Przedstawicieli tych znaków zodiaku kochają wolność i zawsze szukają czegoś lepszego, dlatego im jest tak trudno się ustatkować i powiedzieć „tak” małżeństwu.

Niektórzy marzą o ślubie od najmłodszych lat, podczas gdy inni postrzegają małżeństwo jako prawdziwy koszmar. Na przykład ludzie urodzeni pod tymi czterema znakami zodiaku wcale nie spiesza się z zawarciem związku małżeńskiego.

Strzelec

Strzelec naprawdę kocha swoją wolność i nienawidzi ludzi, którzy potrzebują uwagi i miłości 24/7. Dlatego przedstawicieli tego znaku zodiaku zdecydowanie nie są zwolennikami wyrazu „na zawsze” w jakiejkolwiek sytuacji życiowej.

Wodnik

Wodnik kocha różne niezwykłe rzeczy i bardzo ceni swoja niezależność, a życie w małżeństwie jest dla niego niesamowitą nudą. Codziennie przebywać pod jednym dachem i dostosowywać się do innej osoby… Nie, Wodnik zdecydowanie tego nie chce.

Lew

Chodzi wcale nie o to, że Lew nie chce się ustatkować, ale że ciągle szuka czegoś lepszego. Uważa, że zasługuje na więcej niż ma teraz. Dlatego Lwy często „rozglądają” się wokół w poszukiwaniu nowych doświadczeń, nawet jeśli obok nich jest naprawdę niesamowita i kochającą osoba.

Popularne wiadomości teraz

Julia Wieniawa pokazała odważny kadr! Gwiazda pokazała swoje "cztery litery"

Klara Lewandowska już napisała list do Św. Mikołaja. Jej wymarzony prezent może szokować

Młody aktor „Klanu” nie żyje. Powód jego odejścia jest coraz większą zagadką

12-letnia dziewczynka nie wiedziała, że jest w ciąży, aż do dnia porodu

Byk

Uparty Byk nie zna słowa „kompromis”, a to przecież jeden z głównych elementów udanego małżeństwa. Osoby urodzone pod tym znakiem są zbyt samowystarczalni, a małżeństwo jest czymś, bez czego wielu Byków jest w stanie się obejść.Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

1. Krzysztof Jackowski przewidział jak będą wyglądać Święta Bożego Narodzenia Będzie nam towarzyszyło jedno uczucie

2.  Małgorzata Rozenek w gołych nogach paraduje w chłodny dzień. Kusy strój, jak na taką pogodę

3.  Anna Lewandowska pokazała trening córki Klary. Fani przypadkiem zauważyli twarz dziewczynki

4.  Kobieta miała dziesięć synów. Po porodzie upragnionej dziewczynki, zmarła

5.  Dziadkowie rozwiedli się po 41 latach małżeństwa. Co się stało?