Zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet, niezależnie od tego, czy swędzi po lewej, czy po prawej stronie, swędzenie klatki piersiowej oznacza:

 • Poniedziałek – swędzenie zwiastuje zmianę pogody na gorsze. Więc jeśli pierwszego dnia tygodnia swędzi Cię klatka piersiowa, pamiętaj, aby przygotować się na huragany, silny wiatr, burze, a nawet błyskawice.

 • Wtorek – swędzenie ostrzega przed przeziębieniem.

 • Na środę oraz czwartek szczegółowych przesądów nie istnieje, czego nie można powiedzieć o piątku. Tak więc tego dnia swędząca klatka piersiowa mówi o nieoczekiwanej podróży w najbliższej przyszłości. Możliwe jest, że chodzi nawet o ofercie last minute – raptem pojawi się jakaś super korzystna oferta, kto wie? Natomiast, prawdę mówiąc, możliwe, że chodzi po prostu o dobrej weekendowej imprezie. Co ciekawe, dla mężczyzn swędzenie w klatce piersiowej w piątek nie zapowiada wcale rozrywki, ale naglą podróż służbową.

 • W sobotę klatka piersiowa swędzi na spotkanie z osobą, która zajmie bardzo ważne miejsce w Twoim życiu. Niekoniecznie chodzi o miłość – ta osoba może zostać twoim przyjacielem lub partnerem biznesowym. Więc nie zostawaj w ten weekend w domu, ale idź w ludzi, aby nie przegapić okazji na spotkanie z ta osoba.

  Popularne wiadomości teraz

  Anna Lewandowska w sukience ze znanej sieciówki. Wyglądała obłędnie

  Michał Wiśniewski opublikował zabawne zdjęcie z synkiem. Pola komentuje: "Moje Miśki"

  Pies nie puszcza swojego zbawiciela, dopóki go nie zabierze

  Oliwia Bieniuk odsłoniła za dużo: 19-latka pokazała się w odważnej sukni (FOTO)

 • Natomiast jeśli klatka piersiowa swędzi ci w niedzielę, oznacza to coś zupełnie innego i dość nieprzyjemnego. Chodzi o to, że twoi znajomi snują intrygi za twoimi plecami. Dlatego nie warto zbyt często mówić o swoich sukcesach oraz planach.

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

 1. Tego nikt się nie spodziewał. Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski nie są już razem

 2. Edyta Pazura pokazała najstarszą córkę swojego męża. Dziewczyna ma już 33 lata

 3. Gabriel Seweryn wróci do "Królowych Życia"?Zaskakujące

 4. Astrologowie wyznaczyli znak zodiaku, który jest najbardziej nieprzyjazny. Trzymaj się od niego z daleka

 5. Luksusowe życie Grzegorza Krychowiaka. Piłkarz ma dom jak marzenie