Obrażamy się na ludzi, gdy ich zachowanie nie spełnia naszych oczekiwań. Czasami nasze pretensje są słuszne, ale często są naprawdę bezpodstawne. Z reguły osoba, która często się obraza na innych, ma na celu zwrócić na siebie uwagę, probuje ukryć swoje uczucia lub szuka w tym pewne korzyści dla siebie.

Skąd dowiedzieć się, jak bardzo obraźliwa jest jakaś osoba?

Przecież to takie proste! Wystarczy znać jej znak zodiaku i spojrzeć na listę poniżej!

Baran

Nie wiadomo, w jaki sposób wam udało się obrazić tak „urocze” stworzenie, ale jeśli go obraziliście, Baran natychmiast wam to „przypomni”. Och, lepiej nie wiedzieć, w jaki dokładnie sposób. Baran wyróżnia się dość wysokim stopniem złości (z wyjątkiem tych osób, które jednak nauczyli się zarządzać swoimi emocjami), natomiast on także dość szybko się uspokaja. Barany wcale nie są złośliwi. Mogą nawet współczuć tej osobie, która ich obraziła. I przynieść pomarańcze i kwiaty do szpitala. Lub po prostu kwiaty – na pogrzeb.

Byk

Lepiej nie złościć Byka. Chodzi nie o to, że należy od razu bać się ich rogów. Na początku będą się bardzo na was obrażać. Czytać długie monologi na temat „jak źle postąpiłeś – obraziłeś biednego małego i oczywiście zupełnie niewinnego Byka”. Musicie po prostu usiąść i posłuchać tych moralizujących opowieści – dobrze, ze wyłącznie w celach edukacyjnych. I w ten sposób Byk będzie przypominać wam o tym przez dość długi czas. Będzie pamiętać o wszystkich waszych złych czynach i za każdym razem mówić wam, że źle się zachowujecie. Potem jaaaak uderzy kopytem lub rogiem! Koniec, chować się nie ma sensu, on po prostu zniszczy was. Cierpliwość Byka naprawdę zachwyca, ale niestety w jakimś momencie ona też się kończy.

Bliźnięta

Kłótnia z Bliźniętami zawsze jest niespodzianka. I dla nich też. Oni sami nie wiedzą, kiedy dr Jekyll zmieni się w pana Hyde'a, który nienawidzi cały świat. Natomiast kłótnie z Bliźniętami wyróżniają się szybkim tempem rozwoju i mało prawdopodobną walką z wrogiem. Najprawdopodobniej on po prostu zmiesza was z błotem słownie, a potem po prostu o was zapomni.

Popularne wiadomości teraz

Miłość nie ma wieku: oto polskie pary z największą różnicą w wieku!

Prokop do córki Agaty Mróz: „Piszą, że gdyby nie ty, to mama wciąż by żyła”. Jej odpowiedź wzrusza do łez

Kasia Cichopek pokazała swoich dzieci: "Moje wszystko"

Jakie znaki zodiaku często okłamują innych

Rak

Raki są bardzo obraźliwe – łatwo je urazić, ponieważ oni zbyt ostro postrzegają otaczający ich świat. Obrażony Rak jest podstępny, mściwy i mimo to – wciąż sentymentalny. On może nawet szybko wybaczyć wam. Natomiast musicie naprawdę szczerze prosić go o przebaczenie, nie zapominając udowodnić, jak bardzo go kochacie. Jeśli Raki zdecydują się zemścić – was czeka wyrafinowana i złośliwa zemsta.

Lew

Jeśli Lew na kogoś się obraził, to prawdopodobnie ta osoba go nie doceniła i nie pochwaliła. Lwy natomiast uwielbiają być w centrum uwagi. I zawsze obrażają się na pokaz. Mogą po prostu ignorować was lub zacząć ryczeć jak lew – uważajcie, bo czekają was bardzo poważne kłopoty. Pamiętajcie, Lwy mogą być bardzo wpływowymi osobami. Wiec nie zapominajcie chwalić je. Co więcej, chwalić zawsze jest za co, a od pochwały oni natychmiast rozkwitną. Całkiem możliwe, ze wszystko skończy się dobrze. Może nawet wybacza wam i zabiorą pod swoją opiekę.

Photo by Dmitry Schemelev on Unsplash

Panna

Obraziliście Pannę? Zalecamy sporządzić testament. Ich bardzo trudno obrazić, ale jeśli komuś się to udało... Panny tak naprawdę nie są złośliwe ani mściwe. Niemal natychmiast mogą zapomnieć, o co im chodziło. Natomiast oni zawsze zapisują imie każdego, kto ich obraził, na czarną listę i listę egzekucji, więc mimo wszystko będą się mścić. Zemsta ta będzie bardzo wyrafinowana i naprawdę okrutna, lecz trudno będzie udowodnić, że to zrobiła akurat Panna. Nie będzie w tym nic osobistego, ale zemsta, jak i każde przedsięwzięcie, Panny uwielbiają przeprowadzać tak starannie, jak to tylko jest możliwe.

