Zazdrość nie zawsze jest negatywnym uczuciem. Czasami ona oczywiście motywuje ludzi do podstępnych czynów – zazdrosny człowiek potrafi skrzywdzić nawet bardzo bliską osobę, ponieważ w takie momenty on zupełnie zapomina o własnym życiu. Natomiast innym ludziom zazdrość daje swego rodzaju „kopniak”, zmuszając ich do wstania z kanapy i podjęcia działań, aby osiągnąć te same wyżyny, co ludzie, których oni szczerze podziwiają.

W tym artykule chcemy opowiedzieć o TOP-3 znaków zodiaku, które są bardziej niż inne opętane zazdrością. Przeczytajcie więc ten artykuł, aby dowiedzieć się, jacy ludzie was otaczają, i czego warto się po nich spodziewać.

Najbardziej zazdrosne znaki zodiaku: Byk

Pierwsze miejsce na naszej liście należy do Byka. Przedstawiciele tego znaku zodiaku zawsze są bardzo ostrożni, dlatego nigdy nie podejmują decyzji szybko, a bardzo poważnie rozważają każdy swój krok. Dlatego jest całkiem zrozumiałe, dlaczego inne znaki zodiaku najczęściej omijają je na zakrętach życia, osiągając duże wysokości i pozostawiając konkurentów daleko w tyle. To właśnie staje się głównym powodem zazdrości ze strony Byków. Czasami ta zazdrość zmusza ich do robienia złych rzeczy, które wykraczają poza granice moralności. Dlatego musicie uważać na przedstawicieli tego znaku zodiaku.

Najbardziej zazdrosne znaki zodiaku: Bliźnięta

Photo by Brooke Cagle on Unsplash

Przedstawiciele tego znaku zodiaku uwielbiają powtarzać, że zazdrość jest dla nich zupełnie nieznanym uczuciem. Natomiast w ten sposób oni po prostu próbują ukryć swoje wewnętrzne demony. Bliźnięta są zwykle zazdrosne o wszystko, co jest dostępne dla innych, ale niedostępne dla nich. Są tak skupieni na tym, że zupełnie nie zauważają tego, co już mają. Jest mało prawdopodobne, aby zazdrość zmusiła ich po trupach, ale oni na pewno są w stanie mówić za waszymi plecami różne paskudne rzeczy o was.

Popularne wiadomości teraz

Cleo wreszcie pokazała się w rozpuszczonych włosach! Wygląda w nich jak zupełnie inna osoba

Lewandowscy planują trzecie dziecko? Para już zna, kto się urodzi

Aleksandra Kwaśniewska pokazała fanom ogromny brzuch. Są powody do gratulacji?

11 lat temu 52-letnia Olga znalazła w krzakach bzu dziecko i postanowiła adoptować go. Jak potoczyło się ich życie?

Najbardziej zazdrosne znaki zodiaku: Strzelec

Tak, tak, tak, Strzelec nie potrafi cieszyć się sukcesami innych ludzi. Dlatego właśnie oni należą do trzech najbardziej zazdrosnych znaków zodiaku. Jednak to kontrowersyjne uczucie działa jako potężny motywator dla Strzelca. Nigdy nie zrobią wam krzywdy i nie zdradzą was dla własnej korzyści, ale zrobią wszystko, co jest możliwe, aby pobić czyjś sukces. Co ciekawe, po każdym takim zwycięstwu oni znajdują nowy obiekt zazdrości. Dzięki temu przedstawiciele tego znaku zodiaku mogą otrzymać wszystko, czego chcą od życia!

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

  1. Wejście do galerii płatne? Pomysł Bartosza Kownackiego jest bardzo kontrowersyjny
  2. Iza z Gogglebox przeżywa bardzo trudne chwile. Każdego z nas kiedyś to czeka
  3. Katarzyna Cichopek w lateksowej mini!W takim seksownym wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy
  4. Dlaczego Polska przegrała Eurowizję Junior? Muzyczny ekspert wylicza powody
  5. Aleksandra Kwaśniewska pokazała fanom ogromny brzuch. Są powody do gratulacji?