„Dawajcie w prezencie tylko te rzeczy, które również chcielibyście otrzymać w prezencie” - ta mądrość jest tylko częściowo prawdziwa, ponieważ wszyscy jesteśmy różni. Prawda jest taka, że prezent musi być dobry, wysokiej jakości oraz świadomie wybrany. Natomiast wybór konkretnego prezentu zależy głównie od tego, komu chcesz go dać.

Cechy charakteru Skorpiona

Każdy człowiek ma indywidualne cechy charakteru, swoje poglądy na życie, aspiracje i preferencje. Wybierając prezent, nie leniuchuj, lecz przypomnij sobie, jakie cechy charakteru ma odbiorca prezentu.

Urodzone w listopadzie Skorpiony to dość specyficzni ludzie. Uważa się, że jest to najbardziej tajemniczy i niezwykły znak zodiaku. Żywiołem tego znaku jest woda, metalem – żelazo lub stal, kolorem – czerwony lub czarny, a kamieniem – koral, granat i topaz. Skorpiony są namiętne, ale bardzo ostrożne w swoich działaniach.

Skorpiony są namiętne w środku, ale na zewnątrz są lodowate. To seksowni i namiętni kochankowie. Mściwi i podstępne. Ich credo brzmi następująco „zemsta to danie, które należy podawać na zimno”. Ponadto oni uwielbiają wulgarne żarty. Są autorytarni i uparci. Przekonać ich o czymś jest prawie niewykonalnym zadaniem. Istnieje tylko ich opinia i tylko ona jest słuszna.

Chyba już zrozumieliście, że Skorpion jest bardzo ciekawą postacią. Co wiec można dać w prezencie tak ciekawej osobowości? Nawiasem mówiąc, lepiej nie pytać ich o to, co oni chcieliby dostać w prezencie. Prezent dla tak niezwykłej osoby powinien być naprawdę wyjątkowy i podkreślać indywidualność.

Popularne wiadomości teraz

Joanna Koroniewska pokazała córkę Janinę. Dziewczynka ma podobne rudy włosy, jak i jej znana babcia

Barbara Kurdej-Szatan wspomina swoją ciążę. Zdjęcie wywołało sporo kontrowersji

Anna Lewandowska pokazała, jak bawi się ze swoimi córkami: "Weszły mi na głowę"

Identyczne siostry trojaczki wyrosły na identyczne piękności

Photo by Dan Gold on Unsplash

Co kupić na prezent dla Skorpiona?

Skorpion będzie szczerze zachwycony, jeżeli otrzyma w prezencie jakiś nowoczesny gadżet. Naprawdę fajny, modny gadżet, na przykład ekspres do kawy czy robot odkurzający, na pewno nie pozostawi go obojętnym.

Duch awanturniczy oraz Skorpion są prawie że synonimami. Ten znak prowadzi bardzo aktywny tryb życia, wiec jego codzienność jest pełna przygód i nowych emocji. Właśnie dlatego skok ze spadochronem, voucher na ekstremalną jazdę lub paralotniarstwo z pewnością go zachwyci.

Ponadto, Skorpiony zwykle mają wiele hobby. Są inteligentne i wszechstronne. Dowiedz się o ich hobby i podaruj prezent pasujący do ich hobby. Oni na pewno docenią to.

Oprócz tego Skorpiony są karierowiczami. Takie osoby odznaczają się wielką ambicją i chęcią osiągnięcia sukcesu za wszelką cenę. Nie omijajcie wiec prezentów, które podkreśla ich status.

Przedstawiciele tego znaku uwielbiają także oryginalne rzeczy, które są tylko w jednym egzemplarzu, wykonane własnymi rękami, z cala duszą, troską i uwagą. Dlatego Skorpiony będą wam szczerze wdzięczne za domowe ciasto lub inna ręcznie zrobioną rzecz.

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Kurdej-Szatan przeżywa trudny czas:„Zostałam sama z dwójką dzieci. To dla mnie nowość”
  2. Paulina Młynarska pokazała swoje ciało po mastektomii. Dziennikarka opublikowała odważne foto w sieci

  3. Modlitwa w sprawach beznadziejnych. Te słowa warto znać

  4. Znak zodiaku – Baran. Jakie naprawdę są osoby urodzone między 21.03 a 21.04?

  5. Co się dzieje z Waldusiem ze „Świata według Kiepskich”? Fani są wstrząśnięci jego stanem