Koziorożec

Zdrowie: W najbliższych dniach zadbaj o siebie, a przede wszystkim zwróć uwagę na to, co jesz. Zrezygnuj z soków i słodkich napojów. Odstawienie ich nie tylko dobrze wpłynie na Twoje samopoczucie, ale też na wagę. 

Miłość: Masz faceta? Waszemu związkowi nie będzie nic zagrażać. Wyjaśnicie nieporozumienia i staniecie się sobie bliżsi. To będzie dla Was dobry miesiąc. Jesteś singielką? Jedna rozmowa z mężczyzną spod znaku Panny stanie się początkiem romantycznej znajomości. Wkrótce zakochasz się z wzajemnością.

Kariera: W pracy postaraj się być bardziej samodzielna i nie sugeruj się opinią innych. 

Wodnik

Popularne wiadomości teraz

Katarzyna Cichopek w lateksowej mini! W takim seksownym wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy

Dlaczego Polska przegrała Eurowizję Junior? Muzyczny ekspert wylicza powody

Wyszła na jaw prawda o mężu Agnieszki Chylińskiej

11 lat temu 52-letnia Olga znalazła w krzakach bzu dziecko i postanowiła adoptować go. Jak potoczyło się ich życie?

Zdowie: Cierpliwości, wkrótce Twoje życie stanie się prostsze i weselsze. Wszystkie sprawy zaczną się układać po twojej myśli.

Miłość: W sprawach sercowych pozwolisz sobie na więcej luzu. Przestaniesz rozpamiętywać miłosne porażki i skupisz się na budowaniu aktualnych relacji. Będziesz za to podejmować odważniejsze decyzje, które mogą tylko poprawić Twoje pożycie.

Kariera: Czeka cię tydzień wytężonej pracy, ale potem wyluzujesz. Unikaj natomiast konfrontacji z szefem. Pod wpływem impulsu możesz powiedzieć coś, co popsuje wasze relacje.

Ryby

Zdrowie: Niestety, krążą nad Tobą złe fluidy, które wpłyną na Twoje zdrowie psychiczne negatywnie. Ma to związek z przyjacielem, na którym się wkrótce zawiedziesz.

Miłość: Twój partner zacznie się starać i swoim zachowaniem zapewni Cię o swoich uczuciach. Będziesz mogła na nim polegać, a jego wsparcie okaże się bezcenne. Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym okazjonalnie się spotykasz, zacznie wywierać na ciebie presję. Nie daj się zdominować. Jeśli nie czujesz do niego nic więcej poza sympatią, otwarcie mu to powiedz.

Kariera: W tym miesiącu spadną na ciebie nowe obowiązki, ale poradzisz sobie z nimi śpiewająco. 

Zestawienie znaków zodiaku: od najmilszego do najwredniejszego. Które miejsce należy do ciebie?

Baran

Zdrowie: Zaczniesz w tym miesiącu częściej wychodzić z domu, co pozytywnie wpłynie na Twoje samopoczucie i odporność. Świeże powietrze i aktywność fizyczna to to, czego teraz Ci trzeba.

Miłość: W miłości bez zmian. Jeśli jesteś singielką, będziesz musiała się przyzwyczaić do tego stanu. Masz faceta? Uświadomisz sobie, że nudzisz się w jego towarzystwie. Nie bagatelizuj tego problemu, bo jego źródło tkwi głębiej, niż możesz przypuszczać. Porozmawiaj z nim szczerze. Może to jednak nie ten?

Kariera : Na polu zawodowym dobra passa. Staniesz się kreatywna, a szef to dostrzeże. Poczujesz się wreszcie doceniona i odpowiednio nagrodzona. A pomyśleć, że niedawno myślałaś o przekwalifikowaniu się!

Byk

Zdrowie: Zaczniesz o siebie dbać, a twoje starania nie pójdą na marne. Poczujesz się zdrowsza i pełna sił witalnych. 

Miłość: Przestaniesz wierzyć w siebie i staniesz się zazdrosna o inne kobiety. Spojrzysz na swoje znajome jak na rywalki i zaczniesz się doszukiwać śladów zdrady. Zanim posądzisz o coś swojego partnera, zastanów się, czy źródło problemu nie tkwi w tobie. 

Kariera: W pracy spokojniej. Twój szef stanie się mniej nerwowy i zarazem pobłażliwy. Wykorzystaj ten czas na odpoczynek i przypadkiem nie przepracowuj się. To nie czas na ambicję. Nie trać swojej energii, kiedy nikt tego nie docenia.

Bliźnięta

Zdrowie: To dobry czas na rozpoczęcie treningu lub diety. Tym razem uda ci się być nie tylko systematyczną, ale i wytrwałą. Kto wie, może to polubisz? Gwiazdy przewidują Ci sukces.

Miłość: W sprawach sercowych więcej romantyzmu. Stałaś się ostatnio oschła i zimna. Czas to zmienić. Jesteś singielką? Przed tobą spotkanie z prawdziwym gentlemanem. Wasza randka okaże się niezwykle przyjemnym przeżyciem.

Kariera: Zostaną ci przydzielone nowe obowiązki, z których nie będziesz zadowolona. Nagle twoja praca przestanie dawać ci satysfakcję i radość. Pomyśl o zmianie branży. Szkoda życia na robienie tego, co nie sprawia Ci satysfakcji.

