Ten rytuał nie jest związany ze sztukami magicznymi. Jest to raczej praktyka duchowa, która jednoczy ducha ludzkiego i Boga, wzywa do pomocy Anioła Stróża, oczyszcza ciało, duszę i los człowieka ze wszystkiego negatywnego, co jest w życiu.

Ten taoistyczny rytuał może nie tylko wyleczyć człowieka z poważnej choroby, ochronić przed zbliżającym się koronawirusem, ale także oczyścić życie człowieka ze wszelkich problemów i przeciwności losu.

Rytuał należy wykonać wspólnie z najbliższą i najdroższą dla ciebie osobą. Rytuał wykonuje się na pustym moście.

Taoistyczny rytuał przejścia przez most pomoże oczyścić się ze wszystkich złych emocji oraz odzyskać zdrowie i szczęście

Jak przeprowadzić ten taoistyczny rytuał oczyszczenia?

Musisz wziąć garść ryżu i garść świeżych kwiatów. Wrzuć je do kieszeń. Zadzwoń do ukochanej osoby i udajcie się razem na pustą kładkę.

Popularne wiadomości teraz

Jarosław Bieniuk ze swoimi dziećmi ozdobił dom na święto Halloween. Uwagę przyciąga dynia w środku

Joanna Kurowska zdobyła się na szczere wyznanie. Opowiedziała o swoim zmarłym dziecku

Weronika Marczuk opisuje trudne momenty ze jej życia. Chodzi o stracone dziecko

Prześmieszny film przekomarzających się psów. Nagranie jest hitem Internetu

Krok 1

Stań po jednej stronie mostu, a twoja ukochana osoba niech stanie po drugiej. Jej zadaniem jest powitanie cię po drugiej stronie, kiedy przejdziesz przez most.

Krok 2

Przed przejściem wyobraź sobie Anioła Stróża za swoimi plecami. Wyobraź sobie, jak żegnasz się ze wszystkim negatywnym, co jest w twoim życiu, i chorobą. Jak wszystko, co jest złego, opuszcza twoje ciało.

Trzymaj w dłoniach garść ryżu i garść kwiatów.

Krok 3

Zacznij przechodzić przez most. Z każdym krokiem rzucaj do stóp trochę ryżu i kwiatów. Wyobraź sobie, że podąża za tobą twój Anioł Stróż.

Krok 4

Przechodząc przez most, przeczytaj oczyszczającą modlitwę do Anioła Stróża:

Aniołę Stróże, mój patron, mój obrońca i przewodnik, poprowadź mnie moja droga życia i otwórz mi świat. Strzeż mnie i prowadź, podążę za tobą do szczęścia. Aniołę Stróże, idź przede mną, a ja będę kroczyć Twoimi śladami i podążać za Tobą.

Krok 5

Kiedy dotrzesz na drugą stronę mostu, podaj rękę ukochanej osobie. Do tego czasu modlitwa powinna się skończyć, zarówno jak j ryż z kwiatami.

Podaj rękę ukochanej osobie, jakby ona cię zabierała.

Krok 6

Opuśćcie most razem. Wyobraź sobie, że Anioł Stróż nadal podąża za tobą. W żadnym wypadku nie oglądaj się wstecz.

Podczas przekraczania mostu według tego taoistycznego rytuału następuje całkowite oczyszczenie ducha i ciała. To właśnie w jedności ducha i ciała mistrzowie taoizmu widzieli powodzenie losu człowieka. Oczyszczając swoj duch, człowiek oczyścał rowniez własne ciało oraz los. Od tego momentu Anioł Stróż chronił człowieka przed wszelkimi problemami i chorobami – zamiast tego on cieszył się z powodzenia, zdrowia i sukcesu.

Nie warto traktowac ten rytuał jako jedyny sposob leczenia i zapobiegania koronawirusowi! W każdym przypadku konieczne jest przestrzeganie wszystkich zasad kwarantanny, unikanie kontaktów społecznych, przestrzeganie higieny osobistej, a w przypadku objawów choroby – konsultacja lekarza.

 

Dodatkowo redakcja "Koleżanki" zaleca przeczytać:

1.  Małgorzata Kożuchowska opowiada się za życiem. Otwarcie mówi o wyroku Trybunału

2.  Jak ułożył się los jedynego syna Anny German? To arcyciekawa historia

3.  Najnowsza wizja Jackowskiego. Jasnowidz wie co wydarzy się w najbliższych dniach

4.  Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku na listopad. Nowy miesiąc to nowe szanse

5.  Prześmieszny film przekomarzających się psów. Nagranie jest hitem Internetu