Mówi się, że imię wiele zdradza naszych cech charakteru. Oczywiście, to samo imię nie oznacza, że osoby je noszące są zupełnie takie same, ale pewne cechy charakteru mają wspólne. I są także takie imiona, które noszą kobiety z bardzo silnym charakterem. Oto one.

Magda 

Lubi mieć wszystko pod kontrolą. Poradzi sobie w każdej, nawet najtrudniejszej i niezręcznej sytuacji. Osoba o tym imieniu jest zorganizowana. Zawsze będzie pamiętała o wizycie z dzieckiem u dentysty czy o spotkaniu z przyjaciółką w galerii. Jest ambitna i zawsze mówi to, co myśli. Nie przejmuje się tym, co mówią o niej inni.

Jakie imiona noszą najmądrzejsi ludzie? Oto TOP10 imion geniuszów

Elżbieta

Ta kobieta wie, co che osiągnąć w życiu i do tego zmierza bez względu na wszystko. Nie patrzy na to, co jej wypada, co nie, co doradzają jej inni. Ona słucha własnego głosu. Energiczna, wybuchowa i władcza. Lubi być liderem i wszystkich ustawiać po kątach. Nie warto z nią zadzierać, bo potrafi się nieźle zemścić.

Monika

Monika jest kobietą zdecydowaną i szybką, która uparcie dąży do tego, aby jej racja była na wierzchu. Ma w sobie coś z choleryka. Sama sobą rozporządza i nie pozwala przejąć kontroli innym. Ceni przy tym ład i porządek. Jest bardzo samodzielna i nienawidzi, gdy ktoś traktuje ją jak dziecko. 

Popularne wiadomości teraz

Dziewczyna przygarnęła „najsmutniejszego kota świata” i pokazała, jak piękny stał się w ciągu roku

Basia Kurdej-Szatan pokazała twarz Henia. Fani piszą, że jest podobny do mamy

TOP10 najgorszych profesjonalnych makijaży. Chciały wyglądać pięknie, wyszło zupełnie odwrotnie

Pierwsze na świecie bliźniacze siódemki. Jak ułożyło sie życie tych dzieciaków?

Poznaj swoją najlepszą zaletę. Mówi o tym twój znak zodiaku

Teresa 

Mało jest tak wytrzymałych osób jak ona. Teresa jest żołnierzem w życiu - nic ją nie złamie, ani nie wyprowadzi z równowagi. Nawet z największego nieszczęścia wyniesie naukę. Potrafi też wyczuć kłamstwo na kilometr. Ma niesamowity zmysł do ludzi. Prześwietla ich jak rentgen bez wielkiego drążenia. Umie robić interesy i dobrze się ustawić. 

Ewelina 

Ewelinie nie brakuje pewności siebie. Dobrze zna swoją wartość i nie daje się wykorzystywać innym. Sama jest bardzo niezależną osobą, która nie lubi pomocy. Wie, że osobą na która zawsze może liczyć, jest ona sama. To szczera kobieta, która nikogo nie udaje. Jeśli ma coś do kogoś, od razu mu to powie bez owijania w bawełnę. Łatwo przystosowuje się do nowej rzeczywistości i rozwiązuje problemy w mgnieniu oka.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych wpisów znajdziesz na kolezanka.com

Jeszcze redakcja "Koleżanki" zaleca przeczytać:

1. Małgorzata Socha pokazała swoją dorosła córkę. Zosia ma już 7 lat

2. Jennifer Lopez na okładce gazety. Gwiazda odsłoniła dużo ciała. Fani są zachwyceni.

3. Jak się ułożyło życie bliźniaków siódemek? Teraz te dzieciaki żyją szczęśliwym życiem

4. Takiego nikt się nie spodziewał! Wpadka Kasi Cichopek w „Pytaniu na śniadanie”

5. Niesamowity gadający kot. Jak to jest możliwe?