Zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet, niezależnie od tego, czy swędzi po lewej, czy po prawej stronie, swędzenie klatki piersiowej oznacza:

 • Poniedziałek – swędzenie zwiastuje zmianę pogody na gorsze. Więc jeśli pierwszego dnia tygodnia swędzi Cię klatka piersiowa, pamiętaj, aby przygotować się na huragany, silny wiatr, burze, a nawet błyskawice.

 • Wtorek – swędzenie ostrzega przed przeziębieniem.

 • Na środę oraz czwartek szczegółowych przesądów nie istnieje, czego nie można powiedzieć o piątku. Tak więc tego dnia swędząca klatka piersiowa mówi o nieoczekiwanej podróży w najbliższej przyszłości. Możliwe jest, że chodzi nawet o ofercie last minute – raptem pojawi się jakaś super korzystna oferta, kto wie? Natomiast, prawdę mówiąc, możliwe, że chodzi po prostu o dobrej weekendowej imprezie. Co ciekawe, dla mężczyzn swędzenie w klatce piersiowej w piątek nie zapowiada wcale rozrywki, ale naglą podróż służbową.

 • W sobotę klatka piersiowa swędzi na spotkanie z osobą, która zajmie bardzo ważne miejsce w Twoim życiu. Niekoniecznie chodzi o miłość – ta osoba może zostać twoim przyjacielem lub partnerem biznesowym. Więc nie zostawaj w ten weekend w domu, ale idź w ludzi, aby nie przegapić okazji na spotkanie z ta osoba.

  Popularne wiadomości teraz

  Serialowa Doktor Quinn zachwyca swoim ciałem. W 69 lat wygląda mega pięknie!

  Pies udawał, że nie żyje tylko po to, by nie jechać do weterynarza. Nagranie rozbawia do łez

  Aleksandra Kwaśniewska zamieściła zdjęcie z dzieckiem. Odpowiedź dla wszystkich hejterów

  Potwierdzają się smutne wieści z zagranicy. Będzie drugi lockdown

 • Natomiast jeśli klatka piersiowa swędzi ci w niedzielę, oznacza to coś zupełnie innego i dość nieprzyjemnego. Chodzi o to, że twoi znajomi snują intrygi za twoimi plecami. Dlatego nie warto zbyt często mówić o swoich sukcesach oraz planach.