KOZIOROŻEC

Koziorożce wydają się ciągle zapracowanymi osobami, którym tylko obowiązki w głowie. Tak naprawdę Koziorożce lubią sobie poleniuszkować i dobrze się bawić. Tak, to naprawdę osoby, które potrafią przetańczyć całą noc.

RYBY

Na pierwszy rzut oka ocenimy osobę spod znaku Ryb jako osobę bardzo wyważoną i opanowaną, jednak gdy ktoś wejdzie jej za skórę, przekona się o jej ognistym temperamencie.

WODNIK

Wodniki dużo mówią i wydają się zawsze walić prosto z mostu. Wydają się przez to na bardzo szczere osoby, choć tak naprawdę mają dość bujną wyobraźnię i lubią koloryzować.

Oto dwa najmniej lubiane znaki zodiaku. Ludzie są do nich źle nastawieni, czy słusznie?

BARAN

I choć Baranny oceniane są jako lekkoduchy, którym nie w głowie obowiązki i odpowiedzialność, to osoby, na których naprawdę można polegać i w głębi duszy przeżywają swoje problemy, po prostu nie lubią się nimi dzielić z innymi.

Popularne wiadomości teraz

Anna Lewandowska odsłoniła twarz Klary. Według internautów to wykapany Robert

Nie najlepsza pogoda dla grzybiarzy! Śnieg już niedługo

Znaki zodiaku kobiet, które nie wyglądają na swój wiek. Wszyscy myślą, że są młodsze

Aleksandra Kwaśniewska zamieściła zdjęcie z dzieckiem. Odpowiedź dla wszystkich hejterów

BYK

Byki mają opinię zadufanych i obrażalskich, jednak przy bliższym poznaniu zobaczysz, że to bardzo spontaniczne i wesołe osoby.

BLIŹNIĘTA

Bliźnięta zyskają dopiero po głębszym poznaniu. Na początku wydają się osobami obrażalskimi i mało przyjaznymi, jednak tak naprawdę to osoby o świetnym poczuciu humoru.

RAK

Raki, a zwłaszcza kobiety spod tego znaku oceniane są jako zadufane w sobie zołzy. Faktycznie, pierwszego wrażenia Raki nie robią najlepszego. Jednak gdy się je bliżej pozna zobaczysz, że to bardzo empatyczne i uprzejme istoty.

LEW

Wiele osób uważa Lwy za agresywne, ale tak naprawdę to bardzo wrażliwe i romantyczne osoby. Po prostu rzadko pokazują swoją "jasną" stronę z obawy przed zranieniem.

Ciekawy psychotest. Wybierz jeden symbol, a odkryjesz jaka jest Twoja największa wada

PANNA

Panny to bardzo miłe i społeczne osoby, choć masa osób ocenia je jako wredne i niedostępne. Może na takie wyglądają, ale zdecydowanie takie nie są.

WAGA

Myślisz, że Wagi są spokojne i nieśmałe? Możesz się zdziwić! W bliskim otoczeniu Wagi to istne wariatki z szalonymi pomysłami.

SKORIPON

Skorpiony uważane są za zimne i niemiłe osoby, ale tak naprawdę osoby spod tego znaku to najlepsi przyjaciele, którzy zawsze stawiają dobro swoich bliskich ponad swoje.

STRZELEC

Strzelce na pierwszy rzut oka wydają się bardzo władczy z ogromnym ego, jednak tak naprawdę są to bardzo uczuciowi i pomocni ludzie.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com