Przedstawicieli tych znaków zodiaku kochają wolność i zawsze szukają czegoś lepszego, dlatego im jest tak trudno się ustatkować i powiedzieć „tak” małżeństwu.

Niektórzy marzą o ślubie od najmłodszych lat, podczas gdy inni postrzegają małżeństwo jako prawdziwy koszmar. Na przykład ludzie urodzeni pod tymi czterema znakami zodiaku wcale nie spiesza się z zawarciem związku małżeńskiego.

Strzelec

Strzelec naprawdę kocha swoją wolność i nienawidzi ludzi, którzy potrzebują uwagi i miłości 24/7. Dlatego przedstawicieli tego znaku zodiaku zdecydowanie nie są zwolennikami wyrazu „na zawsze” w jakiejkolwiek sytuacji życiowej.

Wodnik

Wodnik kocha różne niezwykłe rzeczy i bardzo ceni swoja niezależność, a życie w małżeństwie jest dla niego niesamowitą nudą. Codziennie przebywać pod jednym dachem i dostosowywać się do innej osoby… Nie, Wodnik zdecydowanie tego nie chce.

Lew

Chodzi wcale nie o to, że Lew nie chce się ustatkować, ale że ciągle szuka czegoś lepszego. Uważa, że zasługuje na więcej niż ma teraz. Dlatego Lwy często „rozglądają” się wokół w poszukiwaniu nowych doświadczeń, nawet jeśli obok nich jest naprawdę niesamowita i kochającą osoba.

Popularne wiadomości teraz

Prokop do córki Agaty Mróz: „Piszą, że gdyby nie ty, to mama wciąż by żyła”. Jej odpowiedź wzrusza do łez

Sekret został ujawniony! Kim jest ta dziewczynka obok Ewy Krawczyk

Znaki zodiaku, które bardzo kochają siebie nawzajem, ale rzadko pozostają razem

Córka Solejukowej z „Rancza” ma dziś 24 lata. Dziewczyna jest dziś przepiękna

Byk

Uparty Byk nie zna słowa „kompromis”, a to przecież jeden z głównych elementów udanego małżeństwa. Osoby urodzone pod tym znakiem są zbyt samowystarczalni, a małżeństwo jest czymś, bez czego wielu Byków jest w stanie się obejść.Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Kurdej-Szatan przeżywa trudny czas:„Zostałam sama z dwójką dzieci. To dla mnie nowość”
  2. Paulina Młynarska pokazała swoje ciało po mastektomii. Dziennikarka opublikowała odważne foto w sieci

  3. Modlitwa w sprawach beznadziejnych. Te słowa warto znać

  4. Znak zodiaku – Baran. Jakie naprawdę są osoby urodzone między 21.03 a 21.04?

  5. Co się dzieje z Waldusiem ze „Świata według Kiepskich”? Fani są wstrząśnięci jego stanem