Która pani na obrazku jest według ciebie najatrakcyjniejsza? Odpowiedź wskazuje jaką jesteś osobą

Rak

Zdrowie: W najbliższych dniach unikaj konfrontacji z osobami, którym zalazłaś za skórę. Czas wyleczy wszystkie rany i załagodzi każdą sytuację, więc nie warto wszczynać kolejnej kłótni na ten sam temat. A po co się bez powodu stresować? To tylko zjada Cię od środka.

Miłość: Jesteś w związku? Wasz związek przeżyje rozkwit. Zaczniecie ze sobą więcej rozmawiać i aktywniej spędzać wolny czas. Jesteś singielką? Zwróci na ciebie uwagę mężczyzna spod znaku Barana. Nie każ mu czekać na twoją decyzję zbyt długo. Ten facet ma potencjał, ale nie jest zbyt cierpliwy.

Kariera: W pracy bez zmian. Czeka Cię masa roboty.

Lew

Zdrowie: Rozmowa z wyjątkową osobą uwolni Cię od ostatnich dręczących Cię emocji. Potrzebujesz się wyżalić, a wypowiedzenie na głos swoich problemów zawsze pomaga.

Miłość: Jesteś singielką? Mężczyzna, z którym kilka razy się spotkałaś, przestanie się do ciebie odzywać. Nie pisz do niego i nie dzwoń. To on na tym traci, a nie ty. Masz faceta? Nad waszym związkiem zawisną czarne chmury. Uświadomisz sobie, że twój partner nie spełnia twoich oczekiwań, a wiara, że kiedyś się zmieni, to życie złudną nadzieją. Wiesz, co musisz zrobić? Zasługujesz na kogoś lepszego!

Kariera: W pracy nie będzie działo się nic nadzwyczajnego, dzień ja co dzień. Mimo to, pracodawca rzuci podwyżką. Oby tak dalej.

Panna

Zdrowie: Początek miesiąca zaskoczy cię niemiłą niespodzianką. Będzie ona związana z chorobą. Uważaj na siebie.

Miłość: W miłości zastój. Sprawy sercowe zejdą na drugi plan, a ty zajmiesz się sobą. Ten miesiąc to nie czas na romanse. Musisz skupić się na zdrowiu i regeneracji.

Kariera i pieniądze: Na polu zawodowym przewidywany jest urlop. Nie miej o to do siebie wyrzutów sumienia. Jesteś przepracowana, więc pozwól sobie na chwilę wytchnienia. Ta firma da radę bez Ciebie. Nie jesteś robotem.

Mężczyźni o tych imionach to najlepsi kochankowie. To mistrzowie flirtu

Waga

Zdrowie: W połowie miesiąca usłyszysz dobre wieści na temat swojego zdrowia. Długo wyczekiwane wyniki okażą się prawidłowe.

Miłość: Zaczniesz odczuwać wątpliwości wobec partnera. Kilka dni rozłąki zweryfikuje twoje uczucia. Zaskoczą cię wnioski, do których dojdziesz. Jesteś singielką? Zaakceptuj tę sytuację i nie szukaj na siłę drugiej połowy. Miłość sama zapuka do twoich drzwi i to w najmniej oczekiwanym momencie.

Kariera: Na polu zawodowym ciekawa oferta pracy. Nie odrzucaj jej, nawet jeśli nie jest związana z twoją branżą. Merkury obdarzy cię zdolnością szybkiego uczenia i zapamiętywania.

Skorpion

Zdrowie: Sukces w sprawach osobistych pozytywnie wpłynie na twój nastrój. Dobry chumor pomoże Ci zmierzyć się z wszelkimi przeciwnościami losu, nawet częstym bólem, który niestety przewidywany jest Ci na listopad.

Miłość: Jesteś singielką? Staniesz na nogi i przestaniesz rozpamiętywać miłosne porażki. Otworzysz się na nowe znajomości i pozwolisz sobie na więcej luzu w kontaktach damsko-męskich. Masz faceta? Twój partner dołoży wszelkich starań, byś poczuła się przy nim bezpiecznie. Doceń to.

Kariera: Przed tobą ciężkie dwa tygodnie jak zawsze w tym miesiącu. Będziesz miała dużo pracy i mniej energii. Nie przemęczaj się i unikaj konfrontacji z szefem, a dotrwasz jakoś do końca miesiąca.

Strzelec

Zdrowie: Już dawno nie czułaś się tak dobrze, jak poczujesz się w tym miesiącu. To dziwne, bo zazwyczaj ciężko Ci jesienią, a jednak tym razem będzie inaczej. Uśmiech nie będzie schodził Ci z twarzy.

Miłość: Panie w związku nie będą mogły narzekać. Będziecie mieć dla siebie z partnerem mało czasu, ale będziecie go potrafili doskonale wykorzystać. Natomiast singielki czeka seria randek. Któraś z nich na pewno się uda!

Kariera: Masz ostatnio dużo pracy i niestety w listopadzie nie będzie lepiej. Natomiast Twój pracodawca to doceni i Ci to zapamięta. Niech będzie to Twoją motywacją.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych wpisów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

  1. Wejście do galerii płatne? Pomysł Bartosza Kownackiego jest bardzo kontrowersyjny
  2. Iza z Gogglebox przeżywa bardzo trudne chwile. Każdego z nas kiedyś to czeka
  3. Katarzyna Cichopek w lateksowej mini!W takim seksownym wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy
  4. Dlaczego Polska przegrała Eurowizję Junior? Muzyczny ekspert wylicza powody
  5. Aleksandra Kwaśniewska pokazała fanom ogromny brzuch. Są powody do gratulacji?