Waga

Waga prawie nigdy nie mści się, ponieważ ledwo wie, jak to w ogóle się robi. Natomiast oni obrażają się, jak dzieci i po prostu uwielbiają skandale. Mogą również wywierać presję na tę osobę, która ich obraziła, przez długi czas, pokazując całym swoim wyglądem, że ta osoba złe się zachowała. Przy okazji mogą też podzielić się z publicznością swoją opinią na temat tych „złych ludziach”. Plotki to najgorsza forma zemsty Wagi. Musicie przyjść do Wagi i poprosić o wybaczenie. Od razu wam wybaczą, bo nie mogą znieść kłótni z kimś – przez to ich wewnętrzny świat traci harmonię, co jest dla nich niedopuszczalne.

Skorpion

W sytuacji z obrażonym na was Skorpionem napisać testament wy po prostu nie zdążycie: przekażcie kondolencje swoim bliskim. Oni nie tylko nie wybaczą wam, ale także zemszczą się na was tak lekkomyślnie i namiętnie, że byłoby lepiej, gdybyście w ogóle się nie urodziły. Skorpiony są niezwykle mściwe i dość łatwo jest ich urazić, ponieważ są bardzo wrażliwe i obraźliwe. Nawiasem mówiąc, Skorpiony często próbują zastosować także przemoc fizyczną. Nawet jeśli sami nie będą wdawać się w bójkę, zawsze chętnie zamówią płatnego zabójcę. Mogą wybaczyć tylko najbliższej osobie – takiej osobie zostanie wybaczone dowolne przestępstwo.

Strzelec

Obrazić Strzelców dość trudno, nie są oni mściwi. Kochają pokój, ale zawsze działają na wielką skalę, charakterystyczną dla znaków ognia. Wiec, jeśli obraziliście go, spodziewajcie się skandalu na dużą skalę. Tak, tak, że nawet obrażony Skorpion jest lepszy od Strzelca, bo ten po prostu cię zabije. Strzelec natomiast zemści się psychicznie. Będzie was torturować w ten sposób, że wam się zechce po prostu pójść i się powiesić. Możecie jednak otrzymać przebaczenie. Po prostu zróbcie to, czego oczekuje od was Strzelec. Lub udajcie, że żałujecie o tym, co zrobiliście, ponieważ takim ludziom oni współczują.

Koziorożec

Koziorożca da się obrazić, ale jest to trudne zadanie. Wrogość może pojawić się z powodu krytyki wobec pracy Koziorożca lub dlatego, że wtrąciliście się w jego sprawy. Koziorożec usunie wszelkie zakłócenia w rzeczowy i bardzo dokładny sposób. Natomiast jeśli uraziliście Koziorożca krytyką, spróbujcie wyjaśnić mu, że zrobiliście to wyłącznie dlatego, aby mu pomoc, i jesteście gotowi dać z siebie wszystko, aby on osiągnął Zen i Doskonałość. Doceni waszą troskę i wybaczy wam. Wcześniej czy później, w ten czy inny sposób, ale na pewno wybaczy.

Wodnik

Wodnik może poczuć się urażony przez odrzucenie jego pomysłów. Obrażony Wodnik po prostu was opuści, nie będzie nawet kłócić się z wami. Od razu uzna, że jesteście całkowicie nieistotna osoba, zwątpi w wasze zdolności umysłowe, ponownie przeanalizuje sytuację, biorąc pod uwagę nowe czynniki, i odejdzie. Odejdzie tam, gdzie są ludzie, którzy potrafią zrozumieć jego genialne pomysły, a nie snoby, którzy nie docenili jego genialności. Warto jednak znaleźć Wodnika i przeprosić go, ponieważ pomysły tych ludzi mogą być dość dziwne, ale często są bardzo skuteczne i korzystne.

Ryby

Obraziliście Ryb? No to spójrzcie na nich. Widzicie, jak oni, biedni, cierpią i to wszystko przez was! Nie gryzie was sumienie? Chyba nie macie go! Ryby można łatwo obrazić, ale są tak miłe, że najprawdopodobniej wybaczą wam. Ponadto oni doskonale wiedzą, że przyczyną zmarszczek na ich czole jest głównie gniew, a oni na pewno nie marzą o przedwczesnym starzeniu. Przebaczając wam, oni jednocześnie zrobią z was złoczyńcę, a z siebie będą udawać aniołów. I w głębi duszy im to będzie strasznie się podobać. Nawiasem mówiąc, bardzo obrażone Ryby mogą zemścić się potwornymi plotkami o ogromnej prawie że niszczycielskiej mocy.

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Kurdej-Szatan przeżywa trudny czas:„Zostałam sama z dwójką dzieci. To dla mnie nowość”
  2. Paulina Młynarska pokazała swoje ciało po mastektomii. Dziennikarka opublikowała odważne foto w sieci

  3. Modlitwa w sprawach beznadziejnych. Te słowa warto znać

  4. Znak zodiaku – Baran. Jakie naprawdę są osoby urodzone między 21.03 a 21.04?

  5. Co się dzieje z Waldusiem ze „Świata według Kiepskich”? Fani są wstrząśnięci jego stanem