Wiele osób żyje od weekendu do weekendu i odpoczywa w te dni najlepiej, jak potrafią, spędza czas z rodziną, planuje czas wolny. Natomiast dni powszednie są dość monotonne, jeśli oczywiście macie pięciodniowy tydzień pracy.

Poniedziałek to z reguły ciężki dzień, środa to mały piątek, a piątek to prawie sobota. Na tym zazwyczaj kończy się nasza znajomość dni tygodnia. Czy ktoś zastanawia się nad tym, że każdy dzień tygodnia niesie ze sobą coś więcej? Przecież te małe sekrety można wykorzystać dla siebie oraz dobra innych ludzi.

Przyjrzyjmy się bliżej każdemu z dni tygodnia.

Poniedziałek – magia dnia

poniedziałek to dzień księżycowej, macierzyńskiej energii, energii troski i bezwarunkowej miłości. Tego dnia warto wyjść na dłuższy spacer na świeżym powietrzu, spotkać się z przyjaciółmi, pogodzić się z ta osoba, z którą ewentualnie się pokłóciłeś, spędzić czas z dziećmi oraz podarować swoje ciepło, miłość i troskę swoim bliskim.

Wtorek – magia dnia

Wtorek to dzień Marsa, dzień bitew, czas działać. Ze względu na to, że Mars jest planetą ognistą i wojowniczą, ten dzień jest bardzo dobry dla podjęcia stanowczych działań, decyzji oraz uprawiania sportu. We wtorek można, a nawet warto rozpoczynać nowe projekty, realizować swoje plany, kwestionować cos i udowadniać swoja opinie, podejmować ważne decyzje oraz robić inne rzeczy, które wymagają dużo energii i sil.

Popularne wiadomości teraz

Rozebrana Anna Wendzikowska leży na łóżku. Śmiały kadr zdziwił fanów dziennikarki

Agnieszka Włodarczyk pokazała swoje ciało w stroju kąpielowym i zaskoczyła swoich fanów (FOTO)

Wyszła na jaw prawda o mężu Agnieszki Chylińskiej

Magdalena Schejbal pokazała odważny kadr z łóżka. Poszczególną uwagę zwrócono na jej nóżki

Photo by Tiko Giorgadze on Unsplash

Środa – magia dnia

Środa to dzień Merkurego, dzień rozumu, wiedzy i komunikacji, informacji i handlu. W środku tygodnia dobrze jest zacząć czytać książkę, zagrać w gry logiczne, poszukać ważnych informacji, wybrać się na wycieczkę, sporządzić dokumenty i podpisać umowy.

Czwartek – magia dnia

Czwartek to dzień Jowisza, dzień mądrości, szczęścia, bogactwa oraz duchowości. To jest najkorzystniejszy dzień ze wszystkich. W czwartek można prezentować projekty, zawierać ważne umowy, zdawać egzaminy, bronić dyplomów i prac dyplomowych oraz rozpoczynać naukę języka obcego.

Piątek – magia dnia

Piątek to dzień Wenus. Dzień kreatywności, piękna i przyjemności. Piątek to dzień rozpusty. Tak więc piątek sprzyja odwiedzaniu spa, salonów, jest to doskonały dzień dla twórczości, jak również zwiedzania muzeów, teatrów oraz wystaw. Ponadto piątek to dobry dzień na nowe znajomości, randki oraz zawarcie ślubu.

Sobota – magia dnia

Sobota to dzień Saturna, czyli najbardziej surowej i ascetycznej planety. Dzień praktyki duchowej i poważnych intencji. W soboty warto pracować fizycznie – uprawiać ogródek lub naprawiać cos w domu. Można także rozpoczynać długoterminowe projekty, na przykład budowę.

Niedziela – magia dnia

Niedziela to dzień Słońca, dzień duszy, indywidualności, energii życiowej. W niedzielę warto robić to, co sprawia wam przyjemność: rozpieszczać się, poświęcić czas na swoje hobby lub spędzić czas z rodziną oraz przyjaciółmi.

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

1. Filip Bobek pochwalił się piękną żoną! Złożył jej życzenia urodzinowe

2. Zmysłowa Jennifer Lopez pokazała kadr z łóżka. 51-letnia gwiazda znowu robi wielkie wrażenie

3. Mandaryna zmieniła swoją fryzurę. Efekt przemiany pokazała swojej publiczności

4. Oto imiona kobiet, które najczęściej zdradzają. Sprawdź, czy jesteś wśród nich

5. Podobna do taty czy mamy? Maja Hyży pokazała twarz córeczki.