Bliźnięta 

Bliźniętom przypisuje się planętę Merkury. W mitologii rzymskiej był to bóg handlu, zysku, ale też złodziei. Toteż dlatego osoby spod tego znaku zodiaku często wydają nam się bardzo interesowne i przebiegłe. Ludziom wydaje się, że miła aparycja jest tylko i wyłacznie sztuczna i wykorzystywana na własny pożytek. Ale czy tak jest na pewno?

Niekoniecznie Bliźnięta takie są. Faktycznie, potrafią czasem manipulować ludźmi, ale nigdy tymi, z którymi są blisko. Bliźnięta są stanowcze, nie owijają w bawełnę, to dobrzy biznesmeni. To osoby, które mają niebywałą lekkość w nawiązywaniu kontaktów międzyludzkich i to nie tylko dla korzyści biznesowych. Przy bliższym poznaniu Bliźniaka zdasz sobie sprawę z tego, że to świetny przyjaciel, przy którym nie stanie Ci się krzywda.

Twój znak zodiaku zdradza czego potrzebujesz do szczęścia. Możesz się zaskoczyć, co to takiego

Popularne wiadomości teraz

Zmarła matka Sylvestra Stallone -Jackie Stallone

Polskie gwiazdy, które zmieniły nazwisko, a nawet imię. Mało kto o tym wie

Jakie są najpotężniejsze znaki zodiaku: są tylko cztery

Aleksandra Kwaśniewska zamieściła zdjęcie z dzieckiem. Odpowiedź dla wszystkich hejterów

Skorpion 

Temu znakowi patronują aż dwie planety – Mars i Pluton. W mitologii rzymskiej Mars jest bogiem wojny, a Pluton - groźnym bogiem świata podziemnego. Nie brzmi to dobrze prawda? Powiewa mrokiem i tajemnicą. Co więcej, z czym kojarzy nam się zwierzę skorpion? Z bólem, przebiegłością. Znów nieprzyjemne fluidy.

Faktycznie, Skorpiony są odbierane jako nieprzewidywalne osoby, które trudno rozgryźć. Ale czy takie naprawdę są osoby spod tego znaku? To najbardziej tajemniczy i najmniej zrozumiały znak zodiaku - to jest pewne. Jednak niekoniecznie musi to oznaczać coś złego. Skorpiony są po prostu skryte i bardzo wrażliwe. Są doskonałymi obserwatorami, które potrafią "czytać" ludzi. To także świetni słuchacze i doradcy. To idealni lojalni przyjaciele, więc gdy następnym razem poznasz osobę spod tego znaku zodiaku - daj mu szansę.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com