Zobacz, na którym miejscu znalazłaś się ty i twoi bliscy.

To jaki mamy charaker w dużej mierze zależy od naszego wychowania i doświadczeń. Jednak astrologowie uważają, że to, z jakim charakterem się rodzimy zależy od naszego znaku zodiaku. Można się z tym zgadzać lub nie, ale chyba każdy przyzna, że coś w tym musi być, bowiem pewne cechy u osób z konkretnym znakiem zodiaku notorycznie się powtarzają, przypadek?

A więc pełni dystansu i zwykłej ludzkiej ciekawości, przechodzimy do rankingu.

1 - Waga

Tytuł "najmilszego znaku zodiaku" przypada Wadze. Nic dziwnego, to z natury bardzo serdeczne i miłe osoby, które zawsze mają dobre intencje. Chętnie wyciągają do innych pomocną dłoń i nie jest to dla nich problem, by uśmiechnąć się do przypadkowo napotkanej osoby.

2 - Ryby

Ryby to miłe dusze, które nikomu nigdy nie chcą sprawić przykrości. Uwielbiają robić innym prezenty bez powodu i zawsze znajdą czas dla swoich bliskich. Nie lubią też konfliktów. To ostatnie osoby, które byłby skłonne do kłótni.

3 - Byk

Byk ma bardzo pojemne serce zwłaszcza dla tych, od których inni się odwrócili. Osoby spod tego znaku zodiaku bez cienia wątpliwości wpłacą na zbiórkę dla chorych dzieci, nakarmią bezdomnego czy przygarną do siebie opuszczonego pieska.

Popularne wiadomości teraz

Anna Lewandowska w sukience ze znanej sieciówki. Wyglądała obłędnie

Kamery filmowały, jak inteligentny pies wszedł do apteki i poprosił o pomoc medyczną

Horoskop dla Barana na sierpień 2021 roku. Jakie ważne zmiany przygotowuje dla Ciebie życie

Oliwia Bieniuk odsłoniła za dużo: 19-latka pokazała się w odważnej sukni (FOTO)

4 - Bliźnięta

Na osoby spod tego znaku zodiaku można polegać. Są to osoby, którym "dobrze z oczu patrzy". Ludzie nawet ich nie znając, chętnie im się zwierzają. I choć nie zawsze słuchają z przyjemnością - nie wyznają tego i pozwolą się wygadać.

5 - Wodnik

Osoby spod tego znaku są bardzo szczere, ale też autentyczne. Nigdy nie udają kogoś innego. Gdy jesteś dla nich dobry - oni odwzajemnią to szerokim uśmiechem i masz pewność, że nie udają. To też osoby bardzo gościnne, którzy chętnie zapraszają swoich bliskich.

Co stresuje Twój znak zodiaku? Astrolodzy nie mają ku temu wątpliwości

6 - Rak

Raki potrafią być wręcz obrzydliwie miłe, jednak gdy mają zły dzień - uciekaj od nich jak najdalej. To osoby, które są życzliwe, ale też bardzo temperamentne, więc kiedy coś im nie wyjdzie - pokazują to całą sobą, a wtedy do milutkich nie należą.

7 - Strzelec

Strzelec jest miły i uczynny, ale nie owija w bawełnę, jak coś mu przeszkadza, powie to co myśli i nie użyje do tego łagodnych słów. Są po prostu szczerzy, ale niektórzy uważają, że aż za bardzo i nieco brakuje im delikatności. 

8 - Lew

Lwy to cudowni kompani do zabawy. Są radośni, uczynni i gościnni. Można na nich liczyć, ale tylko do czasu, kiedy masz takie samo zdanie jak on. Nie tolerują oni tego, gdy ktoś się z nimi nie zgadza, a wtedy potrafią być bardzo niemili - łagodnie mówiąc...

9 - Baran

Barany to osoby, które są miłe do czasu.. Kiedy w towarzystwie otworzy się dyskusja na jakiś temat, Baran musi zawsze mieć w niej ostatnie zdanie, nawet jak wie, że nie ma racji. Na szczęście szybko o tym zapomina i po zmianie tematu znów potrafi być uprzejmy.

Historia kobiety, która po raz pierwszy została matką w wieku 60 lat i którą zostawił mąż, ponieważ nie mógł wytrzymać dziecięcego płaczu

10 - Panna

Panny to straszne plotkary. Zawsze muszą dodać swoje trzy grosze i nie mogą się powstrzymać, by mówić na głos swoich kąśliwych komentarzy. Jeśli ich jej nie zna - uzna ich za strasznie wredne osoby, ale ich bliscy przyzwyczaili się do tego i nie zwracają na to uwagi.

11 - Koziorożec

Koziorożce nie czują potrzeby bycia miłym. Na dodatek często się obrażają i są bardzo pamiętliwi. Potrafią złapać Twój czuły punkt, tak że nie wiesz co na to odpowiedzieć. Rzadko jako pierwsi przepraszają.  

12 - Skorpion

To Skorpiony uważane są za najmniej przyjazne. To bardzo tkliwe osoby, które mimo pozornej grubej skorupy łatwo zranić. Każde irytujące ich zachowanie wytkną, co na dodatek skwitują ostrym komentarzem. Co najgorsze - najbardziej ostrzy są dla swoich bliskich.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych wpisów znajdziesz na kolezanka.com


Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Tego nikt się nie spodziewał. Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski nie są już razem

  2. Edyta Pazura pokazała najstarszą córkę swojego męża. Dziewczyna ma już 33 lata

  3. Gabriel Seweryn wróci do "Królowych Życia"?Zaskakujące

  4. Astrologowie wyznaczyli znak zodiaku, który jest najbardziej nieprzyjazny. Trzymaj się od niego z daleka

  5. Luksusowe życie Grzegorza Krychowiaka. Piłkarz ma dom jak marzenie