Związek tych znaków zodiaku od samego początku jest skazany na porażkę. Te pary są, najprościej mówiąc, niekompatybilne.

Baran (21 marca - 20 kwietnia)

Para Baran i Koziorożec.
Baran będzie cierpieć z powodu faktu, że Koziorożec nie poświęca mu wystarczająco uwagi. Oczywiście Koziorożec jest tak samo zdecydowany, jak Baran, ale on raczej wybierze prace i karierę niż przytulanie w sobotni poranek.
 
Ponadto Baran bardzo kocha wolność i nie lubi jakichkolwiek zasad, a Koziorożce, wręcz przeciwnie, zawsze ustanawiają określone zasady i ściśle ich przestrzegają. Taki sojusz jest prawie niemożliwy, ponieważ te znaki mają diametralnie przeciwne priorytety.

Byk (21 kwietnia - 20 maja)

Para Byk i Wodnik.
Relacje intymne u Byka i Wodnika są bardzo jaskrawe i ciekawe, ale jest to jedyna forma związku, jaką może mieć ta para. Co do reszty, Wodnik ma obsesję na punkcie “wyższych” spraw i własnej wspaniałości, dlatego często „zapomina” o okazywaniu uczuć, natomiast Byk naprawdę potrzebuje okazywania tych uczuć i uwagi do siebie.

Bliźnięta (21 maja - 21 czerwca)

Para Bliźnięta I Skorpion.
Najbardziej niekompatybilna para według znaków zodiaku są Bliźnięta i Skorpion. Początek ich związku może być bardzo intrygujący, a flirtowanie może być niesamowitą grą. Natomiast później na pewno zaczną się problem problemy. Skorpion zawsze musi być najlepszy, jedyny w swoim rodzaju i niepowtarzalny. On musi być liderem w związku, a partner powinien robić wszystko, czego on chce. Natomiast Bliźnięta bardzo cenią swoją wolność, by po prostu komuś ją oddać.

Najgorsze pary według znaków zodiaku
Najgorsze pary według znaków zodiaku
Photo by freestocks on Unsplash

Rak (22 czerwca - 22 lipca)

Para Rak i Strzelec.
Raki bardzo cenią ognisko domowe, komfort i bezpieczeństwo. Strzelec z pewnością nie może tego wszystkiego mu dać. Strzelec jest zbyt impulsywny, ognisty i całkowicie nieokiełznany. Oczywiście on może urozmaicić spokojne życie Raka. Rak szybko zmęczy się takim chaosem w życiu i zechce wrócić do spokojnego, stabilnego związku, który Strzelec nie może mu zapewnić.

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Para Lew i Ryby.
Ryby to prawdziwi marzyciele i romantycy, którzy nieustannie budują zamki na lodzie i bujają w obłokach. Jednocześnie oni charakteryzują się nadmierną wrażliwością. Oni biorą sobie do serca wszystkie aroganckie wypowiedzi Lwa, dlatego nieustannie się obrażają. Natomiast Lew nie jest w stanie zrozumieć, po co tworzyć problem z niczego.

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Para Panna i Waga.
Panny nieustannie planują wszystko w swoim życiu. Natomiast Waga, wręcz przeciwnie, ciągle waha się i nie wie, czego chce. Panna szybko męczy się ze względu na brak równowagi i zmienność Wagi, która nie może zdecydować, czy w ogóle chce tego związku.

Waga (23 września - 22 października)

Para Waga i Panna.
Jak już wiadomo, Waga ciągle się waha. Na początku Panny mogą wydawać się im bardzo ciekawymi, ale potem pojawiają się problemy. Przez swoja roztropność zarówno Panna, jak i Waga, zaczyna odczuwać brak wolności. Muszą podporządkować się czyimś planom. Ponadto Waga jest przyzwyczajona do wydawania pieniędzy bez wyrzutów sumienia, a Panna skrupulatnie oszczędza na wszystkim. To jest kolejny problem.

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Para Skorpion i Bliźnięta.
Bliźnięta sprawią, że Skorpion będzie zazdrosny. Skorpion czasami czuje się jak Otello, lecz Bliźnięta przeniosą go na nowy poziom. Zwłaszcza że odmawiają przestrzegania zasad Skorpiona i nie rozdzielają jego poglądów na życie.

Pary, które najbardziej do siebie nie pasują
Pary, które najbardziej do siebie nie pasują
Photo by Milan Popovic on Unsplash

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Para Strzelec i Rak.
Rak jest wspaniałym przyjacielem, ale okropnym partnerem i kochankiem dla Strzelca. Jest zbyt lojalny, zbyt wrażliwy i zbyt...nudny dla odważnego i lekkomyślnego Strzelca. Ponadto Rak z pewnością spróbuje ukryć j Strzelca przed wścibskimi oczami, czego ognisty Strzelec nie będzie w stanie znieść.

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Para Koziorożec i Baran.
Najbardziej niekompatybilna para według znaków zodiaku jest Koziorożec i Baran. Na początku oczywiście ten związek im się spodoba. Lekkość i odrobina ekstrawagancji Barana staną się dla Koziorożca powiewem świeżego powietrza. Natomiast Koziorożec nie będzie w stanie znieść faktu, że Baran sam decyduje o wszystkim i nie konsultuje się z nim w zakresie planów rodzinnych oraz budżetu.

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Para Wodnik i Byk.
Wodnik i Byk mają zupełnie różne poglądy na życie, różne wartości i priorytety życiowe. Natomiast istnieje jedyna rzecz, która ich łączy – oni oboje muszą być ciągle podziwiani i żeby partner udowodniał im swoją miłość. Żaden z tych znaków nie potrafi tego zrobić. Dlatego po prostu nie możecie dać sobie nawzajem tego, czego naprawdę potrzebujecie.

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Para Ryby i Lew.
Lew oczaruje Ryby swoją. Natomiast ten urok szybko zniknie. Marzycielskie i romantyczne Ryby bardzo szybko zagrają wesele, urodzą dzieci, a nawet wnuki – tylko nie w realnym życiu, a tylko w swoich marzeniach. Lew wcale nie będzie gotowy na taki szybki rozwój ich związku. Na pewno niedługo ucieknie, a Ryby zostaną bardzo zranione.
 

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

1. Szczegółowy horoskop dla każdego znaku zodiaku na rok 2021. Nowy rok, nowe wyzwania

2. Te sławne kobiety są z o wiele młodszymi od nich partnerami. Rekordowa różnica to 32 lata

Popularne wiadomości teraz

Pojawiło się pierwsze zdjęcie córeczki Dawida Kubackiego. Zuzanna jest urocza

Jackowski nie ma złudzeń. Jasnowidz wie co nas czeka na wiosnę

Mąż powiedział żonie, że ona się zestarzała. Oto co odpowiedziała mądra kobieta…

Jak ułożył się los jedynego syna Anny German?

3.  Zenek Martyniuk stracił nadzieję.Przekazał smutną wiadomość

4.  Kasia Skrzynecka pokazuje rodzinne zdjęcie. Fani zwrócili uwagę na ważny szczegół

5.  Pamiętacie ojca filmowego Kevina?Mało kto o tym wie, że aktor zmarł w bardzo dziwnych okolicznościach