga jest prawdziwą „dziewczynką”: aniołem, czyli stworzeniem, które należy chronić przed tym złym, bezdusznym światem.

Skorpion – femme fatale, wiedźma i seksbomba – wszystko w jednej butelce. Wszystkie odcienie kobiecości i 50 Shades of Grey na dodatek. To piękna, ale podstępna i niezrozumiała istota, niezwykle atrakcyjna i bardzo kobieca.

Strzelec to kurtyzana. Wiele osób uważa, że kobiecość to pewien obraz zakorzeniony w każdej kobiecie. Natomiast w rozumieniu Strzelca kobiecość jest tak przydatną umiejętnością, jak gotowanie 10 potraw w ciągu godziny lub poruszanie się po nieznanej wcześniej miejscowości. Kobieta-Strzelec jest domyślnie kobieca. Wtedy, gdy ona będzie tego potrzebować, ona będzie najbardziej kobiecą kobietą spośród wszystkich kobiet.

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Kurdej-Szatan przeżywa trudny czas:„Zostałam sama z dwójką dzieci. To dla mnie nowość”
  2. Paulina Młynarska pokazała swoje ciało po mastektomii. Dziennikarka opublikowała odważne foto w sieci

  3. Modlitwa w sprawach beznadziejnych. Te słowa warto znać

  4. Znak zodiaku – Baran. Jakie naprawdę są osoby urodzone między 21.03 a 21.04?

  5. Co się dzieje z Waldusiem ze „Świata według Kiepskich”? Fani są wstrząśnięci jego stanem