Kiedy obudzicie się jutro rano, spróbujcie przypomnieć sobie, co wam się śniło w nocy. Jeszcze lepiej, jeśli pójdziecie spać z zamiarem zobaczyć proroczy sen.

Sen z czwartku na piątek

Mówi się, że sny z czwartku na piątek są prorocze. Ogólnie rzecz biorąc, każdy sen może okazać się proroczym, lecz tylko ludzie, którzy są obeznane w tej sprawie, z łatwością to zrozumieją. Natomiast akurat piątkowe sny zawsze mają jakaś wyjątkową magię. Niektórzy twierdzą, że wynika to z faktu, że Jezus Chrystus został ukrzyżowany w piątek. Astrolodzy jednak zapewniają, że dzieje się tak przez Wenus, ponieważ piątek jest promowany akurat przez tę planetę. Jest to najbardziej zmysłowa i kobieca planeta. Cechuje ją miłość, romantyka, uwodzenie, harmonia. Ponadto, Wenus jakby „aktywuje” w nas intuicję i dar jasnowidzenia. Kiedy umysł zasypia, budzi się nieświadomość. Ważne jest, aby nawiązać kontakt ze swoim wewnętrznym „ja” i poprawnie interpretować odpowiedzi na swoje pytania, które przychodzą do nas w postaci snów.

Oprócz tego Wenus ma bardzo potężną energię. Być może akurat dlatego piątkowe sny są bardzo „żywe”, kolorowe, emocjonalne i pełne uczuć. Ponadto, dzięki temu ich można łatwo zapamiętać.

Z dawnych czasów młode dziewczyny nie mogły się doczekać piątkowego wieczoru, ponieważ były pewne, że we śnie zobaczą swojego narzeczonego. Najprawdopodobniej wasze piątkowe sny również będą zbudowane wokół miłości i romantyki, natomiast nie jest to konieczne.

Photo by Brooke Cagle on Unsplash

Popularne wiadomości teraz

Krzysztof Jackowski przewidział jak będą wyglądać Święta Bożego Narodzenia

Rozebrana Anna Wendzikowska leży na łóżku. Śmiały kadr zdziwił fanów dziennikarki

TOP 5 imion dla dziewczynek, które przyciągają pieniądze i bogactwo niczym magnes

Anna Lewandowska już ubrała choinkę na święta. Trenerka zamieściła słodki kadr z córką Klarą

Aby zinterpretować proroczy sen, należy potraktować go ze szczególną ostrożnością. Wszystko przez to, ze we śnie nie będzie bezpośrednich instrukcji. Trzeba zrozumieć, co niosą ze sobą znaki, symbole i emocje w tym śnie. Ponadto, sny często są odwrotne. Wtedy radość będzie zwiastować łzy, a prezent – straty i tak dalej.

Co oznacza czarno-biały sen?

Czarno-biały sen zwiastuje ciężką pracę. Natomiast ciężko pracując, zbliżysz się do swojego celu. Mrok i zmierzch, nagłe pociemnienie i inne podobne znaki wskazują na niekorzystne okoliczności. Jest to również wyraźny znak, który oznacza, że jesteś zagubiony i nie możesz siebie zrozumieć.

Sny zwiastujące szczęście

Jeśli sny są wystarczająco jaskrawe, słoneczne, przedświtne, można je zinterpretować jako pozytywny przebieg sytuacji. Jaskrawy promień słońca, który przebił się przez chmury, zapalona lampa, tęcza, motyl – to wszystko wskazuje na przebudzenie nadziei oraz szczęścia.

Sny zwiastujące kłopoty

Stracić cos, upaść, zachorować lub pójść do więzienia we śnie? Jest to zdecydowanie zły znak, który zwykle zwiastuje niezbyt przyjemne wydarzenia w waszym życiu. Natomiast jeżeli znaleźliście cos, wspięli się gdzieś lub lataliście we śnie – czeka was przyjemna niespodzianka.

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

1. Filip Bobek pochwalił się piękną żoną! Złożył jej życzenia urodzinowe

2. Zmysłowa Jennifer Lopez pokazała kadr z łóżka. 51-letnia gwiazda znowu robi wielkie wrażenie

3. Mandaryna zmieniła swoją fryzurę. Efekt przemiany pokazała swojej publiczności

4. Oto imiona kobiet, które najczęściej zdradzają. Sprawdź, czy jesteś wśród nich

5. Podobna do taty czy mamy? Maja Hyży pokazała twarz córeczki.