Astrologowie wymienili kilka kobiet wśród znaków zodiaku, które częściej niż inne doświadczają samotności.

Byk

Byki absolutnie nie boja się samotności, ponieważ doskonale rozumieją, jak są atrakcyjni, piękni i czarujące. Przyczyna ich samotności leży w ich charakterze, ponieważ tylko najbardziej wytrwały człowiek potrafi je znieść. Byk uwielbia sprawdzać poziom wytrwałości swoich nowych partnerów, ale nie każdy potrafi wytrzymać takie relacje. Te panie mają wielu amatorów, którzy są gotowi stanąć w kolejce tylko po to, by spróbować szczęścia z ta kobieta, więc Byk nigdy nie martwi się o to, że nie będą miały z kim spędzić wieczoru. Jedynym problemem jest to, że oni zawsze marzą o długotrwałym związku, ale nie mogą oprzeć się swojemu charakterowi.

Lew

„Lwice” często są samotne, ponieważ są postrzegane przez mężczyzn jako niedostępne. W przeciwieństwie np. do Byka Lewowi bardzo trudno pogodzić się z faktem samotności. Te panie mogą w pełni rozkwitnąć tylko w związkach, ponieważ potrzebują wsparcia ukochanej osoby. Ich zachowanie tylko wydaje się tak odrażające. W rzeczywistości Lew po prostu nie lubi się spieszyć. Czasami oni jednak łamią tę zasadę, ale tylko do pierwszej porażki, po której do końca życia pamiętają o tym, że warto najpierw dobrze poznać partnera, aby wkrótce się nie rozczarować.

Panna

Panny są często samotne, lecz powód tej samotności jest dla nich dość oczywisty. Te panie zawsze samodzielnie wybierają sobie mężczyzn. Nie oczekują od kolegów, znajomych czy innych mężczyzn, że ci będą je podbijać. Przedstawicielki tego znaku zodiaku wolą samodzielnie podejmować decyzje, ale przez długi czas nie mogą znaleźć idealnego kandydata. Niezwykle trudno jest roztopić serce kobiety spod tego znaku, jeśli ona was nie lubi. Natomiast według astrologów ta cecha charakteru Panny zmniejsza prawdopodobieństwo rozczarowania w związkach niemalże do zera.

Koziorożec

Oto są kolejne przedstawicielki ziemskich znaków zodiaku na naszej liście. Koziorożce często są samotne, ponieważ te panie są bardzo tajemnicze. Nie ujawniają swoich uczuć byle komu. Taka jest ich istota i taki jest ich charakter, dlatego też mężczyzna obok nich musi mieć wielką cierpliwość.

Popularne wiadomości teraz

Lewandowscy planują trzecie dziecko? Para już zna, kto się urodzi

Shannen Doherty jest w czwartym stadium raka

Aleksandra Kwaśniewska pokazała fanom ogromny brzuch. Są powody do gratulacji?

Katarzyna Cichopek w lateksowej mini! W takim seksownym wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy

Nie każdy mężczyzna potrafi zakochać się w takim stopniu, by znieść tajemniczość Koziorożca, ale tacy mężczyźni na pewno istnieją. Jako bonus za swoja cierpliwość i wyrozumiałość oni otrzymują szczerą i bardzo silną miłość od pięknych i niezwykle oddanych Koziorożców.

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

  1. Wejście do galerii płatne? Pomysł Bartosza Kownackiego jest bardzo kontrowersyjny
  2. Iza z Gogglebox przeżywa bardzo trudne chwile. Każdego z nas kiedyś to czeka
  3. Katarzyna Cichopek w lateksowej mini!W takim seksownym wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy
  4. Dlaczego Polska przegrała Eurowizję Junior? Muzyczny ekspert wylicza powody
  5. Aleksandra Kwaśniewska pokazała fanom ogromny brzuch. Są powody do gratulacji?