Myśleliście, że potraficie wyjść ze związku bezpiecznie i zdrowo, ale się myliliście...

Myśleliście, że potraficie wyjść ze związku bezpiecznie i zdrowo, ale spotkanie z przeszłością pokaże, że się myliliście.

Według nazwy jednej z dość znanych książek „miłość zostaje na zawsze”, więc stare uczucia mogą wrócić do waszego życia w każdej chwili.

To spotkanie wyprowadzi was z równowagi i wtedy zostaną tylko dwie opcje: albo wznowić związek, albo całkowicie zapomnieć o tej osobie. Największe ryzyko wpadnięcia w tak zagmatwaną sytuację miłosną dotyczy przedstawicieli tych trzech znaków zodiaku:

Baran

Przygotujcie się na to, że przeszłość w każdej chwili może przypomnieć wam o sobie. Wszystko wraca – taka jest zasada działania karmy!

Popularne wiadomości teraz

Maja Hyży wreszcie pokazała zdjęcie z synami! Celebrytka pochwaliła się słodkim kadrem

Lewandowscy planują trzecie dziecko? Para już zna, kto się urodzi

Shannen Doherty jest w czwartym stadium raka

Aleksandra Kwaśniewska pokazała fanom ogromny brzuch. Są powody do gratulacji?

Wasza historia miłosna może zacząć się od nowa po pozornie przypadkowej rozmowie z ex-em, który zadzwoni pewnego dnia i powie: „To tylko przyjacielska rozmowa, chce po prostu dowiedzieć się, jak się masz”.

Istnieje wielka szansa na wznowienie starego związku, który może doprowadzić do czegoś bardziej poważnego – aż do małżeństwa. Cóż, możemy tylko życzyć wam powodzenia, bo już nadszedł czas, aby w końcu się ustatkować!

Bliźnięta

Bliźniąt też czeka kawałek dobrego „ciasta”, którym poczęstuje ich los oraz karma. Przedstawiciele tego znaku nie mogą ukryć się przed duchami przeszłości, mimo że początkowo uda im się uniknąć silnych wstrząsów życiowych.

Coś sprawia, że chcecie przypomnieć o sobie osobie, o której od dawna nic nie słyszeliście, ale z którą nadal czujecie głęboka więź.

Rak

Życie Raka nie jest aż takie słodkie. Wasze związki od czasu do czasu są pod wielką presją. Natomiast możecie rozwiązać wszystkie problemy w sferze emocjonalnej za pomocą spokojnego podejścia i cierpliwości.

Oprócz tego musisz walczyć z duchami przeszłości. Po prostu nie możesz się oprzeć oraz zignorować osobę, która kiedyś podbiła twoje serce. Wcale nie będziesz się temu opierać, bo chcesz dostać kolejną dawkę szczęścia. Kto wie, może tym razem was czeka szczęśliwa wspólna przyszłość.

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

  1. Wejście do galerii płatne? Pomysł Bartosza Kownackiego jest bardzo kontrowersyjny
  2. Iza z Gogglebox przeżywa bardzo trudne chwile. Każdego z nas kiedyś to czeka
  3. Katarzyna Cichopek w lateksowej mini!W takim seksownym wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy
  4. Dlaczego Polska przegrała Eurowizję Junior? Muzyczny ekspert wylicza powody
  5. Aleksandra Kwaśniewska pokazała fanom ogromny brzuch. Są powody do gratulacji?