Zdarza się, że ktoś nie lubi brać prysznic i dbać o swoją higienę osobistą wieczorem, lecz woli robić to rano. Jednak w tym artykule chcemy opowiedzieć wam o „najbrudniejszych” znakach zodiaku, które po prostu ignorują takie pojęcia jak czystość lub higiena osobista.

Waga

To są najbardziej niechlujne znaki zodiaku, które są liderami na tej listę. Brudne naczynia, kurz na półkach i pajęczyny w każdym zakątku mieszkania ich wcale nie obchodzą. W nieposprzątanym mieszkaniu oni czują się całkiem komfortowo, więc nigdy nie spieszą się ze sprzątaniem i robieniem porządków. W życiu kierują się zasadą „kurz leży, a może i ja polezę”. Higiena osobista również nie jest ich życiowym priorytetem.

Lew

Są szalenie egocentryczni – w takim stopniu, że nawet nie mają czasu się rozejrzeć wokół siebie. Sprzątanie nigdy nie znajdzie się na liście najważniejszych rzeczy do zrobienia na dzień, ponieważ w życiu Lewa zawsze jest coś ważniejszego. Jedyne, co mogą dokładnie umyć, to lustro, bo przecież przez plamy nie da się podziwiać swoje odbicie w tym lustrze.

Ryby

To są naprawdę bardzo mili i serdeczni ludzie, którzy obdarzają swoją dobrocią wszystkich dookoła siebie. Jednak fakt pozostaje faktem: Ryby to prawdziwe niechluje. Nie utrzymują domu w czystości i nie są wielkimi fanami regularnego brania prysznica. Dlatego oni znalazł się na trzecim miejscu wśród największych brudasów.

Jeszcze redakcja "Koleżanki" zaleca przeczytać:

Popularne wiadomości teraz

W 2021 roku te trzy znaki zodiaku będą mieć biały pasek w życiu

Dagmara Kaźmierska ma więcej niż jedno dziecko? To zdjęcie daje do myślenia

Jennifer Lopez na okładce gazety. Gwiazda odsłoniła dużo ciała

Katarzyna Cichopek wyrzucona z serialu. Produkcji nie przypadła do gustu jedna rzecz

1. Wyjątkowy prezent na urodziny Oliwii Bieniuk od Anny Przybylskiej. Aktorka pomyślała o tym przed śmiercią.

2. Jennifer Lopez na okładce gazety. Gwiazda odsłoniła dużo ciała. Fani są zachwyceni.

3. Astrolodzy nazwali znaki zodiaku, którego życie w listopadzie zamieni się w białą passę szczęścia. W tym miesiący ich życie znacznie się zmieni. 

4. Jest to jest nie do pomyslenia! Polska piosenkarka mieszka w domu bez ogrzewania i internetu. Fani są zaniepokojeni.

5. Gwiazdy, które na co dzień walczą z ciężką chorobą. Tylko na pozór ich życie jest idealne.