Astrolodzy twierdzą, że rok 2021 przyniesie nam spokój i harmonie. Dotyczy to również spraw miłośnych – niektórzy z nas będą mieli naprawdę wielką szansę na spotkanie swojej drugiej połówki. Dlaczego tak?

Wenus odpowiada za relacje miłosne, Mars jako „seksowna” planeta wnosi do naszego życia romantykę, a Jowisz – przygody. Jeśli te planety są w korzystnym połączeniu z pewnym znakiem zodiaku, rok 2021 może zostać dla niego rokiem wielkiej miłości. Dotyczy to głównie przedstawicieli tych 4 znaków zodiaku.

Baran

Dzięki niezwykle korzystnej konstelacji, uparty Baran będzie miał wreszcie szanse okazać swoje uczucia – już od 3 stycznia 2022 roku. Baran w końcu będzie miał możliwość pokazać swoja wrażliwą naturę i ujawnić swoje szczere emocje partnerowi.

Osobom urodzonym pod tym znakiem zodiaku nadchodzący rok może przynieść stabilność w związku, o której wcześniej oni nawet nie mogli pomyśleć. Wszystko przez to, że Baran zazwyczaj dosłownie pędzi przez życie, koncentrując się na karierze zawodowej oraz innych celach, niepowiązanych z poważnym związkiem miłosnym.

Panna

Jeśli Merkury spotka Jowisza 1 stycznia w korzystnej konstelacji, pojawi się wielka szansa, za Panna nawiąże nowa znajomość i zacznie związek. Ten planetarny aspekt oznacza nie tylko to, że Panna może znaleźć swoje szczęście, lecz również to, że ona ponownie odzyska entuzjazm, oddanosc i pasję do przygód, które przynoszą nowe relacje.

Popularne wiadomości teraz

Dawid Narożny wziął ślub? Gwiazdor zamieścił dość niezwykłe zdjęcie

Agnieszka Włodarczyk pokazała swoje ciało w stroju kąpielowym i zaskoczyła swoich fanów (FOTO)

Wyszła na jaw prawda o mężu Agnieszki Chylińskiej

Anna Lewandowska już ubrała choinkę na święta. Trenerka zamieściła słodki kadr z córką Klarą

Co jest szczególnie ważne, w 2021 roku Panna powinna częściej wychodzić poza swoją strefę komfortu – i robić to konsekwentnie. Ponadto, Pannom nie warto mieć zbyt wiele oczekiwań w stosunku do pierwszego potencjalnego partnera, ale przede wszystkim cieszyć się wspólnymi chwilami szczęścia.

Strzelec

3 stycznia to również bardzo ważny dzień dla osób urodzonych pod znakiem Strzelca, ponieważ Mars da im dodatkowego kopa. Strzelec poczuje się bardziej aktywny, świeży – jakby narodził się na nowo.

Ze względu na to, że Jowisz ma korzystne relacje ze Strzelcem, może to skutkować zarówno gorącym flirtem, jak i długotrwałym, poważnym związkiem. Jednak Strzelec, aby uchronić się przed pewnymi problemami w związku, na samym początku tych relacji konkretnie powiedzieć, czego on oczekuje od potencjalnego partnera.

Wodnik

Wraz z początkiem nowego roku planeta miłości Wenus przejdzie bezpośrednio przez znak Wodnika. Wodnik będzie miał szansę ponownie otworzyć drzwi swojego serca. Będzie to dla niego nowe doświadczenie, ponieważ w 2020 roku on był singlem.

W nadchodzącym roku Wodnik w końcu zda sobie sprawę, jak wspaniałe mogą być wspólne relacje i wspólne zainteresowania, i otworzy swoje serce do nowych romantycznych przygód.

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

1. Krzysztof Jackowski przewidział jak będą wyglądać Święta Bożego Narodzenia Będzie nam towarzyszyło jedno uczucie

2.  Małgorzata Rozenek w gołych nogach paraduje w chłodny dzień. Kusy strój, jak na taką pogodę

3.  Anna Lewandowska pokazała trening córki Klary. Fani przypadkiem zauważyli twarz dziewczynki

4.  Kobieta miała dziesięć synów. Po porodzie upragnionej dziewczynki, zmarła

5.  Dziadkowie rozwiedli się po 41 latach małżeństwa. Co się stało?