W tej chwili istnieją możliwości dostosowania projektów, rewizji celów, ustalenia priorytetów i ponownej próby realizacji planów, aby Twoje plany stały się rzeczywistością. Konflikty rodzinne, wyjaśnienie relacji z partnerami w małżeństwie lub biznesie, rywalizacja mogą zostać wznowione. Ważne jest, aby zachować równowagę interesów i brać pod uwagę perspektywy osób, z którymi się kontaktujesz, aby uniknąć zerwania związku.

Dagmara Kaźmierska wyjawiła drugie imię Conana. Jest równie oryginalne co pierwsze

Wszelkie działania, projekty, prace, sprawy rozpoczęte w tym okresie nie przynoszą oczekiwanego efektu, a po zakończeniu retrogradacji Marsa wszystko trzeba będzie przerobić.W ciągu najbliższych dwóch miesięcy nie powinieneś obciążać się nieplanowaną pracą, musisz nauczyć się przeznaczyć swój czas na pracę i odpoczynek.

W tym okresie utrzymany jest napięty aspekt retro Marsa z Saturnem, stąd nieprzyjemne wydarzenia będą się wiązały z zasobami państw, prawdopodobne są konflikty polityczne w stosunkach międzynarodowych.

Popularne wiadomości teraz

Zdradzona żona napisała list do kochanki swojego męża

Basia Kurdej-Szatan pokazała twarz Henia. Fani piszą, że jest podobny do mamy

Brytyjski astrolog powiedział, kiedy skończy się pandemia. Pocieszająca prognoza

Pierwsze na świecie bliźniacze siódemki. Jak ułożyło sie życie tych dzieciaków?

Joanna Koroniewska opublikowała zdjęcie, które zachwyciło jej internautów. W takiej odsłonie jej jeszcze nie wiedzieliśmy

Czas, kiedy nie warto zaczynać coś nowego. Lepiej będzie kiedy kontynuować to, co robiłeś dawno temu. Natomiast jeżeli planujesz/chcesz zacząć robić coś innego w swoim życiu, czego wcześniej nie robiłeś, lepiej poczekaj. W przeciwnym przypadku koniec będzie nie zbyt przyjemnym. 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Jeszcze redakcja "Koleżanki" zaleca przeczytać:

1. Małgorzata Socha pokazała swoją dorosła córkę. Zosia ma już 7 lat

2. Jennifer Lopez na okładce gazety. Gwiazda odsłoniła dużo ciała. Fani są zachwyceni.

3. Jak się ułożyło życie bliźniaków siódemek? Teraz te dzieciaki żyją szczęśliwym życiem

4. Takiego nikt się nie spodziewał! Wpadka Kasi Cichopek w „Pytaniu na śniadanie”

5. Niesamowity gadający kot. Jak to jest możliwe?