Przedstawicieli tych znaków zodiaku zaczną siać chaos, wywrócą wszystko do góry nogami, zniszczą partnera i po prostu nie zostawią kamienia na kamieniu... jeśli tylko partner odważy się ich zdradzić.

Niektórzy ludzie potrafią wyjść z sytuacji związanych ze zdradą z godnością – oni po prostu wykreślają zdrajcę ze swojej pamięci, serca oraz całego swojego życia i przeżywają ten ból, chowając się przed wzrokiem ciekawskich, z dala od wścibskich oczu. Natomiast ludzie urodzeni pod tymi czterema znakami zodiaku nie potrafią z klasą zakończyć związek i zawsze pozostawiają po sobie tylko ruiny.

Baran

Barany są dumne jak pawie i próżne, a jeśli dowiedzą się o zdradzie ukochanej osoby, natychmiast zaczną planować zemstę – bezwzględną i bezlitosną. Baran będzie po cichu opracowywać taktyki i strategie, aby zadać jak najwięcej bólu tej osobie, która go zraniła. Natomiast kiedy Baran zaczyna realizować plan zemsty, wszystko wokół niego staje się całkowitym chaosem.

Lew

Jeśli Lew dowie się o zdradzie, natychmiast zacznie pakować rzeczy i pośpiesznie opuści towarzystwo zdrajcy. To będzie dopiero początek, bo gdy tylko trochę do siebie dojdzie, zacznie się prawdziwy dramat. Lew nie toleruje publicznego obgadywania szczegółów swojego życia prywatnego. Dlatego on będzie dość cichy w swojej zemście, aby nikt inny nie dowiedział się o problemach w jego życiu osobistym, natomiast zdrajca na pewno sto razy pożałuje tego, co zrobił.

Skorpion

Jeśli zdradziliście Skorpiona, lepiej od razu się przyznać mu w tym: możliwe jest, że wy nawet pozostaniecie przy życiu, choć emocjonalnie na pewno zostaniecie kaleką. Natomiast jeśli on dowie się o waszej zdradzie od kogoś innego, to od tego momentu na pewno będziecie wiedzieć, czym jest prawdziwe piekło na ziemi. Skorpion będzie bezlitosny i zrobi wszystko, by po tej zdradzie od was pozostał tylko popiół.

Popularne wiadomości teraz

Kasia Cichopek pokazała swoich dzieci: "Moje wszystko"

Jak mieszka Aneta Zając? W domu jest bardzo przytulnie i miło

Ojciec jest Niemcem, matka Tatarką: jak wyglądają dzieci od rodziców różnych narodowości (FOTO)

Twoja starość według znaku zodiaku: najciekawszy horoskop

Strzelec

Osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku starają się wszystko kontrolować. Dlatego, jeśli oni stwierdzą, że ktoś ich zdradził i wprowadził chaos do ich życia, które było niemalże idealnie poukładane, Strzelec dosłownie oszaleje. Zdrada to akurat ta sytuacja, w której ich działania całkowicie tracą jakąkolwiek logikę, a oni – zdrowy rozsądek. Szczerze mówiąc, lepiej przeczekać tę burzę gdzieś w bezpiecznym miejscu.

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Kurdej-Szatan przeżywa trudny czas:„Zostałam sama z dwójką dzieci. To dla mnie nowość”
  2. Paulina Młynarska pokazała swoje ciało po mastektomii. Dziennikarka opublikowała odważne foto w sieci

  3. Modlitwa w sprawach beznadziejnych. Te słowa warto znać

  4. Znak zodiaku – Baran. Jakie naprawdę są osoby urodzone między 21.03 a 21.04?

  5. Co się dzieje z Waldusiem ze „Świata według Kiepskich”? Fani są wstrząśnięci jego stanem