Gra grafiką, kolorami, perspektywą i to jak dany obraz wpływa na nas, bardzo dużo mówi nam o naszej psychice. Między innymi, dzięki prawidłowemu dodaniu do siebie pewnych obrazów i oceny tego, jak daną rzecz postrzegamy może pozwolić nam na sprawdzenie naszej wizji życia.

Aby wykonać test wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie: co jako pierwsze zobaczyłaś na obrazku?

Bardzo ważne jest to, by Twoja odpowiedż była spontaniczna, a nie przemyślana. Tylko wtedy badanie można uznać za prawidłowo wykonane.

fot. diapordiamesupero.com

Poznaj swoją najlepszą zaletę. Mówi o tym twój znak zodiaku

Popularne wiadomości teraz

Daniel Martyniuk poszalał w weekend. Najpierw roznegliżowane zdjęcia, potem jeszcze coś gorszego

W 2021 roku te trzy znaki zodiaku będą mieć biały pasek w życiu

Historia kobiety, która po raz pierwszy została matką w wieku 60 lat i którą zostawił mąż, ponieważ nie mógł wytrzymać dziecięcego płaczu

TOP-10 zabawnych zwierząt o nietypowym umaszczeniu

Odpowiedzi:

1. - Twarz mężczyzny

Zgodnie z podświadomymi opcjami, które stworzyłeś, masz wizję człowieka. Jesteś bowiem typem osoby, która nie znosi konfliktów, która jest pełna tolerancji, dobra i etyki. Zawsze traktujesz innych z szacunkiem. Masz bardzo dobre serce.

2.- Niebo i gwiazdy

Zgodnie z podświadomymi opcjami, które stworzyłaś, masz wizję psa. Masz bardzo słodką osobowość, która zawsze jest uśmiechnięta, przyjazna i towarzyska. Masz także bardzo dobrą intuicję. Jesteś też bezpośrednia i nie nawidzisz owijania w bawełnę.

3. - Mężczyzna

Zgodnie z podświadomymi opcjami, które wybrałaś, masz wizję węża. To nie znaczy, że jesteś manipulantką i przebiegłą zołzą. Oznacza to bowiem, że podobnie jak wąż, widzisz rzeczy zupełnie inaczej niż inni. Aby osiągnąć cel, uwielbiasz myśleć inaczej, a nie tradycyjnie. Ludzie zawsze pytają o Twoją opinię, ponieważ wiedzą, że mogą liczyć na Twoją wyjątkową perspektywę.

4.- Domy

Zgodnie z podświadomymi opcjami, które stworzyłeś, masz wizję gołębicy. Podobnie jak ona, nigdy nie lubisz być zaskoczony, zwłaszcza w trakcie kłótni. Wolisz siedzieć cicho i czekać. Kiedy jednak wyrażasz swoją opinię, robisz to stanowczo, ale spokojnie. Jesteś rozsądny i wolisz wysłuchać wszystkich przed wyrażeniem swojej opinii. 

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych wpisów znajdziesz na kolezanka.com

Jeszcze redakcja "Koleżanki" zaleca przeczytać:

1. Małgorzata Socha pokazała swoją dorosła córkę. Zosia ma już 7 lat

2. Jennifer Lopez na okładce gazety. Gwiazda odsłoniła dużo ciała. Fani są zachwyceni.

3. Jak się ułożyło życie bliźniaków siódemek? Teraz te dzieciaki żyją szczęśliwym życiem

4. Takiego nikt się nie spodziewał! Wpadka Kasi Cichopek w „Pytaniu na śniadanie”

5. Niesamowity gadający kot. Jak to jest możliwe?