Przedstawicieli tych znaków zodiaku zaczną siać chaos, wywrócą wszystko do góry nogami, zniszczą partnera i po prostu nie zostawią kamienia na kamieniu... jeśli tylko partner odważy się ich zdradzić.

Niektórzy ludzie potrafią wyjść z sytuacji związanych ze zdradą z godnością – oni po prostu wykreślają zdrajcę ze swojej pamięci, serca oraz całego swojego życia i przeżywają ten ból, chowając się przed wzrokiem ciekawskich, z dala od wścibskich oczu. Natomiast ludzie urodzeni pod tymi czterema znakami zodiaku nie potrafią z klasą zakończyć związek i zawsze pozostawiają po sobie tylko ruiny.

Baran

Barany są dumne jak pawie i próżne, a jeśli dowiedzą się o zdradzie ukochanej osoby, natychmiast zaczną planować zemstę – bezwzględną i bezlitosną. Baran będzie po cichu opracowywać taktyki i strategie, aby zadać jak najwięcej bólu tej osobie, która go zraniła. Natomiast kiedy Baran zaczyna realizować plan zemsty, wszystko wokół niego staje się całkowitym chaosem.

Lew

Jeśli Lew dowie się o zdradzie, natychmiast zacznie pakować rzeczy i pośpiesznie opuści towarzystwo zdrajcy. To będzie dopiero początek, bo gdy tylko trochę do siebie dojdzie, zacznie się prawdziwy dramat. Lew nie toleruje publicznego obgadywania szczegółów swojego życia prywatnego. Dlatego on będzie dość cichy w swojej zemście, aby nikt inny nie dowiedział się o problemach w jego życiu osobistym, natomiast zdrajca na pewno sto razy pożałuje tego, co zrobił.

Skorpion

Jeśli zdradziliście Skorpiona, lepiej od razu się przyznać mu w tym: możliwe jest, że wy nawet pozostaniecie przy życiu, choć emocjonalnie na pewno zostaniecie kaleką. Natomiast jeśli on dowie się o waszej zdradzie od kogoś innego, to od tego momentu na pewno będziecie wiedzieć, czym jest prawdziwe piekło na ziemi. Skorpion będzie bezlitosny i zrobi wszystko, by po tej zdradzie od was pozostał tylko popiół.

Popularne wiadomości teraz

Maryla Rodowicz pokazała swoją nową miłość. Teraz już wiemy z kim piosenkarka spędza zimne wieczory!

Julia Wieniawa pokazała odważny kadr! Gwiazda pokazała swoje "cztery litery"

Wyszła na jaw prawda o mężu Agnieszki Chylińskiej

11 lat temu 52-letnia Olga znalazła w krzakach bzu dziecko i postanowiła adoptować go. Jak potoczyło się ich życie?

Strzelec

Osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku starają się wszystko kontrolować. Dlatego, jeśli oni stwierdzą, że ktoś ich zdradził i wprowadził chaos do ich życia, które było niemalże idealnie poukładane, Strzelec dosłownie oszaleje. Zdrada to akurat ta sytuacja, w której ich działania całkowicie tracą jakąkolwiek logikę, a oni – zdrowy rozsądek. Szczerze mówiąc, lepiej przeczekać tę burzę gdzieś w bezpiecznym miejscu.

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

1. Krzysztof Jackowski przewidział jak będą wyglądać Święta Bożego Narodzenia Będzie nam towarzyszyło jedno uczucie

2.  Małgorzata Rozenek w gołych nogach paraduje w chłodny dzień. Kusy strój, jak na taką pogodę

3.  Anna Lewandowska pokazała trening córki Klary. Fani przypadkiem zauważyli twarz dziewczynki

4.  Kobieta miała dziesięć synów. Po porodzie upragnionej dziewczynki, zmarła

5.  Dziadkowie rozwiedli się po 41 latach małżeństwa. Co się stało?