Pewnie zgodzisz się z tym, że wiek to tylko liczba i w żaden sposób nas on nie ogranicza. Można mieć 70 lat, a wciąż czuć się dobrze, mieć dobrą kondycję, mieć zdrowe ciało i umysł, czasem nawet lepsze niż 30-latkowie.

Aby więc dowiedzieć się ile lat ma Twoja dusza, możesz wykonać poniższy test opracowany przez naukowców. Wystarczy przyjrzeć się poniższej grafice i odpowiedzieć na jedno pytanie: ile widzisz lwów na zdjęciu?

fot: diapordiamesupero.com

Wyniki:

1 do 5 lwów: młoda dusza

Oznacza to, że twoja dusza jest wciąż bardzo młoda. W wielu okazjach możesz czuć się więc niepewnie, a do tego dość często kończysz w trudnych sytuacjach, ponieważ ufasz niewłaściwym ludziom. Może się zdarzyć, że wasza dusza jest w trakcie pierwszych doświadczeń na Ziemi i nie przyswoiła sobie tyle mądrości lub jest starsza, ale z jakiegoś powodu nie przyswaja lekcji niezbędnych do ewolucji i zdobycia większego doświadczenia. Każdego dnia rób wszystko, co możesz, aby twoja dusza stała się mądrzejsza.

Popularne wiadomości teraz

Nie żyje gwiazda serialu "Seks w wielkim mieście"

Idealny psychotest na określenie własnej osobowości. Co widzisz na obrazku?

Z tego powodu dochodzi do skandali: Douglas Nunes jest bardzo zazdrosny o Joannę Krupę. Wszystko przez jej pracę

Gwiazdy, które swoją karierę zaczynały w „Idolu”, a dziś już mało kto o tym pamięta

Od 5 do 10 lwów: dusza dojrzała

Twoja dusza jest w trakcie osiągania bardziej zaawansowanych mądrości. Nauczyła się już kilku ważnych lekcji na temat życia i ludzi i nie wierzy już w żadną historię, którą słyszy. Swój los prowadzi już zdrowszymi i bardziej pomyślnymi ścieżkami. Nadal jednak potrzebujesz więcej doświadczeń, aby osiągnąć wyższy poziom świadomości. Podążaj tą ścieżką, ponieważ twoja ewolucja jest interesująca.

10 lub więcej lwów: Stara dusza

Jeśli to był Twój wynik, oznacza to, że masz duże zdolności obserwacji, które prawdopodobnie dotyczą innych dziedzin życia. Taka jest mądrość starożytnych dusz, które znają największe tajemnice życia i widzą każdą sytuację z wnikliwością. To osoby, które kierują się intuicją. Twoja dusza jest zawsze gotowa uczyć się na podstawie twoich okoliczności i ma pokorę, aby pomóc tym, którzy są wokół ciebie. Gratulacje, jesteś na wspaniałej ścieżce w swoim życiu!

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Jasnowidz Jackowski przekazuje ważne informacje "Coś przedostanie się do powietrza"

  2. Ania Wyszkoni nie przypomina już dawnej siebie. Internauci aż grzmią i pytają „Co Pani zrobiła ze swoją twarzą?”

  3. Afera jakich mało. Małgorzata Rozenek - Majdan nie dostała zaproszenia na ślub Miszczaka i Cieślak

  4. Magda Gessler miała wypadek.Restauratorka żyje, uratowała ją jedna rzecz

  5. Wstyd na całej linii. Internauci zażenowani kreacją Polki na wyborach Miss Supranational