Umiejscowienie gwiazd i dokładny czas urodzenia człowieka ma ogromny wpływ na jego przyszłość. Ktoś może w to nie wierzyć, niemniej jednak w niektórych krajach wschodnich, a także w Indiach, od lat istnieje pewna tradycja, związana z zawarciem małżeństwa. Przed oficjalnym zarejestrowaniem związku małżeńskiego partnerzy odwiedzają miejscowego astrologa, aby ten sporządził dla nich indywidualny horoskop kompatybilności.

Jeśli horoskop wykaże niski poziom kompatybilności ich znaków zodiaku, astrolog może nawet wydać oficjalny zakaz rejestracji takiego małżeństwa. Ta tradycja przyczynia się do tworzenia silnych, niezawodnych i przyszłościowych małżeństw. Dlatego wskaźnik rozwodów w tych krajach jest niższy niż w innych.

Znaki zodiaku, które idealnie do siebie pasują

Baran i Waga, Byk i Panna, Bliźnięta i Strzelec. Te pary znaków zodiaku mają wielkie szanse na zbudowanie silnego, niezawodnego związku na długie lata. Przedstawiciele tych znaków zodiaku doskonale się rozumieją, łączy ich niezwykłą więź i nie istnieje żadnych predyspozycji do zdrady partnera. O takich małżonkach mówią: „Żyli długo i szczęśliwie”.

Znaki zodiaku, które absolutnie nie powinny być razem

Baran i Rak. Tej parze znaków zodiaku nie warto nawet próbować budować związek. Kiedy ognisty, odważny, oraz bardzo emocjonalny Baran spotyka zmysłowego, sentymentalnego i delikatnego Raka, warto spodziewać się prawdziwej katastrofy. Chodzi głównie o to, że te znaki zodiaku mają zupełnie różne zainteresowania i wartości życiowe. Na tym tle między nimi powstają konflikty na dużą skalę, które dosłownie wysysają całą energię życiową z obu partnerów.

Byk i Wodnik. Byk jest zbyt kategoryczny, a Wodnik – niezwykle frywolny. Mówi się, że przeciwieństwa się przyciągają. Jednak na pewno nie w ich przypadku. Dla tej pary nie istnieje żadnych kompromisów, ponieważ każdy z partnerów zawsze będzie bronił swojego punktu widzenia. Na początkowym etapie relacji takie konflikty można postrzegać jako pasję, lecz z czasem to może zamienić się w prawdziwą wojnę między partnerami.

Popularne wiadomości teraz

Anna Lewandowska pokazała trening córki Klary. Fani przypadkiem zauważyli twarz dziewczynki

Młody aktor „Klanu” nie żyje. Powód jego odejścia jest coraz większą zagadką

12-letnia dziewczynka nie wiedziała, że jest w ciąży, aż do dnia porodu

TOP 5 imion dla dziewczynek, które przyciągają pieniądze i bogactwo niczym magnes

Bliźnięta i Panna. Te znaki zodiaku po prostu nie są dla siebie przeznaczone. Bliźnięta są aktywne, nienawidzą spokoju, błyskawicznie podejmują decyzje. Panna to znak niezwykle przywiązany do rutyny i planowania, który absolutnie nie toleruje żadnej spontaniczności. Te znaki zodiaku będą po prostu się nudzić ze sobą i z czasem ich pasja może przekształcić się w prawdziwą nienawiść i agresję.

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

1. Krzysztof Jackowski przewidział jak będą wyglądać Święta Bożego Narodzenia Będzie nam towarzyszyło jedno uczucie

2.  Małgorzata Rozenek w gołych nogach paraduje w chłodny dzień. Kusy strój, jak na taką pogodę

3.  Anna Lewandowska pokazała trening córki Klary. Fani przypadkiem zauważyli twarz dziewczynki

4.  Kobieta miała dziesięć synów. Po porodzie upragnionej dziewczynki, zmarła

5.  Dziadkowie rozwiedli się po 41 latach małżeństwa. Co się stało?