Astrolodzy przygotowali prognozę na 2021 rok dla wszystkich znaków zodiaku. Ich porady na pewno pomogą wam przygotować się do niespodzianek, które może przynieść zbliżający się rok.

Baran

Baranowi w Roku Bawołu zdecydowanie warto zwalczyć napady agresji i gniewu. Starajcie się unikać konfliktów i negatywnych emocji. Ten rok będzie niezwykle trudny, lecz tylko dla tych osób, które nie potrafią poradzić sobie z własnymi emocjami i nadmierną impulsywnością.

Byk

Jeśli Byk potrafi nie stracić ducha, to rok 2021 będzie dla niego całkiem dobry i stabilny. Bykowi warto szukać wsparcia u innych ludzi. To wsparcie bardzo się przyda mu na początku tego trudnego roku oraz latem, podczas wybuchu negatywnej energii gwiazd.

Photo by Nastya Dulhiier on Unsplash

Bliźnięta

Bliźniętom w rok Bawołu warto przygotować się na różne niespodzianki. Od połowy lata wszystkie zmartwienia transformują się w spokój i stabilność. Drugą połowę roku można poświęcić na znalezienie swojej drugiej połówki.

Popularne wiadomości teraz

Krzysztof Jackowski przewidział jak będą wyglądać Święta Bożego Narodzenia

Jolanta Kwaśniewska zdradza, co musiała wytrwać w małżeństwie? Trudno było jej sobie z tym poradzić

TOP 5 imion dla dziewczynek, które przyciągają pieniądze i bogactwo niczym magnes

Magdalena Schejbal pokazała odważny kadr z łóżka. Poszczególną uwagę zwrócono na jej nóżki

Rak

W 2021 roku gwiazdy radzą Rakom, aby ci naprawili błędy przeszłości. Dokładnie analizujcie wszystkie ważne decyzje, w przeciwnym razie szczęście może po prostu się odwrócić od was. Pierwsze miesiące 2021 roku lepiej poświęcić wyłącznie rodzinie oraz drugiej połówce.

Lew

W 2021 roku Lwów czeka wiele udanych podróży, zarówno służbowych, jak i prywatnych. Zmiana scenerii będzie miała bardzo korzystny wpływ na stan i nastrój Lewa. Pod koniec roku są możliwe pewne zawirowania finansowe, ale Lwy nie bez powodu znalazły się na liście najsilniejszych znaków zodiaku, więc na pewno poradzą sobie ze wszystkim.

Panna

Dla Panny rok Białego Bawołu będzie bardzo niestabilny. Energia gwiazd i planet będzie zmieniać się w nieprzewidywalny sposób, zwłaszcza od lutego do kwietnia i w lipcu. Natomiast to będzie dobry rok na długie podróże, czas z bliskimi oraz nowe znajomości.

"]17761[/img]

Waga

Wagom warto pozbyć się toksycznych ludzi ze swojego otoczenia. Ogólnie rzecz biorąc, ten czas będzie dla nich dość trudny, więc w każdej sytuacji życiowej astrologowie zalecają polegać wyłącznie na własnym doświadczeniu. Z finansowego punktu widzenia ten rok będzie dla Wagi dość produktywny. Dlatego można śmiało dokonywać drogich zakupów. Ponadto w nadchodzącym roku Wagi mogą zmienić pracę lub otworzyć nową firmę.

Skorpion

Skorpiony to jedne z najbardziej wytrwałych ludzi. Doskonale dostosowują się do trudności i potrafią przetrwać jakiekolwiek problemy przy jak najmniejszych stratach. W 2021 roku Skorpiony mają szanse odnieść sukces, jeśli tylko uwolnią się od wszelkich negatywnych myśli i zaczną myśleć pozytywnie.

Strzelec

Strzelców w 2021 roku napotkać problem, który jest dla nich raczej nietypowy – apatia, przygnębienie i negatywny nastrój. Astrologowie radzą Strzelcowi, aby poświęcił więcej czasu dla bliskich, odpoczywał na czas i pozwolił umysłowi nie przeciążać się zmartwieniami. Pod koniec roku Strzelcy będą mieli duży przypływ energii i sil. Warto tylko skierować te siły we właściwym kierunku.

Photo by Josh Rangel on Unsplash

Koziorożec

W nadchodzącym roku Koziorożce powinny dokładnie przeanalizować swoją przeszłość: być może kiedyś z własnej winy straciliście ważną dla siebie osobę. Astrolodzy radzą, aby wykorzystać każdą szansę na pogodzenie się i odnalezienie kompromisów. Natomiast sytuacje kryzysowe w pracy warto rozwiązywać szybko i bez żadnych opóźnień.

Wodnik

Dla Wodnika w roku Bawołu głównym priorytetem będą pieniędzy i kariera. To będzie dobry rok dla kreatywnych ludzi, a także dla Wodników, które nieustannie pędzą do przodu. Na początku roku możliwe są wybuchy złego nastroju, ale Wodnik dość łatwo sobie z nimi poradzi.

Ryby

Rybom w 2021 roku warto zapomnieć o wszystkich urazach i przestać się złościć. Ważne jest, aby zapomnieć o negatywnej przeszłości oraz skupić się na czymś dobrym i przyjemnym. Starajcie się spokojnie reagować na wahania nastroju i zachować pozytywne podejście do wszystkiego, co dzieje się wokół.

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

1. Filip Bobek pochwalił się piękną żoną! Złożył jej życzenia urodzinowe

2. Zmysłowa Jennifer Lopez pokazała kadr z łóżka. 51-letnia gwiazda znowu robi wielkie wrażenie

3. Mandaryna zmieniła swoją fryzurę. Efekt przemiany pokazała swojej publiczności

4. Oto imiona kobiet, które najczęściej zdradzają. Sprawdź, czy jesteś wśród nich

5. Podobna do taty czy mamy? Maja Hyży pokazała twarz córeczki.