Pewnie zgodzisz się z tym, że wiek to tylko liczba i w żaden sposób nas on nie ogranicza. Można mieć 70 lat, a wciąż czuć się dobrze, mieć dobrą kondycję, mieć zdrowe ciało i umysł, czasem nawet lepsze niż 30-latkowie.

Aby więc dowiedzieć się ile lat ma Twoja dusza, możesz wykonać poniższy test opracowany przez naukowców. Wystarczy przyjrzeć się poniższej grafice i odpowiedzieć na jedno pytanie: ile widzisz lwów na zdjęciu?

fot: diapordiamesupero.com

Wyniki:

1 do 5 lwów: młoda dusza

Oznacza to, że twoja dusza jest wciąż bardzo młoda. W wielu okazjach możesz czuć się więc niepewnie, a do tego dość często kończysz w trudnych sytuacjach, ponieważ ufasz niewłaściwym ludziom. Może się zdarzyć, że wasza dusza jest w trakcie pierwszych doświadczeń na Ziemi i nie przyswoiła sobie tyle mądrości lub jest starsza, ale z jakiegoś powodu nie przyswaja lekcji niezbędnych do ewolucji i zdobycia większego doświadczenia. Każdego dnia rób wszystko, co możesz, aby twoja dusza stała się mądrzejsza.

Popularne wiadomości teraz

Zdjęcie tych bezdomnych, którzy wzięli ślub 24 lata później, wzrusza do łez

Te dzieci stały się popularne ze względu na ich niezwykłą urodę

Jacek Rozenek po chorobie wraca się do show-biznesu. Jak teraz wygląda były mąż Małgorzaty Rozenek-Majdan?

Los człowieka: co może powiedzieć o nas miesiąc naszego urodzenia?

Od 5 do 10 lwów: dusza dojrzała

Twoja dusza jest w trakcie osiągania bardziej zaawansowanych mądrości. Nauczyła się już kilku ważnych lekcji na temat życia i ludzi i nie wierzy już w żadną historię, którą słyszy. Swój los prowadzi już zdrowszymi i bardziej pomyślnymi ścieżkami. Nadal jednak potrzebujesz więcej doświadczeń, aby osiągnąć wyższy poziom świadomości. Podążaj tą ścieżką, ponieważ twoja ewolucja jest interesująca.

10 lub więcej lwów: Stara dusza

Jeśli to był Twój wynik, oznacza to, że masz duże zdolności obserwacji, które prawdopodobnie dotyczą innych dziedzin życia. Taka jest mądrość starożytnych dusz, które znają największe tajemnice życia i widzą każdą sytuację z wnikliwością. To osoby, które kierują się intuicją. Twoja dusza jest zawsze gotowa uczyć się na podstawie twoich okoliczności i ma pokorę, aby pomóc tym, którzy są wokół ciebie. Gratulacje, jesteś na wspaniałej ścieżce w swoim życiu!

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

1. Justyna Żyła mówi o krzywdzie, jaką wyrządził jej były mąż. Tego jeszcze nie było

2.  Oto najseksowniejsza przyszła mama na świecie. Modelka o polskich korzeniach zachwyca wszystkich

3.  Barbara Kurdej-Szatan pochwaliła się synkiem.Henio ma już 4 miesiące

4.  Ile ważą i mierzą polskie gwiazdy? W niektóre liczby aż trudno uwierzyć

5.  Joanna Krupa pokazała nowe zdjęcie Ashy. Jej córeczka bardzo się zmieniła