Astrolodzy twierdzą, że rok 2021 przyniesie nam spokój i harmonie. Dotyczy to również spraw miłośnych – niektórzy z nas będą mieli naprawdę wielką szansę na spotkanie swojej drugiej połówki. Dlaczego tak?

Wenus odpowiada za relacje miłosne, Mars jako „seksowna” planeta wnosi do naszego życia romantykę, a Jowisz – przygody. Jeśli te planety są w korzystnym połączeniu z pewnym znakiem zodiaku, rok 2021 może zostać dla niego rokiem wielkiej miłości. Dotyczy to głównie przedstawicieli tych 4 znaków zodiaku.

Baran

Dzięki niezwykle korzystnej konstelacji, uparty Baran będzie miał wreszcie szanse okazać swoje uczucia – już od 3 stycznia 2022 roku. Baran w końcu będzie miał możliwość pokazać swoja wrażliwą naturę i ujawnić swoje szczere emocje partnerowi.

Osobom urodzonym pod tym znakiem zodiaku nadchodzący rok może przynieść stabilność w związku, o której wcześniej oni nawet nie mogli pomyśleć. Wszystko przez to, że Baran zazwyczaj dosłownie pędzi przez życie, koncentrując się na karierze zawodowej oraz innych celach, niepowiązanych z poważnym związkiem miłosnym.

Panna

Jeśli Merkury spotka Jowisza 1 stycznia w korzystnej konstelacji, pojawi się wielka szansa, za Panna nawiąże nowa znajomość i zacznie związek. Ten planetarny aspekt oznacza nie tylko to, że Panna może znaleźć swoje szczęście, lecz również to, że ona ponownie odzyska entuzjazm, oddanosc i pasję do przygód, które przynoszą nowe relacje.

Popularne wiadomości teraz

Joanna Koroniewska pokazała córkę Janinę. Dziewczynka ma podobne rudy włosy, jak i jej znana babcia

Barbara Kurdej-Szatan wspomina swoją ciążę. Zdjęcie wywołało sporo kontrowersji

Ogromny apel Ewy Krawczyk do Mariana Lichtmana

Uwaga! Złe koty! Zabawne zdjęcia kociaków w gniewie

Co jest szczególnie ważne, w 2021 roku Panna powinna częściej wychodzić poza swoją strefę komfortu – i robić to konsekwentnie. Ponadto, Pannom nie warto mieć zbyt wiele oczekiwań w stosunku do pierwszego potencjalnego partnera, ale przede wszystkim cieszyć się wspólnymi chwilami szczęścia.

Strzelec

3 stycznia to również bardzo ważny dzień dla osób urodzonych pod znakiem Strzelca, ponieważ Mars da im dodatkowego kopa. Strzelec poczuje się bardziej aktywny, świeży – jakby narodził się na nowo.

Ze względu na to, że Jowisz ma korzystne relacje ze Strzelcem, może to skutkować zarówno gorącym flirtem, jak i długotrwałym, poważnym związkiem. Jednak Strzelec, aby uchronić się przed pewnymi problemami w związku, na samym początku tych relacji konkretnie powiedzieć, czego on oczekuje od potencjalnego partnera.

Wodnik

Wraz z początkiem nowego roku planeta miłości Wenus przejdzie bezpośrednio przez znak Wodnika. Wodnik będzie miał szansę ponownie otworzyć drzwi swojego serca. Będzie to dla niego nowe doświadczenie, ponieważ w 2020 roku on był singlem.

W nadchodzącym roku Wodnik w końcu zda sobie sprawę, jak wspaniałe mogą być wspólne relacje i wspólne zainteresowania, i otworzy swoje serce do nowych romantycznych przygód.

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Kurdej-Szatan przeżywa trudny czas:„Zostałam sama z dwójką dzieci. To dla mnie nowość”
  2. Paulina Młynarska pokazała swoje ciało po mastektomii. Dziennikarka opublikowała odważne foto w sieci

  3. Modlitwa w sprawach beznadziejnych. Te słowa warto znać

  4. Znak zodiaku – Baran. Jakie naprawdę są osoby urodzone między 21.03 a 21.04?

  5. Co się dzieje z Waldusiem ze „Świata według Kiepskich”? Fani są wstrząśnięci jego stanem