Zaklęcia są częścią starożytnej magii, której używali jeszcze nasi odlegli przodkowie. Rytuały zaklęć były używane, aby polepszyć życie – w tym celu ludzie często zwracali się o pomoc do sił natury. Dlatego zalecamy koniecznie skorzystać z tych słowiańskich zaklęć, które za pomocą wielkich słowiańskich bogów pomogą zdobyć bogactwo, uzdrowić bliską osobę i oczyścić dom ze wszystkiego, co jest w nim złego.

Słowiańskie zaklęcia, Photo by Kenzie Kraft on Unsplash

Słowiańskie zaklęcie na bogactwo

Należy zwrócić się do starożytnego słowiańskiego boga Welesa i poprosić go o bogactwo. Aby to zrobić, musisz wziąć garść monet, wyjść na pole w południe, podrzucić monety tak wysoko, jak to jest możliwe, aby rozproszyły się po ziemi wokół ciebie, i wypowiedzieć zaklęcie:

„Ojcze Święty, Weles, zejdź z nieba!

Weles Wielki, zajrzyj do naszego domu!

Popularne wiadomości teraz

Daniel Martyniuk rozwiódł się z żoną Eweliną. "To małżeństwo było porażką od samego początku"

Anna Lewandowska odsłoniła twarz Klary. Według internautów to wykapany Robert

Anna Lewandowska wyśmiana przez internautów. Poszło o buty

Aleksandra Kwaśniewska zamieściła zdjęcie z dzieckiem. Odpowiedź dla wszystkich hejterów

Jak czysty ogień płonie jasno w ciemności,

niech złoto plonie u nas w domu.

Aby ziemia powiększała się o dobro,

Aby sakiewka wypełniła się pieniędzmi!”

Słowiańskie zaklęcie na zdrowie

Jeśli twoja bliska osoba jest chora, możesz jej pomóc. O świcie, jeszcze przed wschodem słońca, niech ta osoba ubierze się w zupełnie nowe, nienoszone ubrania, a jeśli jest to kobieta, niech dodatkowo rozpuszczi włosy. Niech ta osoba usiądzie na krześle naprzeciw okna lub wyjdzie na ulicę, jeśli jest to możliwe. Stań za tą osobą. Oboje powinniście patrzeć na wschodzące słońce. Połóż ręce na ramionach tej osoby i wypowiedz zaklęcie na zdrowie:

„Aby choroba nie męczyła dobrego człowieka (imię chorego). Jak wieczór i poranek zaczną gasnąc, tak niech u mojego drogiego przyjaciela (imię chorego) wygasną wszystkie dolegliwości – od tej godziny, za moje mocne słowo, za jego długi życie! "

Słowiańskie zaklęcie na oczyszczenie domu

Słowiańskie zaklęcia, Photo by KaLisa Veer on Unsplash

Jeśli twoich domowników zaczęły prześladować niepowodzenia lub wszyscy zaczęli często chorować, oznacza to, że w domu osiedliła się nieczysta siła lub ktoś życzył rodzinie zła. Aby oczyścić dom ze złej energii, weź świecę, zapal ją i przejdź się po całemu domu z płonącą świecą, wypowiadając zaklęcie:

„Szczęście w pałac – wszystkie kłopoty poza progiem.

Temu, kto planuje cos złego, powróci to trzykrotnie,

kto chce cos zepsuć, sam będzie mieć kłopoty.

A ten dom chronią wielcy bogowie oraz bestia Indrik.

Amen".