Każda dziewczyna przynajmniej raz w życiu zadawała sobie pytanie: „Czy pasujemy do siebie?”. I w takich momentach horoskop zawsze przychodzi na ratunek. Oczywiste jest, że istnieją udane i nieudane pary według znaków zodiaku. Poniżej są wymienione 7 najlepszych par spośród wszystkich znaków zodiaku.

Rak i Skorpion

Akurat o tej parze można powiedzieć, że przeciwieństwa się przyciągają. Rak doskonale uzupełnia Skorpiona, a Skorpion – Raka. Skorpiony z natury nigdy nie pokażą, jak miękkie i miłe mogą być, natomiast Raki zawsze potrafią znaleźć podejście do znaku wodnego. Z drugiej strony, Raki potrzebują kogoś, kto pomoże im uwierzyć w siebie i zacząć działać, lub kogoś, kto potrafi obronić je, gdy będzie taka potrzeba. Skorpion doskonale poradzi sobie z tą rolą.

Strzelec i Ryby

Ta para doskonale się zrozumie na poziomie emocjonalnym. Najprawdopodobniej oni będą mieć wspólne zainteresowania. Jednak w tym samym czasie Ryby będą w stanie powstrzymać przygodowego Strzelca przed pochopnymi działaniami i pomogą „wrócić na ziemię”. Ryby to dość miękki znak, wiec on potrzebuje kogoś, kto potrafi zrozumieć go w trudnych czasach, a Strzelec wcale nie ma nic przeciwko. Najważniejsze w tym związku jest nie posunąć się za daleko i nie uzależniać się od siebie.

Panna i Koziorożec

Tę parę widać z daleka – to są silne, pewne siebie ludzi. Mają podobne cele życiowe, oboje są wytrwali i zawsze realizują swoje marzenia. W parze te znaki nie będą musieli udawać z siebie kogoś innego. Oczywiście, oni potrzebują trochę więcej czasu niż inni, aby otworzyć się nawzajem, lecz ich nie da się sprowokować do kłótni – zawsze będą razem.

Lew i Waga

U tej pary będzie silna bliskość emocjonalna. W tym samym czasie Lew będzie mógł otrzymać tyle uwagi, ile zawsze chce od partnera, a niepewna siebie Waga wreszcie będzie miała kogoś, na kim można polegać. Jednocześnie są bardzo towarzyscy i prawdopodobnie mają wielu wspólnych przyjaciół i znajomych. Nigdy nie będą się razem nudzić. Zarówno Lew, jak i Waga uwielbiają dotyk i fizyczne doznania miłości, więc nawet na tym poziomie wszystko będzie u nich idealne.

Popularne wiadomości teraz

Jolanta Kwaśniewska będąc w ciąży, miała poważny wypadek: "Przestałam czuć ruchy mojego dziecka"

Najnowsza wizja Jackowskiego. Jasnowidz wie co wydarzy się w najbliższych dniach

Jak ułożył się los jedynego syna Anny German?

Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku na listopad. Nowy miesiąc to nowe szanse

Baran i Bliźnięta

To akurat ta para, która nieustannie publikuje swoje zdjęcia na Instagramie. Uwielbiają wyjeżdżać na wakacje, podróżować i siebie nawzajem. Żadne przeszkody nie są dla nich problemem. Oboje są trochę wietrzne i rozproszone, ale dla Bliźniąt i Barana to wcale nie stanowi żadnego problemu, szczególnie na początku związku. Najważniejsze jest to, aby później oni byli w stanie ustalić pewne zasady ich związku – wtedy ich relacje będą tak samo lekkie i naturalne, nawet po latach.

Byk i Rak

Te znaki są bardzo wrażliwe. Ważne jest, aby oni byli pewni tego, że ich ukochana osoba myśli tylko o nich. Dlatego w tym związku nie ma miejsca dla powodów do zazdrości. Co więcej, oba te znaki są dość „przyziemne” i nie lubią drastycznych zmian z w życiu. Jest więc mało prawdopodobne, że Byk zabierze Raka w podróż na drugi koniec świata. Raczej pozostaną w domu i w romantycznej scenerii, przy lampce wina, obejrzą swój ulubiony film.

Wodnik i Wodnik

Te same znaki rzadko kiedy tworzą pary, wiec to jest raczej wyjątek. Wodnicy doskonale się rozumieją miedzy sobą i dokładnie wiedza czego chcą od życia. Ich czasami dość dziwaczne pomysły nie zabrzmią dla partnera jak kompletny nonsens, ponadto oni otrzymają dokładnie to wsparcie, jakiego oczekują od partnera.

Nie warto się smucić, jeśli wśród wymienionych par nie ma waszej pary. To tylko ogólny opis kompatybilności, więc jeśli chcesz wiedzieć na pewno, czy pasujecie do siebie ze swoją polówką, lepiej skonsultować się ze specjalistą.

Dodatkowo redakcja "Koleżanki" zaleca przeczytać:

1.   Małgorzata Kożuchowska opowiada się za życiem. Otwarcie mówi o wyroku Trybunału

2.  Ida Nowakowska ma wyrobione zdanie na temat Małgosi Kożuchowskiej. Wystarczyły dwa spotkania

3. Wściekła Jolanta Kwaśniewska komentuje decyzję Trybunału: "Nie liczę na to, że to "nie" powie Agata Duda"

4.  Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku na listopad. Nowy miesiąc to nowe szanse

5.  Joanna Moro pozowała bez stanika w obecności swojej rodziny. Fani nie kryją oburzenia