1. Zawsze czułeś się „inny”?

Osoby jasnowidzące zwykle mówią, że już w dzieciństwie nie pasowały do swojej rodziny lub społeczności. Może dlatego, że widziały i rozumiały więcej, niż ich rowieśnicy?

2. Czujesz głębokie powiązanie z naturą i zwierzętami?

Najbardziej komfortowo czujesz się w lesie, na łące - tam gdzie jest dziko i otacza się natura. Czy potrafisz spojrzeć w oczy zwierzęcia i poczuć z nim psychiczną więź? Nie bez powodu wiele ludów traktowało zwierzęta ja dusze swoich zmarłych. 

3. Miewasz sny, które się spełniają?

Niektóre z twoich snów mogą być tak klarowne i możesz mieć wrażenie, że nie śpisz, a wszystko dzieje się naprawdę. Podczas gdy niektóre sny mogą być wynikiem twórczej wyobraźni lub przejadania się w nocy, inne są być zbyt realistyczne, aby je zignorować. Co więcej, wiele twoich marzeń często staje się rzeczywistością. To cecha jasnowidza.

4. Często doświadczasz déjà vu?

Odwiedzasz miasto, w którym nigdy nie byłeś, a cały układ wydaje się dziwnie znajomy. A może kiedyś zostałeś przedstawiony nowej osobie i czułeś, że wcześniej już ją znałeś?

Oto imiona kobiet, które najczęściej zdradzają. Sprawdź, czy jesteś wśród nich

Popularne wiadomości teraz

Małgorzata Rozenek publikuje zdjęcie z kwiatami, a fanka nieprzyzwoicie komentuje: "Ktoś nam się POSTARZAŁ"

Anna Lewandowska pokazała, jak bawi się ze swoimi córkami: "Weszły mi na głowę"

Ogromny apel Ewy Krawczyk do Mariana Lichtmana

Identyczne siostry trojaczki wyrosły na identyczne piękności

5. Widujesz duchy zmarłych osób?

Niektóre z tych duchów mogą być bliskimi, inni ludźmi, których nigdy wcześniej nie spotkałeś. Często te duchy przekazują ci wiadomości spoza grobu.

6. Często słyszysz głosy „z zewnątrz”?

Jasnowidzeniu zwykle towarzyszy „jasnosłyszenie”. Jeśli te głosy są groźne i zachęcają do skrzywdzenia siebie lub innych, być może walczysz z chorobą psychiczną i potrzebujesz pomocy.

7. Wyczuwasz różne rodzaje energii?

Jasnowidzenie i inne dary psychiczne są siłami energetycznymi, podobnie jak elektryczność. Jeśli jesteś „naładowany psychicznie”, może to wpływać na urządzenia i żarówki, gdy tylko wchodzisz do pokoju. Czujesz to całym ciałem.

8. Czy wierzysz w to, że żyłeś już wcześniej?

Możesz odczuwać wzruszenie w określonych miejscach, choć jesteś pewien, że nigdy wcześniej ich nie odwiedziłeś. Możesz też usłyszeć jakąś historię z przeszłości i mieć pewność, że dotyczy ona ciebie lub kogoś tobie bliskiego. To z pewnością nie jest nic zwyczajnego.

9. Często czujesz, że ktoś cię obserwuje?

Choć brzmi to niepokojąco, jasnowidze często wyczuwają, że są obserwowani, tak jakby ktoś próbował się z nimi skontaktować.

10. Zdarza ci się słusznie ocenić czyjś charakter?

Być może jednym z powodów, dla których kobiety często mają lepsze wyczucie co do nowo poznanych osób niż mężczyźni, jest to, że mają większe zdolności do jasnowidzenia. Twój szósty zmysł często prowadzi cię w miejscach, w których nigdy nie byłeś. Możesz instynktownie wiedzieć pewne rzeczy i nie mylić się. Gdy patrzysz na człowieka widzisz w nim jego przeszłość lub przyszłość.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Kurdej-Szatan przeżywa trudny czas:„Zostałam sama z dwójką dzieci. To dla mnie nowość”
  2. Paulina Młynarska pokazała swoje ciało po mastektomii. Dziennikarka opublikowała odważne foto w sieci

  3. Modlitwa w sprawach beznadziejnych. Te słowa warto znać

  4. Znak zodiaku – Baran. Jakie naprawdę są osoby urodzone między 21.03 a 21.04?

  5. Co się dzieje z Waldusiem ze „Świata według Kiepskich”? Fani są wstrząśnięci jego stanem