Eksperci ostrzegają, że lepiej nie wchodzić tym osobom w drogę, ponieważ mogą być bardzo niebezpieczni i pomysłowi w zemście.

Astrolodzy wymienili najbardziej mściwych znaków zodiaku. Eksperci ostrzegają, że lepiej nie wchodzić tym osobom w drogę, ponieważ mogą być bardzo niebezpieczni i pomysłowi w zemście.

1. Skorpion

Niewątpliwie liderem tego rankingu jest Skorpion. Jeśli obrazicie go lub staniecie na jego drodze, zalecamy natychmiast przeprowadzić się do innego miasta, usunąć swój profil ze wszystkich sieci społecznościowych, zmienić imię i zatrudnić osobistego ochroniarza.

Wściekły Skorpion jest najbardziej śmiercionośną osobą na planecie. Działa przebiegle, wyrafinowanie, lecz z godnością, tak aby jego ofiara nie miała żadnych szans na uniknięcie kary, na jaką zasługuje.

2. Ryby

Bezbronne na pierwszy rzut oka Ryby mogą ciągle ukrywać swój gniew i nieustannie tkać wokół was sieć plotek i nienawiści, aby zanurzyć was w otchłań bólu.

Popularne wiadomości teraz

Miłość nie ma wieku: oto polskie pary z największą różnicą w wieku!

Prokop do córki Agaty Mróz: „Piszą, że gdyby nie ty, to mama wciąż by żyła”. Jej odpowiedź wzrusza do łez

Kasia Cichopek pokazała swoich dzieci: "Moje wszystko"

Jak mieszka Aneta Zając? W domu jest bardzo przytulnie i miło

Photo by Hosein Shirvani on Unsplash

3. Byk

Chyba każdy będzie się bać dzikiego byka powoli zbliżającego się do ciebie? Zastanówcie się, co może się stać, kiedy ktoś rozgniewa tego byka do tego stopnia, że on zechce się zemścić? Byk zamieni się w waszego najgorszego wroga, który chętnie uczyni was nieszczęśliwym. Byk nie ugryzie was jak Skorpion ani nie będzie żywił urazy do was nawet po waszej śmierci jak Ryby.

Byk po prostu zamieni wasze życie w torturę, dopóki nie zechce wam wybaczyć. Takim upartym ludziom jak Byk bardzo trudno jest wybaczyć swoim krzywdzicielom.

4. Panna

Panna prawdopodobnie jest najmniej mściwą osobą na tej liście, ale zemsta Panny zawsze ma postać bardzo pasywno-agresywnych komentarzy i działań.

Czasami, nawet po prostu rozmawiając z przedstawicielem tego znaku, czujesz przez skórę, jak fale negatywy emanują z niego w twoim kierunku. Panna zawsze dba o szczegóły, podczas zemsty tym bardziej, wiec zemsta tego znaku wygląda jak prawdziwy atak psychologiczny, który jest nie do zniesienia.

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Kurdej-Szatan przeżywa trudny czas:„Zostałam sama z dwójką dzieci. To dla mnie nowość”
  2. Paulina Młynarska pokazała swoje ciało po mastektomii. Dziennikarka opublikowała odważne foto w sieci

  3. Modlitwa w sprawach beznadziejnych. Te słowa warto znać

  4. Znak zodiaku – Baran. Jakie naprawdę są osoby urodzone między 21.03 a 21.04?

  5. Co się dzieje z Waldusiem ze „Świata według Kiepskich”? Fani są wstrząśnięci jego stanem