Kiedy obudzicie się jutro rano, spróbujcie przypomnieć sobie, co wam się śniło w nocy. Jeszcze lepiej, jeśli pójdziecie spać z zamiarem zobaczyć proroczy sen.

Sen z czwartku na piątek

Mówi się, że sny z czwartku na piątek są prorocze. Ogólnie rzecz biorąc, każdy sen może okazać się proroczym, lecz tylko ludzie, którzy są obeznane w tej sprawie, z łatwością to zrozumieją. Natomiast akurat piątkowe sny zawsze mają jakaś wyjątkową magię. Niektórzy twierdzą, że wynika to z faktu, że Jezus Chrystus został ukrzyżowany w piątek. Astrolodzy jednak zapewniają, że dzieje się tak przez Wenus, ponieważ piątek jest promowany akurat przez tę planetę. Jest to najbardziej zmysłowa i kobieca planeta. Cechuje ją miłość, romantyka, uwodzenie, harmonia. Ponadto, Wenus jakby „aktywuje” w nas intuicję i dar jasnowidzenia. Kiedy umysł zasypia, budzi się nieświadomość. Ważne jest, aby nawiązać kontakt ze swoim wewnętrznym „ja” i poprawnie interpretować odpowiedzi na swoje pytania, które przychodzą do nas w postaci snów.

Oprócz tego Wenus ma bardzo potężną energię. Być może akurat dlatego piątkowe sny są bardzo „żywe”, kolorowe, emocjonalne i pełne uczuć. Ponadto, dzięki temu ich można łatwo zapamiętać.

Z dawnych czasów młode dziewczyny nie mogły się doczekać piątkowego wieczoru, ponieważ były pewne, że we śnie zobaczą swojego narzeczonego. Najprawdopodobniej wasze piątkowe sny również będą zbudowane wokół miłości i romantyki, natomiast nie jest to konieczne.

Photo by Brooke Cagle on Unsplash

Popularne wiadomości teraz

Barbara Kurdej-Szatan wspomina swoją ciążę. Zdjęcie wywołało sporo kontrowersji

Ogromny apel Ewy Krawczyk do Mariana Lichtmana

Po pożegnalnej ceremonii książę Harry rozmawia z Williamem i Kate Middleton

Nie do poznania: jak potoczył się los dziewczyny, która urodziła się z ogromnym naczyniakiem jamy nosowej (ZDJĘCIA)

Aby zinterpretować proroczy sen, należy potraktować go ze szczególną ostrożnością. Wszystko przez to, ze we śnie nie będzie bezpośrednich instrukcji. Trzeba zrozumieć, co niosą ze sobą znaki, symbole i emocje w tym śnie. Ponadto, sny często są odwrotne. Wtedy radość będzie zwiastować łzy, a prezent – straty i tak dalej.

Co oznacza czarno-biały sen?

Czarno-biały sen zwiastuje ciężką pracę. Natomiast ciężko pracując, zbliżysz się do swojego celu. Mrok i zmierzch, nagłe pociemnienie i inne podobne znaki wskazują na niekorzystne okoliczności. Jest to również wyraźny znak, który oznacza, że jesteś zagubiony i nie możesz siebie zrozumieć.

Sny zwiastujące szczęście

Jeśli sny są wystarczająco jaskrawe, słoneczne, przedświtne, można je zinterpretować jako pozytywny przebieg sytuacji. Jaskrawy promień słońca, który przebił się przez chmury, zapalona lampa, tęcza, motyl – to wszystko wskazuje na przebudzenie nadziei oraz szczęścia.

Sny zwiastujące kłopoty

Stracić cos, upaść, zachorować lub pójść do więzienia we śnie? Jest to zdecydowanie zły znak, który zwykle zwiastuje niezbyt przyjemne wydarzenia w waszym życiu. Natomiast jeżeli znaleźliście cos, wspięli się gdzieś lub lataliście we śnie – czeka was przyjemna niespodzianka.

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Kurdej-Szatan przeżywa trudny czas:„Zostałam sama z dwójką dzieci. To dla mnie nowość”
  2. Paulina Młynarska pokazała swoje ciało po mastektomii. Dziennikarka opublikowała odważne foto w sieci

  3. Modlitwa w sprawach beznadziejnych. Te słowa warto znać

  4. Znak zodiaku – Baran. Jakie naprawdę są osoby urodzone między 21.03 a 21.04?

  5. Co się dzieje z Waldusiem ze „Świata według Kiepskich”? Fani są wstrząśnięci jego stanem